W pogoni za demonem - powieść Markowskiej-Żal

Odsłon: 484 Ocen: 0 

test Powieść Katarzyny Markowskiej-Żal „W pogoni za demonem” urzeka swoim klimatem - autorka bardzo plastycznie opisuje wydarzenia i  bohaterów książki.

Wyświetl

Więcej niż szczęście - powieść sensacyjna Jagielnickiej-Kamienieckiej

Odsłon: 590 Ocen: 0 

test Bohaterka kolejnej powieści Stefanii Jagielnickiej-Kamieniecj „Więcej niż szczęście” przez swe idealistyczne poglądy popada w konflikt z władzami Polski Ludowej.

Wyświetl

Tematyka sakralna w poezji Sikorskiego

Odsłon: 485 Ocen: 0 

test Świat wewnętrznej nabożności przedstawione w tomiku poezji Piotra Sikorskiego „Moje sacrum” pozostaje czyste, nienaruszone, wręcz nieskazitelne, nie ma w nim miejsca dla obłudy, zakłamania, a więc współczesnego Judasza przybierającego najdramatyczniejsze postaci zła.

Wyświetl

Wierszyki, Bajeczki i Zagadeczki - debiut Tomasza Waberskiego

Odsłon: 500 Ocen: 0 

test Poezja Tomasza Waberskiego pt. „Wierszyki, bajeczki i zagadeczki” to debiutancki tomik wierszy dla dzieci o wesołej, ciekawie przedstawionej tematyce, w której głównymi bohaterami są rośliny, zwierzęta oraz warzywa.

Wyświetl

Przemiana. Opowiadanie zapisane w pamięci

Odsłon: 551 Ocen: 0 

test „Londyn, jedno z największych współczesnych miast świata. Przeszedł reinkarnację po wielkim pożarze 1666r. i przyjął postać gregoriańskiego piękna.

Wyświetl

Miłość kliniczna

Odsłon: 520 Ocen: 0 

test „Miłość kliniczna” to dosyć przewrotny i w sumie przygnębiający tytuł dla książki o tematyce miłosnej. W swej ogólności jest to powieść miłosna po części bo w przewadze opowiadająca losy i przeżycia młodej dziewczyny dorastającej i zmieniającej się z tejże dziewczyny w kobietę.

Wyświetl
27 28

29

30 31
Test - hit tygodnia
Reklama.
Najnowszy test.
Najnowszy test
Krótki test sprawdzający wiedzę na temat słowników w języku Python. Wszystkie pytania dotyczą Pythona w wersji 3. Więcej

«
Proszę czekać
Zapamiętaj mnie