Wybory prezydenckie 2010 - test

Odsłon: 4365 Ocen: 0 

test Ankieta czy sondaż prezydencki nikogo nie dziwi, ale test wiedzy o wyborach prezydenckich już jest czymś zaskakującym. Zapraszamy do testu wiedzy o wyborach prezydenckich 2010.

Wyświetl

Zagadki kryminalne, psychotesty policyjne

Odsłon: 18779 Ocen: 8  (50 %)

test W przypadku niektórych spraw o charakterze kryminalnym nie wystarczy dochodzenie prowadzone przez zwykłych oficerów śledczych. W przypadku bardzo trudnych dochodzeń potrzebny staje się bowiem udział policyjnego psychologa. Jego obecność jest szczególnie potrzebna, gdy motyw zabójstwa nie jest znany, a zabójca od dłuższego czasu pozostaje nieuchwytny.

Wyświetl

Test na pamięci, czym jest pamięc?

Odsłon: 3377 Ocen: 0 

test Proces uczenia się i opanowywania nowych czynności nierozerwalnie łączy się z pamięcią. Gdy mówimy, że opanowaliśmy jakiś materiał z danej dziedziny lub nauczyliśmy się jakiejś nowej czynności, to naturalnie mamy na myśli to, że zapamiętaliśmy jak daną czynność się wykonuje lub wyryliśmy w naszej pamięci opanowywany przez nas materiał.

Wyświetl

Uzależnienie od komputera i internetu

Odsłon: 8566 Ocen: 5  (100 %)

test Sam komputer jak i sieć internet to bardzo silne media, które oddziałują na ludzkie życie. Użytkownicy komputera a zwłaszcza komputera z internetem podlegają silnemu zaangażowaniu w te media. Gry komputerowe, gry internetowe, czaty, serwisy internetowe, poczta elektroniczna, komunikatory – wszystko to potrafi angażować i wciągać człowieka w ogromnym stopniu i sprawiać, że cała pozostała część życia blednie i traci na znaczeniu.

Wyświetl

Test na żołnierza Legii Cudzoziemskiej

Odsłon: 20679 Ocen: 43  (95 %)

test Pewnie niejeden młody chłopak w dzieciństwie pod wpływem filmów lub po prostu zwykłych zasłyszanych opowieści chciał zostać żołnierzem Legii Cudzoziemskiej. Ale pewnie niewielu z nich zadało sobie pytanie, co właściwie trzeba zrobić żeby zostać legionistą.

Wyświetl

Psychotesty - umiejętnośc słuchania

Odsłon: 7471 Ocen: 7  (100 %)

test Psychotest to świetne narzędzie aby dowiedzieć się o sobie samym czegoś, co na co dzień nam umyka. Psychotesty to swego rodzaju zwierciadła w których możemy się przeglądać – zobaczyć jak wygląda nasza dusza. Jednym z ważnych tematów takiego psychotestu może być, umiejętność słuchania. Jest to jedna z podstawowych umiejętności, a czasem bywa niedoceniana i zaniedbywana przez wielu ludzi

Wyświetl

1

2

«
Proszę czekać
Zapamiętaj mnie