Kochanka

Odsłon: 509 Ocen: 2  (100 %)

test Na rynku książek właśnie ukazała się nowa powieść pod tytułem „Kochanka”. Jest to dosyć zabawna i pełna erotyzmu opowieść o etapie życia młodego mężczyzny, który jak tytuł wskazuje ma swą kochankę ale i żonę i dzieci. Franek, bo tak ma na imię główny bohater tej opowieści, jest 32 letnim mężczyzną z wydawało by się ustabilizowanym życiem, któremu w pewnym momencie wszystko przestawia jego kochanka.

Wyświetl

10 rund - opowieść o miłości

Odsłon: 789 Ocen: 1  (100 %)

test Weronika i Wiktor – główni bohaterowie powieści Andrzeja Szmidla „10 rund”, zdają na wyższą uczelnię w Warszawie, jednak niestety tylko chłopakowi udaje się  zostać studentem Szkoły Głównej.

Wyświetl

Praktyki na starym mieście

Odsłon: 502 Ocen: 0 

test W obiegu właśnie się ukazała nowa powieść o charakterze autobiograficznym. Autorem powieści jest pan Tomasz Zackiewicz i opisuje w niej okres swojej młodości, kiedy to odbywał praktyki studenckie na starym mieście w Lublinie. Tomasz Zackiewicz był studentem archeologii na wydziale Uniwersytetu Marii Curie Skłodowskiej. Przed pierwszym rokiem swoich studiów w wakacje rozpoczął praktyki archeologiczne na wykopaliskach w starym mieście w Lublinie.

Wyświetl

Nowinki przyrodnicze w ebooku Przyroda. Wybrane zagadnienia

Odsłon: 955 Ocen: 0 

test „Przyroda. Wybrane zagadnienia” to doskonały zbiór informacji na temat otaczającej nas przyrody i występujących w niej zjawisk przyrodniczych. Zagadnienia zostały opisane i skatalogowane w ośmiu rozdziałach. Myślę że książka będzie przydatna zarówno dla uczniów szkół średnich z rozszerzoną przyrodą a także dla studentów kierunków ekologicznych i przyrodniczych. Serdecznie zachęcam do nabycia ebooka. To doskonałe źródło informacji na temat przyrody.

Wyświetl

Hexa

Odsłon: 781 Ocen: 0 

test Właśnie ukazała się powieść autorstwa Wojciecha Pietrzaka pod tytułem Hexa. Jest to powieść z gatunku kryminalnej, gdzie główny bohater rozwiązuje zagadkę zabójstwa sprzed laty. Głównym bohaterem jest dosyć ekscentryczny rentier, który dorobił się w trakcie swojego życia sporej gotówki i obecnie w celach bardziej hobbystycznych prowadzi sprawę detektywistyczną.

Wyświetl

Wrocławska madonna

Odsłon: 950 Ocen: 0 

test   Kolejna powieść Jolanty Marii Kalety „Wrocławska Madonna” swoją tematyką sięga do ulubionego przez autorkę zagadnienia – wpływu II wojny światowej i jej skutków na życie pokolenia, które wojnę przeżyło bądź urodziło się wkrótce po jej zakończeniu. Miejscem akcji jest również Dolny Śląsk, choć przeciwności rzucają bohaterów także poza granice kraju. I tak jak te poprzednie, „Wrocławska Madonna” nie ogranicza się jedynie do intrygi sensacyjnej, zresztą bardzo zgrabnie skrojonej, sięgającej do wydarzeń historycznych. Ta i poprzednie powieści zawierają sporą dawkę spostrzeżeń obyczajowych ze znakomicie oddanym klimatem ówczesnej Polski, z interesująco nakreślonymi, a przy tym wiarygodnymi bohaterami, nawet tymi drugoplanowymi.

Wyświetl
27 28

29

30 31

«
Proszę czekać
Zapamiętaj mnie