Przystępna gramatyka angielska z ćwiczeniami

Odsłon: 1170 Ocen: 1  (100 %)

test Celem książki jest przedstawienie podstawowych zasad gramatyki angielskiej oraz zwrócenie szczególnej uwagi na właściwe stosowanie nieosobowych form czasowników, nadających wypowiedzi lub tekstom bardziej zwięzłą, komunikatywną formę.

Wyświetl

Życie szczęśliwe jest w nas.

Odsłon: 25 Ocen: 0 

test Jakże wiele w życiu jest goryczy, codziennych trudności, rozczarowań i zwykłego cierpienia. Wszyscy to doskonale znamy. Takie jest życie ludzkie i jest to sentencja tyleż banalna co prawdziwa. Z tego powodu nasuwa się refleksja, a właściwie dwie. Czy nasze życie musi być takie ciężkie? Oraz druga, czy nasza kultura i tworzona sztuka musi być zawsze taka dramatyczna, a nawet tragiczna?

Wyświetl

Warszawa i spadek

Odsłon: 31 Ocen: 0 

test  Warszawa – największe miasto w Polsce. To wielka metropolia. Miejsce, gdzie spotykają się największe sprzeczności: blask świateł, blichtr, bogactwo, powodzenie życiowe i tragedie, bieda, choroba oraz upadek.

Wyświetl

Świeże podejście do e-mail marketingu. Wydanie II

Odsłon: 30 Ocen: 0 

test „Świeże podejście do e-mail marketingu. Wydanie II” Pawła Sali to obowiązkowa pozycja dla każdego email marketera . Email marketing to jedna z najbardziej efektywnych form (jeśli nie najefektywniejsza) marketingu w Internecie. Paweł Sala odkrywa przed czytelnikiem jak w umiejętny sposób odnosić same zyski, efektywnie rozbudować swoją listę subskrybentów, oraz w jaki sposób zmienić 1 zł w 3 796 zł.

Wyświetl

Kim tak na prawdę był Tadeusz Mazowiecki?

Odsłon: 39 Ocen: 0 

test Tomasz Mielcarek napisał bardzo dobrze udokumentowaną biografię polityczną ostatniego premiera PRL-u i zarazem pierwszego premiera III Rzeczypospolitej

Wyświetl

Sztuka Życia, Nowe Życie

Odsłon: 46 Ocen: 0 

test Życie kieruje się swoimi prawami i dziś mamy wrażenie, że gramy w złożoną grę nie rozumiejąc jej zasad.

Wyświetl

1

2 3 4 5

«
Proszę czekać
Zapamiętaj mnie