Zwierzęta. Prawdziwi przewodnicy człowieka

Odsłon: 613 Ocen: 0 

test To już kolejna książka Grzegorza Kaźmierczaka - „Zwierzęta. Prawdziwi przewodnicy człowieka”. Autor po raz kolejny dotyka Matki Natury i w niej poszukuje, a w zasadzie odkrywa przed Czytelnikiem mistykę naturalnej energii w formie usposobienia zwierząt.

Wyświetl

Nie ma granic. W innych wymiarach

Odsłon: 593 Ocen: 0 

test „Nie ma granic. W innych wymiarach” Joanny Piłatowicz jest zbiorem w większości surrealistycznych opowiadań, w których autorka próbuje przedstawić różne oblicza człowieka, jego psychiki i filozofii oraz relacji ze światami wewnętrznym i zewnętrznym.

Wyświetl

Rok w ruskim cyrku

Odsłon: 623 Ocen: 0 

test „Rok w ruskim cyrku” Piotra Kacprzaka, to trochę nietypowa książka. Jest to z jednej strony swego rodzaju dziennik, zapiski z trasy polskiego cyrku po ZSRR, z drugiej strony jest w tej historii mnóstwo dygresji do innych miejsc i innych cyrków.

Wyświetl

Kandydat na prezydenta

Odsłon: 597 Ocen: 1  (100 %)

test Jako prezydent PPPP, Janusz Płoński idzie krok dalej – chce zostać prezydentem RP. W swojej książce "Kandydat na prezydenta" przywołuje dziesiątki epizodów ze swojego osobistego i zawodowego życia, które czynią go oczywistym potencjalnym kandydatem na najwyższy urząd w Polsce.

Wyświetl

Wzgórze Młynarza - Krzysztof Piotr Łabenda

Odsłon: 633 Ocen: 1  (100 %)

test Czy mężczyzna zdolny jest napisać powieść o miłości? „Wzgórze młynarza” pióra Krzysztofa P. Łabenda dowodzi, że tak.

Wyświetl

Spotkanie autorskie – Łódź – Piotr Wołoszyk

Odsłon: 566 Ocen: 0 

test W dniu 27 kwietnia 2015 roku w Łodzi odbędzie się wieczór autorski Piotra Wołoszyka. Piotr Wołoszyk jest autorem kilku powieści w tym tej pod tytułem „Opuścić wczoraj”. Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych, którzy będą np. w okolicy na to spotkanie. Bałucki Ośrodek Kultury, godzina 18.00 ul. Żubardzka 3.

Wyświetl
27 28

29

30 31

«
Proszę czekać
Zapamiętaj mnie