Pływanie - idealny sport na odchudzanie i kondycję

Odsłon: 32 Ocen: 0 

test Pływanie od dawna jest uważane za jedną z najbardziej wszechstronnych form aktywności fizycznej. Nie tylko zapewnia przyjemność i relaks, ale także przynosi liczne korzyści zdrowotne, zarówno dla ciała, jak i umysłu. Jednak to, co sprawia, że pływanie wyróżnia się spośród innych form aktywności fizycznej, to jego niezwykły wpływ na proces odchudzania i kondycję.

Wyświetl

Organizacja eventów firmowych – jak się za to zabrać?

Odsłon: 29 Ocen: 0 

test Niezależnie od branży i rodzaju wykonywanej działalności, organizacja eventów firmowych stała się dziś standardem. Ich celem jest najczęściej integracja pracowników, promocja marki lub prezentacja produktów. Czy przygotowanie imprezy firmowej jest trudne? Sprawdźmy.  

Wyświetl

Obóz narciarskie dla dzieci na Chopoku - dlaczego warto?

Odsłon: 50 Ocen: 0 

test Jeśli uwielbiasz szusowanie po stoku albo chcesz zacząć naukę jazdy na nartach, warto wybrać różnego rodzaju obozy i szkolenia narciarskie.

Wyświetl

Styl soft glam — nowoczesna odsłona stylu glamour we wnętrzach

Odsłon: 42 Ocen: 0 

test Elegancki, wyszukany, a jednocześnie subtelny i nieprzytłaczający; tak w skrócie można opisać styl soft glam, inaczej określany jako modern glamour, który jest nowoczesną odsłoną klasycznego stylu glamour. Jak stworzyć wyjątkowe wnętrze w tym stylu? Jakie kolory, meble i dodatki wybrać, by nadać przestrzeni charakteru i wyrafinowania, a jednocześnie zachować subtelność i równowagę? Oto kilka praktycznych informacji, jak stworzyć wnętrze w stylu soft glam.

Wyświetl

Kształtowanie umiejętności interpersonalnych w wirtualnym świecie – czy to możliwe?

Odsłon: 67 Ocen: 0 

test Minecraft Education Edition powstał po to, aby dzieci mogły zdobywać wiedzę w środowisku ulubionej gry. Tak wiemy – o tym, że „komputer jest do nauki, a nie zabawy” dzisiejszych dziadków zapewniały jeszcze obecne pokolenia rodziców. W tym jednak przypadku naprawdę mamy do czynienia z przełomem. Zastanówmy się jednak nad tym czy nauka w wirtualnym świecie nie spowoduje, że dziecko zacznie się w nim zamykać? Czy wykształtują się u niego tak zwane umiejętności interpersonalne? Czy praca w grupie może dla niego w przyszłości stanowić problem? Sprawdźmy!   Kształtowanie umiejętności interpersonalnych w wirtualnym świecie – czy to możliwe? Sprawdźmy to na podstawie nauki w Minecraft Education Edition!

Wyświetl

1

2 3 4 5
Test - hit tygodnia
Reklama.
Najnowszy test.
Najnowszy test
Krótki test sprawdzający wiedzę na temat słowników w języku Python. Wszystkie pytania dotyczą Pythona w wersji 3. Więcej

«
Proszę czekać
Zapamiętaj mnie