Wyspy Paprykarzowe - kolejna powieść Anety Skarżyński

Odsłon: 474 Ocen: 1  (100 %)

test Czytelnicy, pamiętający „Wyspy Naftalinowe”, pamiętają też zapewne główną bohaterkę powieści. Jest nią Aneta, dziewczyna o barwnej osobowości i trudnym do okiełznania temperamencie, potęgowanym nadpobudliwością psychoruchową.

Wyświetl

Lisek, Pilot i Mały Książę – kolejnych 10 lat

Odsłon: 598 Ocen: 0 

test Zastanawiałeś się kiedyś nad tym, jakie były dalsze losy Małego Księcia, Liska i Pilota?! Pewnie niedosyt ten czuło wielu wielbicieli pióra Antoine’a de Saint-Exupéry’ego. Na rynku wydawniczym pojawiała się właśnie kontynuacja przygód trójki przyjaciół znanych ze szkolnej lektury „Mały Książę”.

Wyświetl

Podwójny blef

Odsłon: 587 Ocen: 0 

test „Podwójny blef” Juliusza Rafelda to początek serii sensacyjnych opowiadań z dwójką bohaterów, przyjaciół i byłych agentów służb specjalnych. Artur „Art” Master i Tomasz „Tom” Barski po latach działalności w służbach specjalnych szukają swego miejsca w cywilnym życiu. Nieoczekiwanie przekonują się, że zdobyte doświadczenie i kwalifikacje dają się wykorzystać w udzielaniu skutecznej pomocy bliźnim, krzywdzonym przez złych ludzi.

Wyświetl

Dziedzictwo piorunów - opowiadania Juliusz Marka

Odsłon: 549 Ocen: 1  (100 %)

test Wiele postaci w wielu miejscach w różnych czasach. Co łączy ich wszystkich? Gdzie znajduje się wspólny punkt ich historii? Nad światem zbierają się czarne chmury, przynosząc ludziom koniec. Ale i nowy początek.

Wyświetl

Joanna Stańda - Dzieci Jonasza

Odsłon: 545 Ocen: 1  (100 %)

test „Dzieci Jonasza” Joanny Stańdy są zbiorem nowel o samotności, smutku, bólu, o ludzkich wadach i słabościach, lękach i poczuciu winy.

Wyświetl

Notatki o niebłahych sprawach

Odsłon: 539 Ocen: 0 

test „Notatki o niebłahych sprawach” Bogdana Kluczyńskiego to zbiór krótkich przemyśleń i spostrzeżeń na różne tematy, w tym o charakterze poznawczym, egzystencjalnym, moralnym, filozoficznym, itd.

Wyświetl
27 28

29

30 31

«
Proszę czekać
Zapamiętaj mnie