ktotopotrafi.pl Wypracowania i lektury

Ułamki zwykłe i dziesiętne

test Sprawdzian przeznaczony jest dla uczniów I klasy Gimnazjum. Dotyczy on jednego z podrozdziałów algebry: ułamków zwykłych i dziesiętnych. Uczniowie za pomocą tego materiału mogą przygotować się odpowiednio do sprawdzianu z ułamków zwykłych i dziesiętnych. Ściąga nasza to nie tylko definicje i wzory lecz również przykładowe zadania z ułamków zwykłych i dziesiętnych jak również sposoby ich rozwiązywania.
27
8

Przejrzyj prezentację z ułamków zwykłych i dziesiętnych przeznaczoną dla uczniów I klasy Gimnazjum, za pomocą której możesz szybko i skutecznie przygotować się do sprawdzianu z tego rozdziału. Zapewniamy Cię, że za pomocą tego materiału możesz polepszyć swoje oceny z matematyki bez zbędnego chodzenia na korepetycje oraz możesz sprawdzić się w przygotowanym przez nas teście.

Sprawdzian przeznaczony jest dla uczniów I klasy Gimnazjum. Dotyczy on jednego z podrozdziałów algebry: ułamków zwykłych i dziesiętnych. Ściąga ta składa się z następujących materiałów:

- sprawdzianu

- testu oraz

- odpowiedzi do testu.

Uczniowie za pomocą tego materiału mogą przygotować się odpowiednio do sprawdzianu z ułamków zwykłych i dziesiętnych. W przygotowanej przez nas ściądze znajdują się informacje tj.:

- zamiana ułamka zwykłego na dziesiętny i odwrotnie

- rozwinięcia dziesiętne ułamków

- kolejność wykonywania działań

- przybliżenia dziesiętne

- okres ułamka.

W teście znajdują się pytania zamknięte – testowe do których przygotowane są prawidłowe odpowiedzi po to abyś mógł sprawdzić swoją wiedzę po przeanalizowanym sprawdzianie. Test zawiera pytania dotyczące definicji oraz zadania z ułamków.

Ściąga nasza to nie tylko definicje i wzory lecz również przykładowe zadania z ułamków zwykłych i dziesiętnych jak również sposoby ich rozwiązywania. Po wysłaniu sms-a otrzymasz dostęp do pobrania pliku z przygotowaniem do sprawdzianu z ułamków zwykłych i dziesiętnych.«
Proszę czekać
Zapamiętaj mnie