Kluczowe różnice pomiędzy teorią snów Zygmunta Freuda i Carla G. Junga

Odsłon: 525 Ocen: 0 

test Sugeruje się, iż sny są w pewien sposób połączone z procesem uczenia się i zapamiętywania. To poniekąd wyjaśnia, dlaczego tak wiele snów ma związek z niedawnymi wydarzeniami oraz zmartwieniami.

Wyświetl

Serce i magia

Odsłon: 558 Ocen: 1  (100 %)

test „Serce i magia” to książka poruszająca ponadczasowy temat miłości osadzony w realiach magicznego świata.

Wyświetl

Alicja w krainie iluzji

Odsłon: 521 Ocen: 0 

test W księgarniach ukazała się książka, będąca powieścią psychologiczną pod tytułem „Alicja w krainie iluzji”. Chociaż tytuł przywodzi na myśl sławną powieść Carroll 'a „Alicja w krainie czarów” ta powieść nie ma nic wspólnego z niesamowitą fantazją i literaturą dla dzieci. Jest to powieść bardzo poważna i osadzona we współczesnych realiach polskich a także emigracyjnych.

Wyświetl

Budzić nadzieję - tomik wierszy Doroty Suder

Odsłon: 583 Ocen: 1  (100 %)

test Przesłaniem tomiku wierszy jest dawanie nadziei wszystkim tym, którzy ją potrzebują, gdyż dzięki niej odzyskujemy siły do działania, życia i wszystko wydaje się łatwiejsze do pokonana.

Wyświetl

Obcy w antykwariacie - Jolanta Maria Kaleta

Odsłon: 769 Ocen: 1  (100 %)

test Wrocławska pisarka Jolanta Maria Kaleta, autorka intrygujących powieści sensacyjnych, odwołujących się do bardzo ciekawych i zagadkowych zdarzeń z niezbyt dalekiej przeszłości, bo lat 1945-1989.

Wyświetl

Pułapka - ciężka droga przez alkoholizm

Odsłon: 526 Ocen: 1  (100 %)

test Autorka poleca książkę pt. „Pułapka” osobom, które obawiają się przyznać, że żyją z osobą nadużywającą alkoholu. Ponoć pierwszy krok należy zawsze do osoby współuzależnionej gdyż całe otoczenie będzie chować głowę w piasek i udawać, że nie ma problemu. Tylko od nas zależy czy potrafimy stoczyć bój i walczyć o swój związek.

Wyświetl
27 28

29

30 31

«
Proszę czekać
Zapamiętaj mnie