Kurs prawa jazdy kategorii C+E

Odsłon: 152 Ocen: 0 

test Kurs prawa jazdy kategorii C+E skierowany jest dla kandydatów, pragnących stać się kierowcą samochodu ciężarowego (o dmc do 3,5 tony) razem z przyczepą.

Wyświetl

Redeployment i outplacement grupowy - dla pracowników i pracodawców

Odsłon: 199 Ocen: 0 

test Dynamiczne zmiany w gospodarcze i biznesie wymagają także zmian w najmniejszych strukturach przedsiębiorstw i organizacji. Niejednokrotnie rozwój pociąga za sobą konieczność zmiany pracowników albo likwidacji wybranych stanowiska czy całego działu w firmie. Z tego powodu pracodawcy chętnie korzystają z usług redeploymentu i outplacementu grupowego. Na czym polegają? Jakie są z nich korzyści?

Wyświetl

Porady biznesowe

Odsłon: 173 Ocen: 0 

test Wsparcie biznesowe i porady

Wyświetl

Czy nauka języków obcych może być przydatna w przyszłości?

Odsłon: 300 Ocen: 0 

test Nauka języków obcych jest ważnym czynnikiem, który może korzystnie zaowocować w przyszłości. Tak naprawdę obecność języków na co dzień widoczna jest praktycznie wszędzie. W dodatku jest to ważny element oraz sposób komunikacji wielu środowisk, oraz firm. Jak zatem uczyć się języka obcego i jakie są tego zalety?

Wyświetl

Azerbejdżan – w kraju ropy i wulkanów

Odsłon: 696 Ocen: 0 

test „Kraina Wiecznego Ognia” – bo tak często mówi się o Azerbejdżanie, jest miejscem słynącym z ropy naftowej, malowniczych jezior, a także licznych wulkanów błotnych (około 400 sztuk). Kraj leży na kontynencie azjatyckim, w otoczeniu lasów oraz ośnieżonych szczytów Kaukazu.

Wyświetl

Porady, które wpłyną na twoje życie.

Odsłon: 681 Ocen: 0 

test Kilka porad, które powinieneś robić codziennie. Te drobne poprawki do codziennej rutyny mogą mieć wpływ na wygląd i samopoczucie.

Wyświetl

1

2 3 4 5

«
Proszę czekać
Zapamiętaj mnie