Opowiadania morskie

Odsłon: 487 Ocen: 0 

test W obiegu księgarskim ukazał się kolejny e-book autorstwa Jana Puściana. Tym razem pozycja ta prezentuje tematykę marynistyczną, bowiem autor przez całe swoje życie zawodowe związany był z morzem. To właśnie jest tematem nowego e-booka. Jest to 18 opowiadań, których akcja dzieje się na morzu na statkach, okrętach oraz w portach świata.

Wyświetl

Dalekie podróże z zamkniętymi oczyma (wizualizacje)

Odsłon: 525 Ocen: 0 

test Anna Jędrzejczyk jest Autorką książki: „Dalekie podróże z zamkniętymi oczyma.” Jest to zestaw 35 wizualizacji – podróży odbytych w czasie, przepięknie prowadzonych warsztatów terapeutycznych w studio JuriMo w Krakowie.

Wyświetl

Przechytrzyć Pana Boga - powieść

Odsłon: 684 Ocen: 0 

test "Przechytrzyć Pana Boga" jest to powieść pełna cierpienia, powagi. Trudna i lekka zarazem. Wątki kryminalne i szpiegowskie przeplatają się z intrygującymi rozważaniami natury egzystencjalnej.

Wyświetl

Kolega pracuje głową

Odsłon: 527 Ocen: 0 

test „Kolega pracuje głową” to nowa książka – e-book autorstwa Przemysława Lizniewicza. Jest to powieść o charakterze dosyć wyraźnie autobiograficznym bo główny bohater tak jak autor ma na imię Przemysław a treść powieści jest bardzo życiowa i prezentuje życie bohatera od dzieciństwa do dorosłości.

Wyświetl

Anatomia zła. Rzecz o mentalności śmierci.

Odsłon: 544 Ocen: 0 

test Książka autorstwa Dawida Hybsza pod tytułem „Anatomia zła. Rzecz o mentalności śmierci” jest zbiorem historii z życia ludzi żyjących w współczesnym świecie, którzy muszą zmierzyć się z różnymi problemami życia codziennego.

Wyświetl

Ebook Piotra Sikorskiego - ONE

Odsłon: 589 Ocen: 0 

test Autor książki „One” stworzył błyskotliwą i mądrą opowieść o współczesnym konflikcie pokoleń. Ich bohaterki to kobiety silne i uparte, ale jednocześnie rozpaczliwie szukające w życiu akceptacji oraz zrozumienia.

Wyświetl
27 28

29

30 31

«
Proszę czekać
Zapamiętaj mnie