Miłość kliniczna

Odsłon: 501 Ocen: 0 

test „Miłość kliniczna” to dosyć przewrotny i w sumie przygnębiający tytuł dla książki o tematyce miłosnej. W swej ogólności jest to powieść miłosna po części bo w przewadze opowiadająca losy i przeżycia młodej dziewczyny dorastającej i zmieniającej się z tejże dziewczyny w kobietę.

Wyświetl

Arteterapia i artestymulacja - funkcje i oddziaływanie

Odsłon: 435 Ocen: 0 

test Na rynku pojawiają się książki, które zawierają cenną wiedzę z różnych dziedzin. Niewątpliwie do tego typu publikacji należy nam zaliczyć i tę książkę autorstwa Joanny Wajdenfeld, która łączy w sobie wiedzę z dziedzin takich jak: plastyka, sztuka ogólnie, psychologia i neuropsychologia.

Wyświetl

Sekrety Umarlaków - Jonathan Gary

Odsłon: 457 Ocen: 0 

test Sekrety Umarlaków - Jonathan Gary

Wyświetl

Opowiadania fantazja

Odsłon: 458 Ocen: 0 

test Książka autorstwa Małgorzaty Chaładus pod tytułem Fantazja jest zbiorem opowiadań o charakterze Science Fiction. Mamy w niej kilka opowiadań odnoszących się do współczesnych problemów ludzkości, które są wyolbrzymione w fantastycznym świecie nie z tej ziemi. Tak więc w pierwszym opowiadaniu znajdujemy się w świecie zdominowanym przez statystykę i wszechobecną normalizację opartą o przeciętną.

Wyświetl

Ze szczęściem w ciuciubabkę - powieść o miłości

Odsłon: 667 Ocen: 3  (100 %)

test Emma główna bohaterka powieści „Ze szczęściem w ciuciubabkę” mieszka „od kilku lat nad Jeziorem Genewskim, które tu nazywamy Lemańskim” i jest mężatką. Pytanie tylko czy szczęśliwa?

Wyświetl

Szwecja i ja

Odsłon: 546 Ocen: 0 

test „Szwecja i ja” to powieść obyczajowa dosyć mocno osadzona w polskich realiach współczesnych. Książka w moim przekonaniu reprezentuje dobry poziom literacki i przedstawia interesującą historię kobiety, która w chwili wybuchu stanu wojennego znalazła się w Szwecji i już tam pozostała na stałe znajdując nowe życie w nowym kraju. Mimo to korzenie łączące ją z Polską są silne, szczególnie te rodzinne.

Wyświetl
27 28

29

30 31

«
Proszę czekać
Zapamiętaj mnie