Świadomość prozdrowotna społeczeństwa

test Czy doceniamy własne zdrowie? Poniższa sonda ma za zadanie dać odpowiedź dotyczącą świadomości społeczeństwa w zakresie prozdrowotnego postępowania. Zapraszamy do głosowania!
Zobacz wyniki

Loader Ładuję treść

ZAPOTRZEBOWANIE NA SZKOLENIA MEDYCZNE – Świadomość prozdrowotna społeczeństwa

„Ślachetne zdrowie, Nikt się nie dowie, Jako smakujesz, Aż się zepsujesz.” – pisał Jan Kochanowski w jednej ze swoich fraszek zatytułowanej „Na zdrowie”.

A jak to jest z nami? Czy doceniamy własne zdrowie? Czy raczej żyjemy w przeświadczeniu bezproblemowej długowieczności? Jak bardzo tematyka medyczna jest nam bliska? Które obszary wiedzy medycznej chcielibyśmy zgłębić?

Poniższa anonimowa sonda ma za zadanie zebrać głosy Internautów i dać odpowiedź dotyczącą świadomości społeczeństwa w zakresie prozdrowotnego postępowania. Pokaże ona także jak istotna jest wiedza z tego zakresu dla statystycznego Polaka.

Zapraszamy do oddawania głosów!

PF

 


Podsumowanie sondy już niedługo na łamach serwisu www.szkolenia24h.pl

 

Z myślą o wszystkich poszukujących szkolenia, kursy pragnących podnosić swoje kwalifikacje powstał katalog Szkolenia24h.pl, Kursy24h.pl skupiający w jednym miejscu wiele szkoleń z różnych dziedzin. Nasz internetowy portal szkoleniowy to ogólnopolski serwis dostarczający informacje o szkoleniach, firmach szkoleniowych oraz miejscach na organizację szkoleń, konferencji. Prezentowane szkolenia, kursy docierają do szerokiego grona odbiorców dzięki dużej popularności serwisu i dzięki czemu stał się jednym z częściej odwiedzanym miejscem w sieci wśród poszukujących informacji o organizowanych szkoleniach, kursach.«
Proszę czekać
Zapamiętaj mnie