ktotopotrafi.pl Wypracowania i lektury

Pinokio – charakterystyka postaci, wypracowanie, Collodi

test Wypracowanie z języka polskiego jest charakterystyką tytułowego bohaterka powieści Carlo Collodiego, pt.:”Pinokio”. Pinokio to pajacyk, który został stworzony przez niejakiego Dżeppetto, który zają się chłopcem jak własnym synem. Jednak chłopiec sprawiał kłopoty wychowawcze. Był krnąbrny i nieznośny, wciąż psocił i rozrabiał a do tego kłamał. Wypracowanie zawiera 398 wyrazy / 2692 znaki.
36
15

Wypracowanie z języka polskiego jest charakterystyką tytułowego bohaterka powieści Carlo Collodiego, pt.:”Pinokio”. Pinokio to pajacyk, który został stworzony przez niejakiego Dżeppetto, który zajął się chłopcem jak własnym synem. Jednak chłopiec sprawiał kłopoty wychowawcze. Był krnąbrny i nieznośny, wciąż psocił i rozrabiał a do tego kłamał.

Często popadał w tarapaty, nie widział nic złego w swoim zachowaniu. Uważał się za mądrego i samodzielnego chłopca. W rzeczywistości był naiwny i lekkomyślnym. Nie potrafił dotrzymać danego słowa. Miał słabą wolę i łatwo ulegał wpływom złych ludzi. Nie chciał się uczyć i uciekał z domu. Był bezwzględny, gdy składał fałszywe zeznania przeciwko ojcu, który trafił do więzienia za rzekome znęcanie się nad chłopcem.

Wypracowanie zawiera 398 wyrazy / 2692 znaki.«
Proszę czekać
Zapamiętaj mnie