Czy ślub gwarantuje szczęście?

test Miłość, wspólne plany to tradycyjny scenariusz, który zwieńcza ślub. Sonda skonstruowana została, by zapoznać się ze zdaniem Internautów w temacie legalizacji związków. Zapraszamy do głosowania!
Zobacz wyniki

Loader Ładuję treść

Czy ślub gwarantuje szczęście?

Pierwsze spojrzenie w oczy, zauroczenie, miłość, wspólne plany dotyczące przyszłości – tak przedstawia się tradycyjnie scenariusz, którego zwieńczeniem jest ślub.

Wraz z upływem czasu zmieniła się nie tylko forma zaślubin. Ewolucji poddały się przesądy weselne, a także – co istotniejsze – społeczne postrzeganie małżeństwa. Dla wielu osób ślub jest konsekwencją miłości, okazją do oficjalnego wyznania swoich uczuć drugiej osobie oraz zadeklarowaniem chęci wspólnego przejścia przez życie. Niektórzy jednak uważają, że te kosztowne i czasochłonne uroczystości nie są im do niczego potrzebne, a co więcej, nie gwarantują trwałości związku. W istocie – często śluby i wesela z pompą kończą się jeszcze bardziej spektakularnie w salach sądowych, a gorąca miłość zamienia się w palącą nienawiść.

Poniższa anonimowa sonda skonstruowana została celem zapoznania się ze zdaniem internautów w temacie legalizacji związków.

Gorąco zachęcamy do oddawania głosów.«
Proszę czekać
Zapamiętaj mnie