Wypracowanie „Jądro ciemności” Josepha Conrada

Odsłon: 355 Ocen: 12  (100 %)

test Wypracowanie szczegółowo omawia znaczenie i sens tytułu książki Josepha Conrada, zatytułowanej „Jądro Ciemności”. Analiza poparta została przykładami i cytatami z tekstu lektury. Wypracowanie zawiera 404 słowa.

Wyświetl

Nagrody za punkty za testy, ankiety.

Odsłon: 3018 Ocen: 3  (100 %)

test Co można wygrać Wymienialne punkty na bony towarowe (kupony firmy) za każde zalogowanie się i udział. 8000 zł poprzez wzięcie udziału w naszej comiesięcznej loterii pieniężnej.

Wyświetl

Aukcje All Pay - zupełnie nowy rodzaj aukcji

Odsłon: 3221 Ocen: 0 

test Aukcje internetowe to już zwykła rzeczywistość. Wszyscy wiemy że można sprzedawać i kupować różne przedmioty z pomocą sławnego serwisu aukcyjnego Allegro.pl, oraz wielu innych. Ale w internecie są też aukcje nowego typu, zwane All Pay

Wyświetl

Opinie o demokracji

Odsłon: 2677 Ocen: 0 

test Naukowcy tak naprawdę badania nad zwierzętami pod kątem demokracji rozpoczęli całkiem niedawno. Ale pomimo krótkiego okresu takich badań udało im się zebrać całkiem pokaźne dowody na istnienie ustrojów demokratycznych w przyrodzie.

Wyświetl

Sportowa agresja, doping w sporcie

Odsłon: 3403 Ocen: 0 

test Zimowa olimpiada tym razem w Vancouver znów przysparza wielu kibicom na całym świecie dużo emocji sportowych. Kibice ci liczą oczywiście na sukces swoich rodaków. Ale czy zastanawiali się oni na tym, od czego tak naprawdę może zależeć to czy dany sportowiec odnosi sukcesy lub nie.

Wyświetl

Reklama kreatywnego myślenia - kursy, testy matematyczne

Odsłon: 4209 Ocen: 0 

test Czy da się reklamować kreatywne myślenie? Oczywiście tak, bo w Unii Europejskiej wszystko jest możliwe. A najlepszym tego dowodem jest najnowsza kampania reklamowa matematyki, która w tym roku wraca na salony maturalne jako przedmiot obowiązkowy.

Wyświetl

1

2

«
Proszę czekać
Zapamiętaj mnie