Jak wybrać odpowiedni kurs hiszpańskiego?

Odsłon: 17 Ocen: 0 

test Czy wiedziałeś, że język hiszpański jest drugim najczęściej używanym językiem na świecie? W ponad 22 krajach jest on językiem urzędowym i ojczystym dla ok. 480 milionów ludzi. Powyższe dane świadczą o tym, że jest on z pewnością językiem przyszłości. Czy warto zatem udać się na kurs hiszpańskiego?

Wyświetl

Zestawy edukacyjne - doskonałe narzędzia do rozwijania umiejętności

Odsłon: 19 Ocen: 0 

test Zestawy edukacyjne są coraz popularniejsze wśród nauczycieli, rodziców i opiekunów, którzy szukają sposobów na wszechstronne rozwijanie dzieci i młodzieży.

Wyświetl

Nauka z native speakerem

Odsłon: 38 Ocen: 0 

test Nauka z native speakerem – w jakich sytuacjach warto zainwestować w lekcje języka angielskiego z obcokrajowcem?   Wbrew pozorom to pytanie często pojawia się wśród prawdziwych pasjonatów języka angielskiego. Pierwsza odpowiedź, jaka ciśnie się na usta: ZAWSZE! Ale czy na pewno? Dowiedz się w jakich sytuacjach warto poszukać native speakera, aby podnieść swój poziom języka angielskiego!

Wyświetl

Egzamin dojrzałości – sprawne przygotowanie do matury? To możliwe!

Odsłon: 47 Ocen: 0 

test Nie wiesz, jak szybko przyswoić dodatkową wiedzę przed egzaminem dojrzałości? A może masz jeszcze cały rok nauki przed maturą, ale chcesz poszerzyć swoje możliwości? Postaw na kurs maturalny.

Wyświetl

Project manager – jak nim zostać? 

Odsłon: 44 Ocen: 0 

test Projektowy model działania staje się coraz powszechniej stosowany w firmach, co generuje zapotrzebowanie na specjalistów zdolnych poprowadzić zespół ku sukcesowi.

Wyświetl

1

2 3 4 5

«
Proszę czekać
Zapamiętaj mnie