Skuteczna nauka angielskiego online, zobacz jakie to proste!

Odsłon: 32 Ocen: 0 

test Angielski online - prosto, szybko i wygodnie

Wyświetl

Uważajmy na wizerunek osób fotografowanych

Odsłon: 64 Ocen: 0 

test Portali internetowych są już tysiące, jeśli nie miliony. Normą są już profile w mediach społecznościowych. Coraz częściej do portalu dodajemy fanpage. Ale czym jest fanpage bez fotografii lub, co najmniej, grafiki? Lubimy wychwytywać obiektywem ciekawe sytuacje, zwłaszcza z udziałem swoim lub osób trzecich. Tyle że nie każdy z nas, fotografujących, zastanawia się nad tym jak się nasze fotki mają do Ustawy o ochronie danych osobowych.

Wyświetl

Żywienie koni – odpowiedni dobór paszy dla konia

Odsłon: 59 Ocen: 0 

test Odpowiednie żywienie konia jest niezwykle ważne, aby zwierzę było szczęśliwe, miało energię, utrzymywało właściwą masę ciała.

Wyświetl

Zbliżające się premiery w kinach, które nie przejdą bez echa

Odsłon: 122 Ocen: 0 

test Czyli kino służy do wywoływania odzewu?

Wyświetl

Co to są surfaktanty?

Odsłon: 173 Ocen: 0 

test Tensydy lub inaczej surfaktanty to związki chemiczne, które zdolność do adsorbowania się. Są środkami powierzchniowo czynnymi. Mogą zmienić właściwości powierzchni cieczy, w której będą rozpuszczane. Mogą także zmniejszać powierzchniowe napięcie, które powstaje między płynami, które nie łączą się z wodą (na przykład produktami, które są pochodnymi ropy naftowej, tłuszczami lub organicznymi rozpuszczalnikami) albo między cieczą a powietrzem.

Wyświetl

Nauka angielskiego z wykorzystaniem nowoczesnych technologii

Odsłon: 176 Ocen: 0 

test Nowoczesne technologie obecne są dziś w naszym życiu na każdym kroku. Każdy z nas posiada swój własny komputer, tablet, o smartfonie nie wspominając.

Wyświetl

1

2 3 4 5

«
Proszę czekać
Zapamiętaj mnie