Jak spędzasz Wielkanoc

test Klika krótkich pytań pozwoli sprawdzić co myślimy o Wielkanocy i jakie są nasze preferencje, opinie. Turystyka świąteczna, czy święta w domu. Zapraszamy do głosowania.
Zobacz wyniki

Loader Ładuję treść

Jak spędzasz wielkanoc?

Klika krótkich pytań sondażu pozwoli sprawdzić co myślimy o Wielkanocy i jakie są nasze preferencje, opinie na temat Wielkanocy. Turystyka świąteczna, czy święta w domu. Zapraszamy do głosowania.

Większość z nas spędza pewnie Wielkanoc tradycyjnie z rodziną. Ale czasem przychodzi nam myśl, by wykorzystać te pierwsze wiosenne ferie i zrobić sobie wakacje. Jakie są faktycznie preferencje spędzania tych świątecznych dni ? Coraz częściej bywa, że tego typu wolne dni spędzamy poza domem.

Czy Polacy nadal doceniają święta spędzone w rodzinnym gronie pod własnym dachem? Niniejsza sonda przyczyni się do określenia obecnych preferencji względem wypoczynku w czasie dni wolnych od pracy w Święta Wielkanocne. Zachęcamy do udziału.


Podsumowanie sondy już niedługo na łamach serwisu http://www.turystyka24h.pl

 

Serwis turystyczny http://www.turystyka24h.pl - to codzienne informacje ze świata turystyki, katalog firm turystycznych oraz prezentacja noclegów.

 

Zapraszamy do wypełnianie krótkiego sondażu - zacznij.«
Proszę czekać
Zapamiętaj mnie