Opinie o Windows 7

Odsłon: 1942 Ocen: 0 

test Najnowszy system Microsoftu zadebiutował na rynku ponad trzy miesiące temu. Zobaczmy jak rynek i użytkownicy przyjęli ostatni sztandarowy produkt giganta z Redmond.

Wyświetl

Test na żołnierza Legii Cudzoziemskiej

Odsłon: 19939 Ocen: 42  (95 %)

test Pewnie niejeden młody chłopak w dzieciństwie pod wpływem filmów lub po prostu zwykłych zasłyszanych opowieści chciał zostać żołnierzem Legii Cudzoziemskiej. Ale pewnie niewielu z nich zadało sobie pytanie, co właściwie trzeba zrobić żeby zostać legionistą.

Wyświetl

Inteligencja finansowa, co to jest?

Odsłon: 2075 Ocen: 0 

test Inteligencja finansowa, czy coś takiego w ogóle istnieje? Można wyobrazić sobie różne rodzaje inteligencji, ale finansową? Od strony naukowo – psychologicznej może rzeczywiście coś takiego jak inteligencja finansowa jest pojęciem z lekka abstrakcyjnym, ale od strony praktycznej to już inna sprawa.

Wyświetl

Psychotesty - umiejętnośc słuchania

Odsłon: 7203 Ocen: 7  (100 %)

test Psychotest to świetne narzędzie aby dowiedzieć się o sobie samym czegoś, co na co dzień nam umyka. Psychotesty to swego rodzaju zwierciadła w których możemy się przeglądać – zobaczyć jak wygląda nasza dusza. Jednym z ważnych tematów takiego psychotestu może być, umiejętność słuchania. Jest to jedna z podstawowych umiejętności, a czasem bywa niedoceniana i zaniedbywana przez wielu ludzi

Wyświetl

Co to jest inteligencja kreatywna

Odsłon: 2164 Ocen: 0 

test Inteligencja kreatywna jest obecnie uznawana za jeden z podstawowych typów inteligencji. Inteligencja ogólna nie odpowiada na pytania o wszystkie rodzaje umiejętności i aktywności umysłowych obserwowanych u człowieka. Wyróżnianie podtypów inteligencji to całkiem nowa teoria naukowa powstała na przełomie XX i XXI wieku.

Wyświetl

Optymizm, test, czy jestem optymistką / optymistą ?

Odsłon: 6093 Ocen: 5  (100 %)

test Psychotest na sprawdzenie swej prawdziwej natury, optymisty bądź pesymisty, pozwoli nam zastanowić się nad swoim życiem i swoimi codziennymi problemami. Bycie optymistą lub umiarkowanym optymistą pomaga w życiu. Ludzie tryskający dobrym samopoczuciem, humorem i radością zarażają tym swoje otoczenie, co powoduje że sprawiają temu otoczeniu wiele radości i stają się lubiani.

Wyświetl
1

2

Test - hit tygodnia
Reklama.
Najnowszy test.
Najnowszy test
Krótki test sprawdzający wiedzę na temat słowników w języku Python. Wszystkie pytania dotyczą Pythona w wersji 3. Więcej

«
Proszę czekać
Zapamiętaj mnie