Więcej niż szczęście - powieść sensacyjna Jagielnickiej-Kamienieckiej

Odsłon: 584 Ocen: 0 

test Bohaterka kolejnej powieści Stefanii Jagielnickiej-Kamieniecj „Więcej niż szczęście” przez swe idealistyczne poglądy popada w konflikt z władzami Polski Ludowej.

Wyświetl

Tematyka sakralna w poezji Sikorskiego

Odsłon: 478 Ocen: 0 

test Świat wewnętrznej nabożności przedstawione w tomiku poezji Piotra Sikorskiego „Moje sacrum” pozostaje czyste, nienaruszone, wręcz nieskazitelne, nie ma w nim miejsca dla obłudy, zakłamania, a więc współczesnego Judasza przybierającego najdramatyczniejsze postaci zła.

Wyświetl

Wierszyki, Bajeczki i Zagadeczki - debiut Tomasza Waberskiego

Odsłon: 497 Ocen: 0 

test Poezja Tomasza Waberskiego pt. „Wierszyki, bajeczki i zagadeczki” to debiutancki tomik wierszy dla dzieci o wesołej, ciekawie przedstawionej tematyce, w której głównymi bohaterami są rośliny, zwierzęta oraz warzywa.

Wyświetl

Przemiana. Opowiadanie zapisane w pamięci

Odsłon: 544 Ocen: 0 

test „Londyn, jedno z największych współczesnych miast świata. Przeszedł reinkarnację po wielkim pożarze 1666r. i przyjął postać gregoriańskiego piękna.

Wyświetl

Miłość kliniczna

Odsłon: 518 Ocen: 0 

test „Miłość kliniczna” to dosyć przewrotny i w sumie przygnębiający tytuł dla książki o tematyce miłosnej. W swej ogólności jest to powieść miłosna po części bo w przewadze opowiadająca losy i przeżycia młodej dziewczyny dorastającej i zmieniającej się z tejże dziewczyny w kobietę.

Wyświetl

Arteterapia i artestymulacja - funkcje i oddziaływanie

Odsłon: 442 Ocen: 0 

test Na rynku pojawiają się książki, które zawierają cenną wiedzę z różnych dziedzin. Niewątpliwie do tego typu publikacji należy nam zaliczyć i tę książkę autorstwa Joanny Wajdenfeld, która łączy w sobie wiedzę z dziedzin takich jak: plastyka, sztuka ogólnie, psychologia i neuropsychologia.

Wyświetl
27 28

29

30 31

«
Proszę czekać
Zapamiętaj mnie