Słownik psychologiczny. Leksykon ludzkich zachowań

Odsłon: 4617 Ocen: 0 

test Głównym tematem psychologii jest ludzkie zachowanie – jego opis i zrozumienie. „Słownik psychologiczny. Leksykon ludzkich zachowań” opracowany przez R. Krupińskiego i A.

Wyświetl

Nowa Szkoła

Odsłon: 2596 Ocen: 0 

test Nowa szkoła, co to dla Ciebie oznacza? Co Cię tam czeka? Mnóstwo niewiadomych i konkretna trema. Wcale nie musi być niemiło, wręcz przeciwnie. Zaczynasz nowy rozdział w swej edukacji. Dowiedz się jak to będzie.

Wyświetl

Kreatywność a inteligencja człowieka

Odsłon: 7379 Ocen: 0 

test Kreatywność to zdolność człowieka do tworzenia rzeczy nowych i znajdowania nowych rozwiązań. Kreatywność określa się też jako postawę twórczą wobec otaczającego nas świata. Postawa taka przejawia się w gotowości do: zmiany, poszukiwania, chodzenia własnymi drogami. Każdy z nas jako dziecko ....

Wyświetl

Inteligencja emocjonalna kluczem do sukcesu życiowego

Odsłon: 5358 Ocen: 0 

test Wszyscy wiedzą czym jest inteligencja, przynajmniej słyszeli o takim terminie, ale kto wie czym jest inteligencja emocjonalna? Pojęcie inteligencji emocjonalnej jest daleko mniej znane i rozumiane przez ogół ludzi. Ostatnimi czasy jednak zyskało na popularności głównie za sprawą najnowszych badań i opracowań naukowych z dziedziny psychologii.

Wyświetl

Autyzm inteligentny

Odsłon: 7448 Ocen: 3  (100 %)

test Autyzm inteligentny to po prostu zespół Aspergera. Syndrom Aspergera charakteryzuje się przede wszystkim upośledzeniem społecznych zdolności. Objawiających się między innymi problemami w akceptacji zmian zachodzących w otoczeniu, a także ubogą w tym zakresie sprawnością procesu myślenia, a wszystko to ma miejsce przy jednoczesnym braku umysłowego upośledzenia.

Wyświetl

Test na pamięci, czym jest pamięc?

Odsłon: 3559 Ocen: 0 

test Proces uczenia się i opanowywania nowych czynności nierozerwalnie łączy się z pamięcią. Gdy mówimy, że opanowaliśmy jakiś materiał z danej dziedziny lub nauczyliśmy się jakiejś nowej czynności, to naturalnie mamy na myśli to, że zapamiętaliśmy jak daną czynność się wykonuje lub wyryliśmy w naszej pamięci opanowywany przez nas materiał.

Wyświetl

1

2 3
Test - hit tygodnia
Reklama.
Najnowszy test.
Najnowszy test
Krótki test sprawdzający wiedzę na temat słowników w języku Python. Wszystkie pytania dotyczą Pythona w wersji 3. Więcej

«
Proszę czekać
Zapamiętaj mnie