Na myśliwskich ścieżkach

Odsłon: 447 Ocen: 0 

test W sprzedaży właśnie się ukazała książka, która powinna przypaść do gustu amatorom myślistwa. Jest to zbiór opowiadań posiadających wspólny ciąg zdarzeń z historii życia myśliwego i jego koła myśliwskiego. Opowiadania rozciągnięte są w czasie od, można powiedzieć, lat osiemdziesiątych do współczesności a autor sięga wspomnieniami do początku swojego koła myśliwskiego pod nazwą „gon” do lat zaraz powojennych, kiedy to koło myśliwskie to powstało przy sztabie wojska polskiego.

Wyświetl

64 niewyjaśnione sekrety starożytności

Odsłon: 649 Ocen: 1  (100 %)

test Jonathan Gray archeolog i badacz wyznał, że podczas jego podróży na całym świecie znalazł rzeczy, które "nie powinny istnieć".

Wyświetl

Niewolnik swojego zawodu

Odsłon: 507 Ocen: 0 

test W sprzedaży ukazała się nowa książka, której tematem jest sport a dokładniej piłka nożna. Jest to właściwie rodzaj powieści fabularnej o charakterze biograficznym, przy czym biografia owa dotyczy fikcyjnej osoby. Książka ta opowiada życie jednego człowieka, piłkarza z Katowic.

Wyświetl

Naszyjnik z łez Sylwii Niemczyk - powieść o miłości

Odsłon: 511 Ocen: 1  (100 %)

test Naszyjnik z łez Sylwii Niemczyk - powieść o miłości

Wyświetl

Parodie lektur szkolnych - ebook Marka Królikowskiego

Odsłon: 962 Ocen: 0 

test Na rynku wydawniczym ukazała się parodia lektur szkolnych, którą opracował Marek Królikowski.

Wyświetl

Powieść kryminalno-obyczajowa - Specyfik

Odsłon: 539 Ocen: 1  (100 %)

test Nieszczęśni chorzy w Afryce ufnie i z wielką nadzieją oczekują na szczepionkę przeciwko AIDS, bo przecież cudotwórczy specyfik, dostarczony pod egidą szlachetnej Organizacji Narodów Zjednoczonych, gwarantuje powrót do zdrowia i długie życie. Prawda? Owszem

Wyświetl
27 28

29

30 31

«
Proszę czekać
Zapamiętaj mnie