Sopot 1939, wojna i miłość

Odsłon: 453 Ocen: 0 

test Sopot 1939 to nowa powieść szpiegowska i miłosna osadzona w Sopocie właśnie w 1939 roku. Powieść dzieje się tuż przed wojną i opowiada losy dwojga Amerykanów polskiego pochodzenia, których łączy wzajemna miłość. To Marta i Maks, którzy biorą ślub w Nowym Jorku 1 lipca i tego samego dnia wypływają na transatlantyku do Gdyni.

Wyświetl

Podręcznik do aplikacji serwerowej Mac

Odsłon: 515 Ocen: 1  (100 %)

test Najnowsze wydanie aplikacji Apple nosi nazwę Mac os X 10.8 serwer Mountain Lion i oczywiście zawiera w sobie pewne udoskonalenia względem wydań poprzednich.

Wyświetl

Więcej sekretów umarlaków - Jonathan Gray

Odsłon: 540 Ocen: 1  (100 %)

test Światowej sławy archeolog, Jonathan Gray, natknął się na coś, co nim bardzo wstrząsnęło!... całą masę rzeczy, które nie powinny istnieć.

Wyświetl

Zagubione cywilizacje czyli wielki szok datowania!

Odsłon: 501 Ocen: 1  (100 %)

test Zagubione cywilizacje, czyli wielki szok datowania – warto polecić każdemu, kto lubi odkrywać sekrety z naszej przeszłości. A najlepiej takie, które dosłownie ścinają z nóg!

Wyświetl

Między opętaniem a oczarowaniem

Odsłon: 569 Ocen: 1  (100 %)

test W swojej najnowszej książce autorka prezentuje doświadczenia samotnej matki, prześladowanej przez bezpiekę. Pisze o trudach jej życia na emigracji w Niemczech oraz latach ciężkiej psychozy, która doprowadza ją do śmierci. Jakim człowiekiem będzie jej córka, jak będzie sobie radziła z życiowymi wyborami?

Wyświetl

Madziarek - miłość, ciężka choroba i macierzyństwo

Odsłon: 533 Ocen: 2  (100 %)

test Życie napisało dla niej scenariusz bez happy endu. Rak zaatakował w najpiękniejszym, wydawałoby się, dla niej momencie, kiedy ponownie zostaje mamą…

Wyświetl
27 28

29

30 31

«
Proszę czekać
Zapamiętaj mnie