W głąb lawendowych uliczek - Klaudia Kopiasz

Odsłon: 612 Ocen: 1  (100 %)

test „W głąb lawendowych uliczek”, to bardzo sensualna opowieść o poszukiwaniu tego, co w życiu najważniejsze. Dlaczego sensualna?

Wyświetl

Przypadek Gabriela L.

Odsłon: 575 Ocen: 0 

test Gabriel Livingstone, mieszkający w Petersfield nastolatek, jest typem samotnika. Nie żyje z nikim w bliższych relacjach. Powodem tego jest jego ojciec, który nadużywa alkoholu. Chłopak ciężko to znosi. Pewnej nocy, podczas jednej z licznych awantur ucieka z domu do okolicznego lasu...

Wyświetl

Pąk szkarłatnej róży

Odsłon: 580 Ocen: 1  (100 %)

test Tadeusz Sałek w swej powieści pt. „Pąk szkarłatnej róży” przedstawia losy młodej dziewczyny, Ewy, która zniechęcona brakiem pracy w Polsce, jedynego wyjścia ze swej sytuacji upatruje w pracy za granicą.

Wyświetl

Odnaleźć siebie

Odsłon: 566 Ocen: 1  (100 %)

test Wydawnictwo „Psychoskok” wprowadziło na rynek czytelniczy powieść Dariusza Krzywdzińskiego „Odnaleźć siebie”.

Wyświetl

Jednoaktówki

Odsłon: 567 Ocen: 0 

test "Spotykałam się często z twierdzeniem, że czytelnicy wolą powieść na co najmniej 200 stron od krótkiej formy opowiadania" mówi Pani Małgorzata Chaładus. Jednoaktówka jest rodzajem teatralnej noweli. Składa się z krótkich i zwięzłych form, przypominających opowiadanie. Nie pętają się po niej tłumy nie zawsze łatwych do zapamiętania postaci. W moich „Jednoaktówkach” pojawiają się najczęściej dwie, wyjątkowo trzy. Ograniczenie ilości wypowiadanych słów i osób, które je wypowiadają nie oznacza wcale, że brak w nich treści. Przeciwnie. Zachęcam czytelników, żeby sami się o tym przekonali.

Wyświetl

Lider własnego życia. Jak myśli kształtują drogę do sukcesu?

Odsłon: 479 Ocen: 1  (100 %)

test Do rąk Czytelników właśnie dociera książka Lider własnego życia” Aleksandry Jagodzińskiej.

Wyświetl
27 28

29

30 31

«
Proszę czekać
Zapamiętaj mnie