Czy szkolenia internetowe są popularne?

test Co decyduje o popularności szkoleń typu e-lerning? Po jakiego rodzaju kursy sięgają Internauci najchętniej? Zapraszamy do udziału w anonimowej sondzie, której wyniki pozwolą odpowiedzieć na te i inne pytania.
Zobacz wyniki

Loader Ładuję treść

SZKOLENIA E-LERNING (w domu przed komputerem)

Internet z impetem rozprzestrzenia się na kolejne dziedziny ludzkiego życia. Na początku usprawnił komunikację międzyludzką i przekazywanie informacji, teraz dodatkowo zaczyna się w nim dostrzegać potencjał dla szerzenia nauki. Dzisiaj można nie tylko zdobyć za jego pośrednictwem tytuł naukowy, ale także uczęszczać na wszelkiego rodzaju kursy.

Jak grzyby po deszczu pojawiają się nowe strony internetowe, na których zasubskrybować można kolejne lekcje szkoleń.

Co decyduje o popularności szkoleń typu e-lerning? Po jakiego rodzaju kursy sięgają Internauci najchętniej?

Zapraszamy do udziału w anonimowej sondzie, której wyniki pozwolą odpowiedzieć na te i inne pytania.

PF


Podsumowanie sondy już niedługo na łamach serwisu www.szkolenia24h.pl

 

Z myślą o wszystkich poszukujących szkolenia, kursy pragnących podnosić swoje kwalifikacje powstał katalog Szkolenia24h.pl, Kursy24h.pl skupiający w jednym miejscu wiele szkoleń z różnych dziedzin. Nasz internetowy portal szkoleniowy to ogólnopolski serwis dostarczający informacje o szkoleniach, firmach szkoleniowych oraz miejscach na organizację szkoleń, konferencji. Prezentowane szkolenia, kursy docierają do szerokiego grona odbiorców dzięki dużej popularności serwisu i dzięki czemu stał się jednym z częściej odwiedzanym miejscem w sieci wśród poszukujących informacji o organizowanych szkoleniach, kursach.«
Proszę czekać
Zapamiętaj mnie