ktotopotrafi.pl Wypracowania i lektury

Procenty, matematyka sprawdzian ściąga

test Zapoznaj się z prezentacją, która umożliwi ci w szybki i skuteczny sposób zdobyć wiedzę z zakresu I klasy gimnazjum dotyczącą procentów. Dodatkowo w przygotowanym przez nas materiale znajduje się test składający się z 12 pytań zamkniętych, który pozwoli ci na sprawdzenie swoich wiadomości.
0
1

Zapoznaj się z prezentacją, która umożliwi ci w szybki i skuteczny sposób zdobyć wiedzę z zakresu I klasy gimnazjum dotyczącą procentów. Dzięki temu materiałowi nie dość, że zdobędziesz wiedzę to dodatkowo będziesz mógł ją sprawdzić w przygotowanym przez nas teście, do którego dołączone są odpowiedzi.

Przygotowane przez nas kompendium sprawdzianowe dotyczy całej wiedzy z zakresu pierwszej klasy gimnazjum z procentów. W sprawdzianie zawarte są informacje tj.:

- pojęcie procentu

- zamiana procentu na liczbę i odwrotnie

- obliczanie liczby z danego jej procentu

- oprocentowanie oszczędności

- pojęcie promila

- przykładowe zadania.

Dodatkowo w przygotowanym przez nas materiale znajduje się test składający się z 12 pytań zamkniętych, który pozwoli ci na sprawdzenie swoich wiadomości.

Nie zwlekaj i wyślij sms-a, dzięki któremu otrzymasz pełen dostęp do pliku, który umożliwi ci szybko i w zrozumiały sposób przygotować się do sprawdzianu!«
Proszę czekać
Zapamiętaj mnie