Iliada, cechy eposu, wypracowanie

Odsłon: 2 Ocen: 0 

test Poniższe wypracowanie zawiera omówienie i analizę cech eposu na podstawie Iliady Homera. Wskazano i podano przykłady najważniejszych elementów: inwokację, równoległość, rolę narratora, opisy, porównania homeryckie, epizodyczność, miara wierszowa eposu homeryckiego. Całość może również posłużyć jako sprawdzian lub gotowa ściąga. Teks zawiera 327słów.

Wyświetl

Sprawdzian – życie i twórczość Henryka Sienkiewicza

Odsłon: 78 Ocen: 8  (100 %)

test Powtórz najważniejsze wiadomości i przygotuj się na sprawdzian z języka polskiego z zakresu twórczości H, Sienkiewicza. Kompendium – ściąga zawiera najczęściej pojawiające się zagadnienia na języku polskim (technikum, liceum, gimnazjum).

Wyświetl

Ściąga na sprawdzian: utwory Elizy Orzeszkowej

Odsłon: 44 Ocen: 5  (100 %)

test Opracowanie sprawdzianowe na temat życia i twórczości Elizy Orzeszkowej. Kompendium zawiera kalendarium z życia pisarki oraz omówienie i interpretację wybranych utworów Orzeszkowej okresu pozytywizmu. Przygotuj się na sprawdzian z języka polskiego (liceum, technikum, gimnazjum).

Wyświetl

Ściąga na sprawdzian: utwory Marii Konopnickiej

Odsłon: 100 Ocen: 9  (89 %)

test Powtórz najważniejsze wiadomości i przygotuj się na sprawdzian z języka polskiego z zakresu twórczości M. Konopnickiej Kompendium – ściąga zawiera najczęściej pojawiające się zagadnienia na języku polskim (technikum, liceum, gimnazjum).

Wyświetl

Ściąga na sprawdzian – życie i twórczość Bolesława Prusa

Odsłon: 84 Ocen: 5  (100 %)

test Powtórz najważniejsze wiadomości i przygotuj się na sprawdzian z języka polskiego z zakresu twórczości B. Prusa. Kompendium – ściąga zawiera najczęściej pojawiające się zagadnienia na języku polskim (technikum, liceum, gimnazjum).

Wyświetl

Ściąga na sprawdzian: utwory Ignacego Krasickiego

Odsłon: 114 Ocen: 9  (100 %)

test Kompendium sprawdzianowe na temat życia i twórczości Ignacego Krasickiego. Kompendium zawiera krótka biografię twórcy oraz omówienie i interpretację wybranych utworów poety. Przygotuj się na sprawdzian z języka polskiego z zakresu twórczości Krasickiego (liceum, technikum, gimnazjum).

Wyświetl

1

2
Test - hit tygodnia
Reklama.
Najnowszy test.
Najnowszy test
Krótki test sprawdzający wiedzę na temat słowników w języku Python. Wszystkie pytania dotyczą Pythona w wersji 3. Więcej

«
Proszę czekać
Zapamiętaj mnie