Ekstrawagantki

Odsłon: 499 Ocen: 0 

test Rynek książki sensacyjno-przygodowej wzbogaca się o powieść „Ekstrawagantki” Anny Kozickiej- Kołaczkowskiej. Książka opowiada o dwóch kobietach, samorodnych detektywkach historycznych, próbujących rozwikłać tajemnicę księżnej Karoliny Piastówny. W trakcie tego śledztwa okazuje się, że sprawą są zainteresowane nie tylko główne bohaterki powieści, Karolina i Agata. Im bardziej zgłębiają zagadkę, im więcej udaje im się dowiedzieć, tym więcej spotyka ich kłopotów. Odżywają demony przeszłości (Zakon Czaszki) i wplatają się we współczesność. Nadal bowiem są tacy, którzy nie chcą, by pamiętano o panowaniu Piastów na Śląsku. Niestety, ta niepamięć dotyczy także nas, Polaków.

Wyświetl

Kartki z kalendarza

Odsłon: 482 Ocen: 0 

test „Kartki z kalendarza” Stanisława Smoleńskiego to zbiór wierszy powstałych w wyniku przemyśleń i obserwacji autora z kilku ostatnich lat. Znajdujemy w nich wielką różnorodność, od opisów przyrody, poprzez refleksje o życiu, szereg wierszy okazjonalnych, aforyzmów, do bardzo dowcipnych, pełnych swady wierszyków z przymrużeniem oka.

Wyświetl

Spacer spalonym mostem

Odsłon: 519 Ocen: 0 

test Czy miłość jest niczym deszcz, który znienacka spada na nas z ‘’zerwanej chmury’’? I czy skazani jesteśmy na to, by przemóc do suchej nitki? Czy poddać się w kochaniu, czy też przeć do przodu pomimo wichury z nadzieją, że miłość wszystko zwycięży? A jeśli zrezygnować, to skąd wiadomo, który wybrać moment, by nie poranić siebie i osoby, którą kochamy?

Wyświetl

Polski backstage

Odsłon: 540 Ocen: 0 

test „Polski Backstage” to książka, która mówi o tym jak przemysł muzyczny wygląda od środka. Jak pracują zespoły muzyczne, kim jest menager, a kim tour manager i co najważniejsze – jakie są relacje pomiędzy artystami, a ich menagerami i mediami. To książka, która rozwieje wiele wątpliwości.

Wyświetl

Ja, oni i Dżej - Jolanta Nasiłowska

Odsłon: 558 Ocen: 1  (100 %)

test Kiedy na twojej drodze staje ten jeden, jedyny, wymarzony mężczyzna, świat wywraca się do góry nogami.

Wyświetl

Namiętność niejedno ma imię

Odsłon: 480 Ocen: 1  (100 %)

test „Namiętność niejedno ma imię” to kolejna książka Stefanii Jagielnickiej-Kamienieckiej, której autorka porusza tak delikatną i nieodgadnioną jeszcze kwestię ludzkiej psychiki.

Wyświetl
27 28

29

30 31

«
Proszę czekać
Zapamiętaj mnie