Bakterie i wirusy – organizmy beztkankowe

Odsłon: 46238 Ocen: 152  (39 %)

test Test - sprawdzian z biologii (gimnazjum) na temat bakterii i wirusów. Jakie są róznice między bakterią a wirusem? Przypomnij sobie podstawowe wiadomości i przygotuj się na sprawdzian. Test składa się z 16 pytań.

Więcej

Renesans – cechy epoki, poglądy, dzieła

Odsłon: 23047 Ocen: 48  (31 %)

test Test sprawdzian na temat Renesansu, epoki wszechstronnych odkryć, nowych poglądów i ideałów. Poznaj charakterystyczne cechy epoki renesansowej. Przygotuj się do sprawdzianu. Rozwiąż test składający się z 15 pytań.

Więcej

Ziemia we wszechświecie

Odsłon: 36533 Ocen: 109  (35 %)

test Test na temat Ziemi, ciał niebieskich, ruchu obiegowego i obrotowego Ziemi oraz ich następstw. Sprawdź swoją wiedzę o Planecie, na której żyjesz. Zapraszam do testu składającego się z 15 pytań.

Więcej

Popiełuszko Człowiek Błogosławiony

Odsłon: 12574 Ocen: 34  (76 %)

test Test na temat życia i działalności Ks. Jerzego Popiełuszki. W homiliach głosił prawo do życia w wolności i sprawiedliwości, protestował przeciw aktom bezprawia i przemocy. Zginął tragicznie. Test zawiera 15pytań.

Więcej

Oddychanie i rozmnażanie organizmów żywych

Odsłon: 18775 Ocen: 32  (59 %)

test Test na temat sposobów oddychania i rozmnażania organizmów żywych. Co wiesz o oddychaniu? Jakie spełnia funkcje w organizmie? Na czym polega rozmnażanie i jakie są jego rodzaje? Test składa się z 15 pytań.

Więcej

Antyk, charakterystyka epoki starożytnej

Odsłon: 24636 Ocen: 42  (40 %)

test Test sprawdzający wiedzę na temat Antyku. Czym się charakteryzował? Jakie były główne myśli filozoficzne? Jakie znasz arcydzieła literatury antycznej? Którzy twórcy reprezentowali sztukę starożytną? Test składa się z 15 pytań.

Więcej

Solidarność - daty ludzie wydarzenia

Odsłon: 13653 Ocen: 20  (60 %)

test Solidarność to niezależny związek zawodowy. W swoich początkach była głównym centrum oporu przeciwko komunistycznym władzom przyczyniając się walnie do przełomowych wydarzeń w Polsce i Europie. Test sprawdzian zawiera 17 pytań.

Więcej

Polska w dobie Średniowiecza

Odsłon: 13870 Ocen: 31  (71 %)

test Kiedy narodziło się państwo polskie? Od jakiego plemienia wzięła się nazwa Polska? W którym roku Polska przyjęła chrzest? W którym roku odbył się zjazd gnieźnieński? Sprawdź swoją wiedzę. Test zawiera 15 pytań.

Więcej
Pierwsza strona Poprzednia strona 33 34

35

36 37 Następna strona Ostatnia strona
Test - hit tygodnia
Reklama.
Najnowszy test.
Najnowszy test
Krótki test sprawdzający wiedzę na temat słowników w języku Python. Wszystkie pytania dotyczą Pythona w wersji 3. Więcej

«
Proszę czekać
Zapamiętaj mnie