Zbliżające się premiery w kinach, które nie przejdą bez echa

Odsłon: 52 Ocen: 0 

test Czyli kino służy do wywoływania odzewu?

Wyświetl

Co to są surfaktanty?

Odsłon: 82 Ocen: 0 

test Tensydy lub inaczej surfaktanty to związki chemiczne, które zdolność do adsorbowania się. Są środkami powierzchniowo czynnymi. Mogą zmienić właściwości powierzchni cieczy, w której będą rozpuszczane. Mogą także zmniejszać powierzchniowe napięcie, które powstaje między płynami, które nie łączą się z wodą (na przykład produktami, które są pochodnymi ropy naftowej, tłuszczami lub organicznymi rozpuszczalnikami) albo między cieczą a powietrzem.

Wyświetl

Nauka angielskiego z wykorzystaniem nowoczesnych technologii

Odsłon: 71 Ocen: 0 

test Nowoczesne technologie obecne są dziś w naszym życiu na każdym kroku. Każdy z nas posiada swój własny komputer, tablet, o smartfonie nie wspominając.

Wyświetl

Wiosenne ubranka dla dzieci

Odsłon: 90 Ocen: 0 

test Wiosenne spacery są samą przyjemnością zarówno dla dzieci, jak i dla rodziców. Do tego świeże powietrze służy zdrowiu - jednak tylko wtedy, kiedy dziecko zostanie odpowiednio ubrane. Wielu opiekunów zadaje sobie pytanie: jak ubierać dziecko na wiosnę? Poniżej znaleźć można kilka istotnych porad.

Wyświetl

Co warto mieć w portfelu, a czego unikać?

Odsłon: 98 Ocen: 0 

test Wyobraź sobie sytuację, że rozmawiasz z grupą osób o biznesie lub innych poważnych sprawach, aż nagle ktoś Cię prosi o wizytówkę.

Wyświetl

Jak dobrze czytać?

Odsłon: 107 Ocen: 0 

test Czytanie jest wysokiej klasy formą przekazywania informacji.

Wyświetl

1

2 3 4 5

«
Proszę czekać
Zapamiętaj mnie