ktotopotrafi.pl Wypracowania i lektury

Charakterystyka Zuzanny Pevensie – „Opowieści z Narnii”, wypracowanie

test Zuzanna Pevensie była jedną z bohaterek „Opowieści z Narnii” autorstwa Clivea Staplesa Lewisa. Zuzanna była drugą w kolejności z rodzeństwa Pevensie. Była bardzo ładną i szczupłą dziewczyną. Miała ciemne włosy i jasne oczy, pięknie się uśmiechała i wzbudzała zainteresowanie wśród chłopców. Zuzanna była bardzo mądrą dziewczynką, która zawsze starała się opiekować młodszym rodzeństwem, czuła się za nie odpowiedzialna i pragnęła ich dobra. Zuzanna uchodzi wśród rodzeństwa za nieco przemądrzałą osobę, jednak ona stara się postępować rozsądnie i myśleć realnie. Początkowo nie wierzy w opowieści Łucji o Narnii. Wypracowanie zawiera 372 wyrazy.
14
3

Zuzanna Pevensie była jedną z bohaterek „Opowieści z Narnii” autorstwa Clivea Staplesa Lewisa. Zuzanna była drugą w kolejności z rodzeństwa Pevensie. Była bardzo ładną i szczupłą dziewczyną. Miała ciemne włosy i jasne oczy, pięknie się uśmiechała i wzbudzała zainteresowanie wśród chłopców. Zuzanna była bardzo mądrą dziewczynką, która zawsze starała się opiekować młodszym rodzeństwem, czuła się za nie odpowiedzialna i pragnęła ich dobra. Zuzanna uchodzi wśród rodzeństwa za nieco przemądrzałą osobę, jednak ona stara się postępować rozsądnie i myśleć realnie. Początkowo nie wierzy w opowieści Łucji o Narnii. Gdy już trafia do niezwykłego świata odczuwa zachwyt i po rozmowie z Aslanem postanawia podjąć wyzwanie i walczyć z rodzeństwem przeciwko Złej Czarownicy. Od św. Mikołaja otrzymała łuk, strzały i magiczny róg. W walce wykazała wielką odwagę i męstwo. Bardzo przeżywała śmierć Aslana. Po wielkiej wojnie została koronowana na królową Zuzannę Łagodną.

Wypracowanie zawiera 372 wyrazy / 2664 znaki.


Test - hit tygodnia
Reklama.
Najnowszy test.
Najnowszy test
Krótki test sprawdzający wiedzę na temat słowników w języku Python. Wszystkie pytania dotyczą Pythona w wersji 3. Więcej

«
Proszę czekać
Zapamiętaj mnie