Dlaczego lekarze nie traktują poważnie nietolerancji na gluten?

Odsłon: 34 Ocen: 0 

test W środowisku lekarskim nie ma definicji choroby, która charakteryzuje się nietolerancją na gluten, poza celiakią.

Wyświetl

Kąpiel niemowlęcia - o czym pamiętać?

Odsłon: 40 Ocen: 0 

test Kąpiel noworodka to dla wielu świeżo upieczonych rodziców nie lada wyzwanie, a płacz dziecka jeszcze dodatkowo nasila i tak już niemały stres. Co zrobić, by kąpanie przebiegało spokojnie? Jak się do niego przygotować i jakie akcesoria ułatwią tę czynność?

Wyświetl

Czym jest dobra książka.

Odsłon: 52 Ocen: 0 

test Każdy w swoim życiu choć raz miał okazję przeczytać dobrą książkę.

Wyświetl

Spa i sanatorium

Odsłon: 52 Ocen: 0 

test Co ma zbawienny wpływ na nasze zdrowie, a także na nasze dobre samopoczucie? Z całą pewnością relaks, odpoczynek, dobra dieta, a także dobra organizacja całego dnia.

Wyświetl

Jako mężczyznę interesują wyłącznie oryginalne buty?

Odsłon: 54 Ocen: 0 

test Większość mężczyzn interesują wyłącznie oryginalne obuwie męskie, tym bardziej gdy chodzi o ich sportową stylistykę i wykonanie, a co za tym idzie odpowiednie na wielu płaszczyznach swoistej ich eksploatacji.

Wyświetl

Domki parterowe mają wzięcie

Odsłon: 70 Ocen: 0 

test Część z nas pamięta czasy, kiedy to po otrzymaniu pozwolenia na budowę domu jednorodzinnego skazani byliśmy na tak zwany słupek, z którego bryłą architekt nie mógł poszaleć. W poprzednim systemie w tej dziedzinie obowiązywała uniformizacja. Potem przyszła wolność, również w projektowaniu domów jednorodzinnych i w pierwszych latach nierzadko można było zaobserwować jej swoiste nadużywanie.

Wyświetl

1

2 3 4 5

«
Proszę czekać
Zapamiętaj mnie