Ludzie w kłopotliwych miejscach – Men in Embarrassing Places

Odsłon: 504 Ocen: 0 

test „Ludzie w kłopotliwych miejscach” to książka napisana przez znanego archeologa i badacza starożytnych misteriów - Jonathana Graya w sposób rzeczowy i konkretny. Autor za wszelką cenę dąży do prawdy, ponieważ żyjemy w cywilizowanym i bardzo postępującym kraju, a mimo to próbuje się nas karmić jakimiś wyssanymi z palców teoriami, które już dawno straciły swoją wiarygodność, zresztą zebrane fakty i dane mówią same za siebie.

Wyświetl

Zaginiony świat gigantów – Jonathan Gray

Odsłon: 645 Ocen: 0 

test „Zaginiony świat gigantów” to książka będąca rezultatem wieloletniej pracy archeologa i badacza – Jonathana Graya. Autor przedstawili w niej zebrane materiały archeologiczne, na podstawie których skłania czytelnika do poważnego zastanowienia się nad historią i pochodzeniem człowieka.

Wyświetl

Harnaś

Odsłon: 529 Ocen: 1  (100 %)

test Powieść "Harnaś" osnuta jest na tle autentycznych wydarzeń, które miały miejsce w drugiej połowie XVII wieku w Gilowicach.

Wyświetl

Biały myśliwy i bestie

Odsłon: 511 Ocen: 0 

test „Biały myśliwy i bestie” to tytuł powieści autorstwa Tomasza Zackiewicza, który w tym utworze zmierzył się ze sławną prozą Josepha Conrada i jego „Jądrem ciemności”.

Wyświetl

Przewodnik po rzymskokatolickiej mszy świętej

Odsłon: 533 Ocen: 0 

test Przewodnik po rzymskokatolickiej mszy świętej. Jedyna tego typu książka, która ukazała się na polskim rynku. Szczegółowo, krok po kroku, od wstępnych obrzędów aż po formalne zakończenie opisuje kolejne części nabożeństwa, tłumacząc jednocześnie ich sens i symbolikę.

Wyświetl

Opowiadania morskie

Odsłon: 517 Ocen: 0 

test W obiegu księgarskim ukazał się kolejny e-book autorstwa Jana Puściana. Tym razem pozycja ta prezentuje tematykę marynistyczną, bowiem autor przez całe swoje życie zawodowe związany był z morzem. To właśnie jest tematem nowego e-booka. Jest to 18 opowiadań, których akcja dzieje się na morzu na statkach, okrętach oraz w portach świata.

Wyświetl
27 28

29

30 31

«
Proszę czekać
Zapamiętaj mnie