Wyrażenia algebraiczne

Odsłon: 89 Ocen: 9  (67 %)

test Wejdź na tą stronę i naucz się w prosty i szybki sposób na sprawdzian z matematyki z wyrażeń algebraicznych. Materiały, które przedstawiamy zawierają definicje jak również przykładowe zadania wraz z rozwiązaniami w celu ułatwienia uczniom zrozumienia tematu dotyczącego wyrażeń algebraicznych.

Wyświetl

Liczby wymierne

Odsłon: 169 Ocen: 1  (100 %)

test Pobierz sprawdzian z matematyki przeznaczony dla I klasy gimnazjum z liczb wymiernych za pomocą, którego szybko i skutecznie przygotujesz się do sprawdzianu. W oferowanej ściądze znajdują się materiały tj.pojęcie liczb wymiernych, wartość bezwzględna liczb wymiernych, porównanie liczb wymiernych.

Wyświetl

Procenty, matematyka sprawdzian ściąga

Odsłon: 86 Ocen: 1  (0 %)

test Zapoznaj się z prezentacją, która umożliwi ci w szybki i skuteczny sposób zdobyć wiedzę z zakresu I klasy gimnazjum dotyczącą procentów. Dodatkowo w przygotowanym przez nas materiale znajduje się test składający się z 12 pytań zamkniętych, który pozwoli ci na sprawdzenie swoich wiadomości.

Wyświetl

Ułamki zwykłe i dziesiętne

Odsłon: 187 Ocen: 35  (77 %)

test Sprawdzian przeznaczony jest dla uczniów I klasy Gimnazjum. Dotyczy on jednego z podrozdziałów algebry: ułamków zwykłych i dziesiętnych. Uczniowie za pomocą tego materiału mogą przygotować się odpowiednio do sprawdzianu z ułamków zwykłych i dziesiętnych. Ściąga nasza to nie tylko definicje i wzory lecz również przykładowe zadania z ułamków zwykłych i dziesiętnych jak również sposoby ich rozwiązywania.

Wyświetl
1 2 3 4

5


«
Proszę czekać
Zapamiętaj mnie