Zabawki na wakacjach - Joanna Łaczna

Odsłon: 491 Ocen: 1  (100 %)

test Bajeczka dla dzieci, o ciekawych przygodach zabawek, udających się w podróż, w poszukiwaniu swojego małego właściciela.

Wyświetl

Księżniczka i książęta, czyli polowanie na tego jedynego

Odsłon: 441 Ocen: 1  (100 %)

test Autorka, Polka, Joanna Plasota, za pomocą własnej, druzgocącej historii, ale również dzisiejszej swojej wiedzy i świadomości psychologicznej, staje się wojowniczką o dobre życie dla innych kobiet.

Wyświetl

Turkusowa dusza

Odsłon: 506 Ocen: 0 

test „Turkusowa dusza” Marty Kopeć to historia burzliwej i nietypowej miłości. To także opowieść o ludzkich wyborach i ich konsekwencjach.

Wyświetl

Maślana-Czas pokoju - kolejna powieść Michała Krupy

Odsłon: 413 Ocen: 1  (100 %)

test Bohater powieści „Maślana - Czas pokoju” jest profesjonalnym, płatnym zabójcą. Włada mieczem, nożami, nie pogardzi bronią palną. Jest w służbie pieniędzy.

Wyświetl

Pieprz w oczach czyli podśmiewajki

Odsłon: 514 Ocen: 1  (100 %)

test „Pieprz w oczach czyli podśmiewajki” Aleksandra Janowskiego są zbiorem trzydziestu pięciu felietonów, w których autor komentuje polską codzienność, pojawiające się nowe zjawiska społeczne, w końcu podejmuje się tłumaczenia poważnych spraw, takich jak na przykład demokracja.

Wyświetl

Poetyckie wędrowanie Danuty Pasieki

Odsłon: 495 Ocen: 1  (100 %)

test Przemijanie to nieodłączna cecha naszego bytu. Przemija czas, przemija nasze życie. Jedne rzeczy się kończą, inne zaczynają. Na świecie jest jedyna stała rzecz – zmiana.

Wyświetl
27 28

29

30 31
Test - hit tygodnia
Reklama.
Najnowszy test.
Najnowszy test
Krótki test sprawdzający wiedzę na temat słowników w języku Python. Wszystkie pytania dotyczą Pythona w wersji 3. Więcej

«
Proszę czekać
Zapamiętaj mnie