Ja, oni i Dżej - Jolanta Nasiłowska

Odsłon: 544 Ocen: 1  (100 %)

test Kiedy na twojej drodze staje ten jeden, jedyny, wymarzony mężczyzna, świat wywraca się do góry nogami.

Wyświetl

Namiętność niejedno ma imię

Odsłon: 466 Ocen: 1  (100 %)

test „Namiętność niejedno ma imię” to kolejna książka Stefanii Jagielnickiej-Kamienieckiej, której autorka porusza tak delikatną i nieodgadnioną jeszcze kwestię ludzkiej psychiki.

Wyświetl

Kamczatka – moja wolność

Odsłon: 532 Ocen: 0 

test „Kamczatka – moja wolność” Amadis Engel to wspomnienia i przeżycia autorki po pobycie w jednym z warszawskich więzień. Opis jest bardzo dosadny i obrazowy, choć nie pozbawiony elementów humorystycznych. Poprzez zamieszczenie listów kierowanych do sądu oraz przedstawienie regulaminu więzienia, książka ta zyskuje na autentyczności.

Wyświetl

Kobiety Afryki

Odsłon: 595 Ocen: 0 

test „Wyjechał zimą; w Afryce było lato. Ulokowano go w najlepszym hotelu w mieście. Miał wszelkie wygody i całodzienne utrzymanie. Tylko z wodą było kiepsko. Wszystkie koszty pokrywał Uniwersytet. W hotelu mieszkało już kilkanaście innych niedawno zatrudnionych na Uniwersytecie osób. Każda oczekiwała na przydział mieszkania.

Wyświetl

Park dinozaurów

Odsłon: 553 Ocen: 0 

test „Park dinozaurów” Andrzeja Szmidli to powieść obyczajowa z tłem biznesu i polityki. Bohaterami są dwa pokolenia 50-latków i 25-latków. Karolina i Kamil – reprezentujący „młodych”, szukają swojej życiowej drogi. W poszukiwaniach odnajdują obraz kraju podzielonego na branże zyskowne dla elit i strefy niewdzięcznej pracy.

Wyświetl

Finezja uczuć - Krasińska Aneta

Odsłon: 580 Ocen: 3  (100 %)

test Alicja zakochuje się w innym mężczyźnie. W końcu zdradza z nim męża także fizycznie.

Wyświetl
27 28

29

30 31

«
Proszę czekać
Zapamiętaj mnie