Odrodzona po zdradzie. Wystarczyła jedna noc…

Odsłon: 652 Ocen: 0 

test Książka "Odrodzona po zdradzie. Wystarczyła jedna noc..." jest zapisem zdobytej, przetestowanej na własnym sercu praktycznej wiedzy.

Wyświetl

Poradnik konkursowicza - ebook

Odsłon: 655 Ocen: 0 

test Wspaniała wiadomość dla ludzi biorących udział w różnego rodzaju konkursach i loteriach! W końcu znalazł się gracz, który postanowił się podzielić swoim 8 letnim doświadczeniem w tej nietypowej dziedzinie.

Wyświetl

Brakujący element

Odsłon: 622 Ocen: 0 

test „Brakujący element” to nowa powieść o charakterze sensacyjnym i przygodowym. Akcja powieści toczy się niemal współcześnie bo w roku 2000 i ma ona miejsce w Ameryce Łacińskiej. Treść powieści z założenia fikcyjna przeplata się z wydarzeniami historycznymi z tamtego czasu. Bohaterem głównym powieści jest młody Polak ze Szczecina, który za namową przyjaciela wyjeżdża w podróż do Ameryki Południowej.

Wyświetl

Cyklady przez Okno Apollina Przewodnik dla żeglarzy - ebook Kaźmierczaka

Odsłon: 549 Ocen: 1  (100 %)

test Przewodnik Zbigniewa Klimczaka "Cyklady przez Okno Apollina" poprowadzi czytelnika drogą największej wyspy i miasta o tej samej nazwie - Naxos. Znajdziemy też opis malutkiej wyspy Paletia, której atrakcją turystyczną jest oglądanie zachodu słońca przez "Okno Apollina".

Wyświetl

Żeglarz jachtowy - teoria i praktyka - ebook Klimczaka

Odsłon: 577 Ocen: 0 

test Zbigniew Klimczak żeglarz z ponad 30 letnim stażem, pełniący funkcję Kierownika Wyszkolenia Żeglarskiego w ośrodku Huty im. Sędzimira w Zielonym Gaju na Mazurach oraz założyciel własnej Szkoły Żeglarskiej jest autorem poradnika dla żeglarzy pt. „Żeglarz jachtowy. Teoria i praktyka”.

Wyświetl

Dotrę do Ciebie - debiut literacki dorastającej nastolatki

Odsłon: 472 Ocen: 2  (100 %)

test Pod pseudonimem Ann Justine Reveur kryje się pewna nastolatka, mająca upodobanie do tajemniczości. Oprócz stawiania pierwszych kroków w profesji pisarza, uczęszcza do liceum ogólnokształcącego. Debiut literacki nie przysłoni faktu, że największą pasją Ann jest muzyka, a dopiero na drugim miejscu pojawia się słowo pisane.

Wyświetl
27 28

29

30 31

«
Proszę czekać
Zapamiętaj mnie