Wygraj książkę Janusza Płońskiego „Kandydat na prezydenta”

Odsłon: 718 Ocen: 1  (100 %)

test Książka "Kandydat na prezydenta" Janusza Płońskiego właśnie trafiła na rynek wydawniczy. Jest to forma zabawnej, miejscami wręcz komicznej, ale także zdystansowanej refleksji, w kontekście życiowych doświadczeń pisarza, scenarzysty i znanego telewizyjnego dziennikarza.

Wyświetl

Żywotność silnika, a olej

Odsłon: 436 Ocen: 0 

test Poszczególne części pojazdów mechanicznych wymagają szczególnej uwagi. Odpowiednia ich konserwacja czy zapewnienie smarowania ma na celu przedłużenie użytkowania pojazdu, ale także jego poprawnego działania. Silnik, to serce każdego pojazdu mechanicznego.

Wyświetl

Dlaczego warto czytać książki

Odsłon: 573 Ocen: 0 

test Jak wskazują przeprowadzone ankiety, aż 60 % Polaków nie przeczytało w ciągu minionego roku ani jednej książki. Ta liczba jest ogromna, zważywszy na to, że tylko 11% zdeklarowało przeczytanie więcej niż siedmiu książek w przeciągu roku.

Wyświetl

Mity na temat zdrowej żywności

Odsłon: 1025 Ocen: 0 

test Ludzie coraz częściej przywiązują uwagę do tego, co trafia na ich talerz a później do żołądka. Ostatnimi czasy temat zdrowego odżywiania stał się bardzo popularny. Społeczeństwo kieruje się już nie tylko chęcią utraty wagi, ale poprawy zdrowia i ogólnego samopoczucia. Większa świadomość istoty żywienia to fakt, dla którego zaczęto również robić bardziej rozważne zakupy spożywcze. Czy jednak wszystkie produkty, które na pierwszy rzut oka są określane jako „zdrowe i dietetyczne” faktycznie takimi są?

Wyświetl

Dlaczego warto studiować online?

Odsłon: 1228 Ocen: 0 

test Masz mało czasu dla siebie, dlatego starasz się w miarę możliwości organizować sobie go jak najlepiej. Zakupy robisz przez internet, nie marnujesz czasu na oglądanie niepotrzebnych seriali i każdy dzień w kalendarzu zaplanowany masz co do minuty. Nic dziwnego – w dzisiejszych zabieganych czasach trudno o chwilę wytchnienia. Jeśli należysz do ludzi, którzy każdą sekundę swojego życia chcą mieć pod absolutną kontrolą, koniecznie musisz zapoznać się z naszym materiałem, a dowiesz się, że w kwestii zdobywania dodatkowego wykształcenia i wiedzy możesz również zdać się na pomoc internetu, bez konieczności marnowania chwil na dojazdy na uczelnię. Jak to zrobić?

Wyświetl

Jak uczyć się przedmiotów ścisłych - 5 porad od Preply

Odsłon: 1045 Ocen: 0 

test Nauka przedmiotów ścisłych nie każdemu sprawia trudności, jednak wciąż dla wielu jest utrapieniem. Chcąc wesprzeć się pomocami ułatwiającymi zrozumienie zagadnień z matematyki, fizyki, czy chemii warto sięgnąć do internetu. Niestety z uwagi na różnorodność umysłów o rozmaitej kombinacji zdolności nie ma uniwersalnej rady jak się uczyć przedmiotów ścisłych, niemniej szeroki wachlarz porad i ukazanych możliwości może być inspiracją do podjęcia próby nauki z daną pomocą lub polecaną metodą. Nie dla każdego każda metoda nauki jest skuteczna i nikt poza nami samymi nie jest w stanie określić który sposób nauki będzie idealny dla nas. Metodą prób i błędów możemy za to wyłuszczyć najskuteczniejsze sposoby nauki.

Wyświetl

1

2 3 4 5

«
Proszę czekać
Zapamiętaj mnie