Czym jest dobra książka.

Odsłon: 334 Ocen: 0 

test Każdy w swoim życiu choć raz miał okazję przeczytać dobrą książkę.

Wyświetl

Przystępna gramatyka angielska z ćwiczeniami

Odsłon: 1491 Ocen: 1  (100 %)

test Celem książki jest przedstawienie podstawowych zasad gramatyki angielskiej oraz zwrócenie szczególnej uwagi na właściwe stosowanie nieosobowych form czasowników, nadających wypowiedzi lub tekstom bardziej zwięzłą, komunikatywną formę.

Wyświetl

Jak zostać sportowcem

Odsłon: 23 Ocen: 0 

test Współcześnie coraz częściej mówi się o zdrowym stylu życia – właściwym odżywianiu, spędzaniu czasu na świeżym powietrzu, aktywności fizycznej. Te wszystkie czynności pomogą nam uzyskać zgrabną sylwetkę. Jednak ruch powinien być ważny nie tylko dla osób zawodowo zajmujących się gimnastyką, ale dla każdego z nas.

Wyświetl

Z kamerą wśród kobiet Iranu

Odsłon: 64 Ocen: 0 

test Islamska Republika Iranu to państwo z systemem patriarchalnym, czyli takim, w którym dominują mężczyźni. Żeńska część społeczeństwa traktowana jest jak ludzie drugiej kategorii.

Wyświetl

Świat Henny - Artur Wells

Odsłon: 68 Ocen: 0 

test W obecnym kształcie książka jest już zdecydowanie bardziej dojrzałym dziełem i powinna sprawić wiele przyjemności i satysfakcji czytelnikom.

Wyświetl

Bliżej serca

Odsłon: 61 Ocen: 0 

test Bliżej Serca jest opowieścią o niezwykłej przygodzie, której doświadcza chory na Zespół Downa chłopiec wraz ze swą przyjaciółką zmagającą się z autyzmem. Świat widziany ich oczyma jest pomostem, który łączy normalność z niecodzienną prostotą i świeżością umysłu. Padają tutaj pytania o cel, o sens, o znaczenie życia. Padają również odpowiedzi. Słowa, myśli bohaterów opowiadania, przeplatają się z biciem ich serc, na które wpływa ma otaczający ich świat.

Wyświetl

1

2 3 4 5

«
Proszę czekać
Zapamiętaj mnie