ktotopotrafi.pl Wypracowania i lektury

Charakterystyka Alojzego – „Akademia pana Kleksa”, wypracowanie

test Poniższe wypracowanie stanowi charakterystykę jednego z bohaterów „Akademii pana Kleksa”, Alojzego. Był to mechaniczny chłopiec, lalka zaprojektowana i stworzona przez golarza Filipa. Golarz zaprogramował go, by był niegrzecznym i złośliwym chłopcem, by dokuczał innym, i by szpiegował dla swojego konstruktora. Jego głównym zadaniem było poznanie, wykradzenia i zniszczenie tajemnic pana Kleksa. To właśnie ten chłopiec przyczynił się do zniszczenia całej akademii. Wypracowanie zawiera 413 wyrazów.
4
6

Poniższe wypracowanie stanowi charakterystykę jednego z bohaterów „Akademii pana Kleksa”, Alojzego. Był to mechaniczny chłopiec, lalka zaprojektowana i stworzona przez golarza Filipa. Golarz zaprogramował go, by był niegrzecznym i złośliwym chłopcem, by dokuczał innym, i by szpiegował dla swojego konstruktora. Jego głównym zadaniem było poznanie, wykradzenia i zniszczenie tajemnic pana Kleksa. To właśnie ten chłopiec przyczynił się do zniszczenia całej akademii. On jako jedyny potrafił przeciwstawić się profesorowi, nie bał się bowiem żadnej kary  z jego strony. Jako jedyny miał w sobie dość odwagi i bezczelności, by wedrzeć się do tajemnej komnaty pana Kleksa i wykraść jego tajemnice.

Wypracowanie zawiera 413 wyrazów / 2818 znaków.


Test - hit tygodnia
Reklama.
Najnowszy test.
Najnowszy test
Krótki test sprawdzający wiedzę na temat słowników w języku Python. Wszystkie pytania dotyczą Pythona w wersji 3. Więcej
    szaliki klubowe producent

    Produkcja i sprzedaż. Największy w Polsce producent akcesoriów kibicowskich.

    efanshop.com

«
Proszę czekać
Zapamiętaj mnie