ktotopotrafi.pl Wypracowania i lektury

Streszczenie baśni „Brzydkie kaczątko” H. Ch. Andersena

test Wypracowanie jest streszczeniem „Brzydkiego kaczątka”, baśni autorstwa H. Ch. Andersena przerabianej w szkole podstawowej. Jest to przepiękna opowieść o pewnym kaczątku, które z powodu swej odmienności jest odrzucane przez otoczenie. Zwierzęcy bohater czuje się bardzo osamotniony i nieszczęśliwy, marzy o tym, by stać się pięknym i lubianym przez innych. Podziwia przepiękne łabędzie, które go przygarniają. Marzenia bohatera spełniają się, gdy wyrasta on na pięknego białego łabędzia, który budzi podziw ludzi i pozostałych zwierząt. Wypracowanie zawiera 698 wyrazów.
5
6

Wypracowanie jest streszczeniem „Brzydkiego kaczątka”, baśni autorstwa H. Ch. Andersena przerabianej w szkole podstawowej. Jest to przepiękna opowieść o pewnym kaczątku, które z powodu swej odmienności jest odrzucane przez otoczenie. Zwierzęcy bohater czuje się bardzo osamotniony i nieszczęśliwy, marzy o tym, by stać się pięknym i lubianym przez innych. Podziwia przepiękne łabędzie, które go przygarniają. Marzenia bohatera spełniają się, gdy wyrasta on na pięknego białego łabędzia, który budzi podziw ludzi i pozostałych zwierząt. Bohater wreszcie odzyskuje wewnętrzny spokój i pewność siebie. Odnajduje pełnię szczęścia w łabędzim gronie. Wypracowanie zawiera 698 wyrazów / 4568 znaków.


Test - hit tygodnia
Reklama.
Najnowszy test.
Najnowszy test
Krótki test sprawdzający wiedzę na temat słowników w języku Python. Wszystkie pytania dotyczą Pythona w wersji 3. Więcej
    ile kosztuje fotobudka oferta cenowa cena wynajmu fotobudki zależy od czasu działania na imprezie wynajem fotobudek

«
Proszę czekać
Zapamiętaj mnie