Romantyzm – spór klasyków i romantyków

Odsłon: 56 Ocen: 1  (100 %)

test Wypracowanie ukazuje na czym polegał spór romantyków z klasykami. Podano argumenty obydwu grup, wskazano jej przedstawicieli, nazwy przełomowych dzieł literackich oraz daty graniczne określające czas trwania sporu. Całość może posłużyć jako gotowe wypracowanie, sprawdzian lub ściąga. Wypracowanie zawiera 380 słów.

Wyświetl

Ściąga, sprawdzian - podobieństwo trójkątów

Odsłon: 140 Ocen: 30  (87 %)

test Zapoznaj się z prezentacją, która umożliwi ci w szybki i skuteczny sposób zdobyć wiedzę z zakresu I klasy liceum i technikum dotyczącą podobieństwa trójkątów. W sprawdzianie zawarte są informacje tj.: cechy podobieństwa trójkątów, BBB, KKK, BKB, podobieństwo trójkątów prostokątnych, podobieństwo, twierdzenie Pitagorasa, pomiary w terenie.

Wyświetl

Twierdzenie Talesa - geometria, gimnazjum liceum technikum

Odsłon: 166 Ocen: 5  (80 %)

test Pobierz sprawdzian z matematyki przeznaczony dla I klasy liceum i technikum z twierdzenia Talesa za pomocą, którego szybko i skutecznie przygotujesz się do sprawdzianu. W oferowanej ściądze znajdują się materiały tj.: kąty przyległe, kąty wierzchołkowe, kąty odpowiadające, kąty naprzemianległe, twierdzenia Talesa, twierdzenie Talesa wraz z twierdzeniem odwrotnym.

Wyświetl

Geometria - kurs podobieństwa, liceum technikum

Odsłon: 70 Ocen: 4  (75 %)

test Zapoznaj się z prezentacją przygotowaną przez nauczyciela matematyki z jednego z podrozdziałów geometrii – kurs podobieństwa, dzięki któremu sam bez chodzenia na korepetycje możesz przygotować się do sprawdzianu jak również kartkówki. Prezentacja składa się ona z trzech części, a mianowicie: sciągi, testu i odpowiedzi.

Wyświetl

Ściąga na sprawdzian – życie i twórczość Bolesława Prusa

Odsłon: 84 Ocen: 5  (100 %)

test Powtórz najważniejsze wiadomości i przygotuj się na sprawdzian z języka polskiego z zakresu twórczości B. Prusa. Kompendium – ściąga zawiera najczęściej pojawiające się zagadnienia na języku polskim (technikum, liceum, gimnazjum).

Wyświetl

Ściąga z funkcji kwadratowej, sprawdzian z matematyki

Odsłon: 107 Ocen: 6  (67 %)

test Zapoznaj się ze ściągą / sprawdzianem z matematyki z działu funkcja kwadratowa, który został przygotowany przez nauczyciela matematyki dla uczniów pierwszych klas liceum i technikum, dzięki któremu zapewniam cię, że dobrze przygotujesz się do sprawdzianu a dodatkowo możesz sprawdzić swoją wiedzę w dołączonym teście.

Wyświetl
2 3

4

5 6
Test - hit tygodnia
Reklama.
Najnowszy test.
Najnowszy test
Krótki test sprawdzający wiedzę na temat słowników w języku Python. Wszystkie pytania dotyczą Pythona w wersji 3. Więcej

«
Proszę czekać
Zapamiętaj mnie