Deklaracja przedmiotów maturalnych 2010

Odsłon: 2930 Ocen: 0 

test Odpowiedni wybór przedmiotów jakie zdawać chcemy na egzaminie maturalnym to podstawa. Jest to o tyle ważne, iż rzutuje to na dalszą naszą naukę w szkole wyższej. Warto się nad tym poważnie zastanowić by w późniejszym czasie nie żałować swojej decyzji.

Wyświetl

Jak uczyć się do matury 2011

Odsłon: 5172 Ocen: 1  (100 %)

test Niebawem koniec roku, a od stycznia do maja już niewiele. Warto zacząć przygotowywać się do nadchodzącego egzaminu dojrzałości - matura 2011. Żeby zrobić to odpowiednio efektywnie, warto zapoznać się z kilkoma najistotniejszymi poradami.

Wyświetl

Egzamin szóstoklasisty 2010/2011

Odsłon: 7096 Ocen: 4  (75 %)

test Sprawdzian szóstoklasisty to nic innego jak ocena wiedzy oraz umiejętności jakie każdy uczeń z podstawówki wynosi. Bez wątpienia pierwsze poważniejsze doświadczenie tego typu może budzić niepokój. Kilka najważniejszych informacji.

Wyświetl

Zwyczaje przed maturą

Odsłon: 2764 Ocen: 0 

test Wiedza to nie wszystko, czym przygotowanie do matury stoi. Prawidłowe przygotowanie to również lista specyficznych zwyczajów, jakich dopełnić bezsprzecznie należy. Poniżej lista tych zdecydowanie obowiązkowych, stosowanych przez wiele pokoleń w celu odpędzenia złej energii.

Wyświetl

Audiobooki

Odsłon: 2703 Ocen: 0 

test Zbliża się omawianie lektury na języku polskim a może nawet kartkówka a Tobie za nic w świecie nie chce się czytać zadanej lektury, nie masz czasu lub brakło książek w bibliotece. Co zrobić żeby wyjść cało z presji? Ciekawy zamiennik książki, jakimi są audiobooki jest bez wątpienia wart zainteresowania.

Wyświetl

O egzaminie gimnazjalnym 2010/2011

Odsłon: 2701 Ocen: 0 

test Jak to zwykle bywa na zakończenie każdej ze szkół serwowany jest nam egzamin podsumowujący wyniesioną przez nas wiedzę. Licealiści mają egzamin dojrzałości, czyli maturę, gimnazjalistów czeka natomiast „mała matura”, czyli egzamin gimnazjalny. Kilka przydatnych informacji o egzaminie gimnazjalnym.

Wyświetl

1

2
Test - hit tygodnia
Reklama.
Najnowszy test.
Najnowszy test
Krótki test sprawdzający wiedzę na temat słowników w języku Python. Wszystkie pytania dotyczą Pythona w wersji 3. Więcej

«
Proszę czekać
Zapamiętaj mnie