Hexa

Odsłon: 780 Ocen: 0 

test Właśnie ukazała się powieść autorstwa Wojciecha Pietrzaka pod tytułem Hexa. Jest to powieść z gatunku kryminalnej, gdzie główny bohater rozwiązuje zagadkę zabójstwa sprzed laty. Głównym bohaterem jest dosyć ekscentryczny rentier, który dorobił się w trakcie swojego życia sporej gotówki i obecnie w celach bardziej hobbystycznych prowadzi sprawę detektywistyczną.

Wyświetl

Wrocławska madonna

Odsłon: 945 Ocen: 0 

test   Kolejna powieść Jolanty Marii Kalety „Wrocławska Madonna” swoją tematyką sięga do ulubionego przez autorkę zagadnienia – wpływu II wojny światowej i jej skutków na życie pokolenia, które wojnę przeżyło bądź urodziło się wkrótce po jej zakończeniu. Miejscem akcji jest również Dolny Śląsk, choć przeciwności rzucają bohaterów także poza granice kraju. I tak jak te poprzednie, „Wrocławska Madonna” nie ogranicza się jedynie do intrygi sensacyjnej, zresztą bardzo zgrabnie skrojonej, sięgającej do wydarzeń historycznych. Ta i poprzednie powieści zawierają sporą dawkę spostrzeżeń obyczajowych ze znakomicie oddanym klimatem ówczesnej Polski, z interesująco nakreślonymi, a przy tym wiarygodnymi bohaterami, nawet tymi drugoplanowymi.

Wyświetl

Lucyfer. Noja historia - Victoria Gische

Odsłon: 1180 Ocen: 5  (100 %)

test Czy kiedykolwiek interesowaliście się literaturą, która opisuje losy upadłego anioła. Jego życie, moment w którym został strącony i pozbawiony miłości Ojca, oraz jego dalsze losy tuż po upadku?

Wyświetl

Krótki traktat o dobrobycie

Odsłon: 1343 Ocen: 0 

test Dobrobyt to stan upragniony przez ekonomistów ale i przez każdego z nas. Każdy marzy o dobrobycie dla siebie a ekonomiści zastanawiają się nad tym jak rozwijać gospodarkę aby kraj żył w jak najlepszym dobrobycie. Z tond wynika i ta książka – Krótki traktat o dobrobycie. Jest on próbą rozwiązania problemów ekonomicznych państwa i sprawienia aby społeczeństwo żyło w jak najlepszym dobrobycie. Czy należy się zgodzić z tezami prezentowanymi przez autora ?, to już zależy od czytelnika. Faktem jest że autor traktatu stara się przedstawić swoje tezy i rozwiązania istniejących w obecnej rzeczywistości problemów i zagadnień ekonomicznych

Wyświetl

Ebook Grzegorza Kaźmierczaka „Potęga Serca”

Odsłon: 967 Ocen: 0 

test Książka Grzegorza Kaźmierczaka „Potęga Serca” to praktyczny przewodnik rozwoju duchowego człowieka

Wyświetl

Biblia Windows Server 2012

Odsłon: 1830 Ocen: 0 

test Biblia Windows Server 2012 właśnie ukazała się w sprzedaży jako e-book, tym samym wyprzedziła samo polskie wydanie Windows Server 2012. W biblii tej znajdziemy pełen zakres wiedzy dotyczący praktycznego administrowania serwerem. Biblia jako podręcznik administratora została napisana w sposób praktyczny i kładący nacisk właśnie na praktykę w konfiguracji i zarządzaniu serwerem.

Wyświetl
27 28

29

30 31

«
Proszę czekać
Zapamiętaj mnie