Sprawdzian z geometrii - podstawy trygonometrii, liceum technikum

Odsłon: 189 Ocen: 30  (60 %)

test Przejrzyj kompendium sprawdzianowe przygotowane przez nauczyciela matematyki przeznaczone dla uczniów pierwszej klasy liceum oraz technikum z podstaw trygonometrii.Sprawdzian dotyczy następujących zagadnień: tangens, cotangens, sinus, cosinus, zadania z podanych kątów, trzy podstawowe kąty. Materiał zawarty w sprawdzianie zawiera wszelkie niezbędne definicje oraz oparty jest na przykładach w celu lepszego wytłumaczenia tematu.

Wyświetl

Ściąga, sprawdzian - podobieństwo trójkątów

Odsłon: 140 Ocen: 30  (87 %)

test Zapoznaj się z prezentacją, która umożliwi ci w szybki i skuteczny sposób zdobyć wiedzę z zakresu I klasy liceum i technikum dotyczącą podobieństwa trójkątów. W sprawdzianie zawarte są informacje tj.: cechy podobieństwa trójkątów, BBB, KKK, BKB, podobieństwo trójkątów prostokątnych, podobieństwo, twierdzenie Pitagorasa, pomiary w terenie.

Wyświetl

Twierdzenie Talesa - geometria, gimnazjum liceum technikum

Odsłon: 166 Ocen: 5  (80 %)

test Pobierz sprawdzian z matematyki przeznaczony dla I klasy liceum i technikum z twierdzenia Talesa za pomocą, którego szybko i skutecznie przygotujesz się do sprawdzianu. W oferowanej ściądze znajdują się materiały tj.: kąty przyległe, kąty wierzchołkowe, kąty odpowiadające, kąty naprzemianległe, twierdzenia Talesa, twierdzenie Talesa wraz z twierdzeniem odwrotnym.

Wyświetl

Geometria - kurs podobieństwa, liceum technikum

Odsłon: 70 Ocen: 4  (75 %)

test Zapoznaj się z prezentacją przygotowaną przez nauczyciela matematyki z jednego z podrozdziałów geometrii – kurs podobieństwa, dzięki któremu sam bez chodzenia na korepetycje możesz przygotować się do sprawdzianu jak również kartkówki. Prezentacja składa się ona z trzech części, a mianowicie: sciągi, testu i odpowiedzi.

Wyświetl

Ściąga z funkcji kwadratowej, sprawdzian z matematyki

Odsłon: 107 Ocen: 6  (67 %)

test Zapoznaj się ze ściągą / sprawdzianem z matematyki z działu funkcja kwadratowa, który został przygotowany przez nauczyciela matematyki dla uczniów pierwszych klas liceum i technikum, dzięki któremu zapewniam cię, że dobrze przygotujesz się do sprawdzianu a dodatkowo możesz sprawdzić swoją wiedzę w dołączonym teście.

Wyświetl

Przykłady i własności funkcji kwadratowej, ściąga sprawdzian

Odsłon: 71 Ocen: 5  (80 %)

test Przejrzyj prezentację z matematyki dotyczącą przykładów i własności funkcji kwadratowej, która została przygotowana przez nauczyciela matematyki z myślą o uczniach pierwszych klas liceum i technikum. Prezentacja z przykładów i własności funkcji kwadratowej składa się z następującej partii materiału: najprostsze przykłady funkcji kwadratowej, postać kanoniczna oraz ogólna funkcji kwadratowej, miejsca zerowe i symetria wykresu funkcji kwadratowej.

Wyświetl

1

2 3 4 5
Test - hit tygodnia
Reklama.
Najnowszy test.
Najnowszy test
Krótki test sprawdzający wiedzę na temat słowników w języku Python. Wszystkie pytania dotyczą Pythona w wersji 3. Więcej

«
Proszę czekać
Zapamiętaj mnie