Żeglarz jachtowy - teoria i praktyka - ebook Klimczaka

Odsłon: 550 Ocen: 0 

test Zbigniew Klimczak żeglarz z ponad 30 letnim stażem, pełniący funkcję Kierownika Wyszkolenia Żeglarskiego w ośrodku Huty im. Sędzimira w Zielonym Gaju na Mazurach oraz założyciel własnej Szkoły Żeglarskiej jest autorem poradnika dla żeglarzy pt. „Żeglarz jachtowy. Teoria i praktyka”.

Wyświetl

Dotrę do Ciebie - debiut literacki dorastającej nastolatki

Odsłon: 456 Ocen: 2  (100 %)

test Pod pseudonimem Ann Justine Reveur kryje się pewna nastolatka, mająca upodobanie do tajemniczości. Oprócz stawiania pierwszych kroków w profesji pisarza, uczęszcza do liceum ogólnokształcącego. Debiut literacki nie przysłoni faktu, że największą pasją Ann jest muzyka, a dopiero na drugim miejscu pojawia się słowo pisane.

Wyświetl

Bogactwa króla Salomona - ebook Jonathana Graya

Odsłon: 567 Ocen: 0 

test W obiegu właśnie ukazała się nowa książka w formie elektronicznej, której autorem jest Jonathan Gray. Jonathan Gray sławny i ceniony na świecie autor książek Historyczno – Archeologicznych odkrywających tajemnice i zagadki z zamierzchłej przeszłości ludzkości.

Wyświetl

Miłość zdrada marzenia - powieść Dariusza Grabowskiego

Odsłon: 674 Ocen: 1  (100 %)

test "Vis-a-vis Twojego okna" to opowieść z happy endem o życiu i śmierci, lojalności i zdradzie, poświęceniu, marzeniach, podstępie i konsekwencji nieprzemyślanych decyzji. Opowieść o miłości dwojga dojrzałych ludzi „po przejściach”, walce z uczuciem i o uczucie.

Wyświetl

Sztuka wojenna czasów Stefana Batorego

Odsłon: 453 Ocen: 0 

test Mimo licznej literatury do tak zwanych czasów batoriańskich, seria "Sztuka wojenna czasów Stefana Batorego" jest nowatorską pozycją wydawniczą. Mamy tu nie tylko aktualny stan badań nad staropolską wojskowością, ale też przedstawione jest to w zupełnie innym świetle, niż wcześniejsze publikacje.

Wyświetl

W pogoni za demonem - powieść Markowskiej-Żal

Odsłon: 484 Ocen: 0 

test Powieść Katarzyny Markowskiej-Żal „W pogoni za demonem” urzeka swoim klimatem - autorka bardzo plastycznie opisuje wydarzenia i  bohaterów książki.

Wyświetl
27 28

29

30 31

«
Proszę czekać
Zapamiętaj mnie