UFO-landii fantastyczną opowieścią o działaniu służb specjalnych

Odsłon: 511 Ocen: 0 

test Tajemniczy kosmici rozwijają w Polsce struktury swojej służby – UFO-landii. Do sieci mogą przystąpić też Ziemianie, po przejściu specjalnych testów.

Wyświetl

Tłumacz – reportaż z życia

Odsłon: 793 Ocen: 1  (100 %)

test „Tłumacz – reportaż z życia” Aleksandra Janowskiego to zalecana lektura obowiązkowa dla każdego adepta tego wymagającego, lecz dającego ogromną satysfakcję zawodu.

Wyświetl

Brunatne sekrety

Odsłon: 563 Ocen: 0 

test Wykonując zawód dziennikarza, trzeba być dociekliwym. Trzeba wnikać w istotę tematu, szperać, zgłębiać i wyciągać wnioski. Taki właśnie jest bohater powieści Dariusza Krzywdzińskiego „Brunatne sekrety” – Andrzej Nowak. Na co dzień pracujący w jednej z trójmiejskich gazet, jako dziennikarz śledczy tropi afery i nie boi się zaglądać w najciemniejsze zakamarki.

Wyświetl

Kocham Cię Mamo

Odsłon: 567 Ocen: 0 

test Kiedy Marek otrzymuje paczkę od kobiety, której szczerze nienawidzi nawet nie dopuszcza do siebie myśli, że mógłby ją otworzyć. Jednak pod wpływem nieustannych nalegań żony decyduje się na to i tak zaczyna się niesamowita opowieść, która sprawi, że mężczyzna odzyska wewnętrzny spokój i dowie się zaskakujących faktów o swojej przeszłości.

Wyświetl

Kobiety Afryki obyczaje, tradycje, obrzędy, rytuały cz. 2

Odsłon: 592 Ocen: 0 

test Druga Część książki „Kobiety Afryki, obyczaje, tradycje, obrzędy, rytuały", to zdecydowanie książka dla dorosłych.

Wyświetl

Ostatnia szansa

Odsłon: 612 Ocen: 1  (100 %)

test „Ostatnia szansa” to druga powieść autora po „Rachunku sumienia”

Wyświetl
27 28

29

30 31
Test - hit tygodnia
Reklama.
Najnowszy test.
Najnowszy test
Krótki test sprawdzający wiedzę na temat słowników w języku Python. Wszystkie pytania dotyczą Pythona w wersji 3. Więcej

«
Proszę czekać
Zapamiętaj mnie