Ważne są tylko chwile

Odsłon: 468 Ocen: 0 

test „Ważne są tylko chwile” to powieść, w której poznasz kobietę, z pozoru zwyczajną i niewyróżniającą się z tłumu. Kobietę, która jednak jest na tyle silna, by przeciwstawić się przeciwnościom losu i wziąć życie w swoje ręce. Kobietę, która szuka życiowego celu, a kiedy już wie, czym on jest, niestrudzenie dąży do jego osiągnięcia.

Wyświetl

Nigdziegęści Solenopsis

Odsłon: 581 Ocen: 0 

test „Nigdziegęści Solenopsis” to opowieść autorstwa Andrzeja Baczewskiego. W wirtualnym świecie na planecie Alekandzie zarządzającej przez piękną Idriss, dochodzi do najazdu przez obce cywilizacje. Życie na planecie zostaje zagrożone, a samozwańczy król Solenopsis, chce zawładnąć nowymi ziemiami. Do walki o wolność i spokój mieszkańców Alekandy staje oddział Nigdziegęstych – formacji sił specjalnych do zwalczania zorganizowanej przestępczości w świecie wirtualnym, w którym panują reguły rodem ze średniowiecza. 

Wyświetl

Strzała przeznaczenia - powiść historyczna Piotra Skupnika

Odsłon: 476 Ocen: 0 

test Akcja powieści zatytułowanej „Strzała przeznaczenia” toczy się na angielskiej ziemi w roku 1066. Informacje dotyczące tamtych czasów pochodzą głównie ze źródeł historycznych.

Wyświetl

Zabawki na wakacjach - Joanna Łaczna

Odsłon: 518 Ocen: 1  (100 %)

test Bajeczka dla dzieci, o ciekawych przygodach zabawek, udających się w podróż, w poszukiwaniu swojego małego właściciela.

Wyświetl

Księżniczka i książęta, czyli polowanie na tego jedynego

Odsłon: 464 Ocen: 1  (100 %)

test Autorka, Polka, Joanna Plasota, za pomocą własnej, druzgocącej historii, ale również dzisiejszej swojej wiedzy i świadomości psychologicznej, staje się wojowniczką o dobre życie dla innych kobiet.

Wyświetl

Turkusowa dusza

Odsłon: 536 Ocen: 0 

test „Turkusowa dusza” Marty Kopeć to historia burzliwej i nietypowej miłości. To także opowieść o ludzkich wyborach i ich konsekwencjach.

Wyświetl
27 28

29

30 31

«
Proszę czekać
Zapamiętaj mnie