Spotkanie autorskie – Łódź – Piotr Wołoszyk

Odsłon: 540 Ocen: 0 

test W dniu 27 kwietnia 2015 roku w Łodzi odbędzie się wieczór autorski Piotra Wołoszyka. Piotr Wołoszyk jest autorem kilku powieści w tym tej pod tytułem „Opuścić wczoraj”. Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych, którzy będą np. w okolicy na to spotkanie. Bałucki Ośrodek Kultury, godzina 18.00 ul. Żubardzka 3.

Wyświetl

Niezapomniany

Odsłon: 625 Ocen: 0 

test „Niezapomniany” jest historią starego porucznika policji. Sznajder wywijał się śmierci przez blisko dwadzieścia pięć lat swojej służby, co nie było prostym zadaniem. W Arkan panowała jedna zasada: „Jeśli mam konkretny powód, mogę cię zabić”.

Wyświetl

Między snem a jawą

Odsłon: 634 Ocen: 1  (100 %)

test Stefania Jagielnicka – Kamieniecka autorka wielu powieści tym razem proponuje nam książkę „Między snem a jawą”.

Wyświetl

Wyspy Paprykarzowe - kolejna powieść Anety Skarżyński

Odsłon: 493 Ocen: 1  (100 %)

test Czytelnicy, pamiętający „Wyspy Naftalinowe”, pamiętają też zapewne główną bohaterkę powieści. Jest nią Aneta, dziewczyna o barwnej osobowości i trudnym do okiełznania temperamencie, potęgowanym nadpobudliwością psychoruchową.

Wyświetl

Lisek, Pilot i Mały Książę – kolejnych 10 lat

Odsłon: 629 Ocen: 0 

test Zastanawiałeś się kiedyś nad tym, jakie były dalsze losy Małego Księcia, Liska i Pilota?! Pewnie niedosyt ten czuło wielu wielbicieli pióra Antoine’a de Saint-Exupéry’ego. Na rynku wydawniczym pojawiała się właśnie kontynuacja przygód trójki przyjaciół znanych ze szkolnej lektury „Mały Książę”.

Wyświetl

Podwójny blef

Odsłon: 617 Ocen: 0 

test „Podwójny blef” Juliusza Rafelda to początek serii sensacyjnych opowiadań z dwójką bohaterów, przyjaciół i byłych agentów służb specjalnych. Artur „Art” Master i Tomasz „Tom” Barski po latach działalności w służbach specjalnych szukają swego miejsca w cywilnym życiu. Nieoczekiwanie przekonują się, że zdobyte doświadczenie i kwalifikacje dają się wykorzystać w udzielaniu skutecznej pomocy bliźnim, krzywdzonym przez złych ludzi.

Wyświetl
27 28

29

30 31

«
Proszę czekać
Zapamiętaj mnie