Lola - ebook Ewy Kisilewicz

Odsłon: 607 Ocen: 0 

test Lola – kobieta o dwóch twarzach i podwójnym życiu. Dla jednych wrażliwa, dobrze wykształcona, spokojna i zadbana kobieta, która często traci głowę dla dobrych butów, mężczyzn i drobnych przyjemności. Miłośniczka sztuki, zawodowo pracująca jako grafik komputerowy. Zwyczajna, można by rzec statystyczna młoda kobieta. Dla innych precyzyjna, świetnie wyszkolona płatna zabójczyni. Bezwzględny morderca, który na zlecenie odbiera życie anonimowym ludziom. Czy można pogodzić takie dwa światy? Czy w ogóle jest to możliwe?

Wyświetl

Operacja kustosz

Odsłon: 521 Ocen: 0 

test   „Operacja Kustosz” to kolejna powieść pani Kalety, historyka z wykształcenia. Podobnie jak i w poprzednich – W cieniu Olbrzyma, Kolekcja Hankego, Wrocławska Madonna – tak i w tej, niewyjaśnione zagadki Dolnego Śląska z czasów II wojny, stały się inspiracją do napisania powieści sensacyjnej. Choć zagadnienie z tej samej dziedziny, to jednak tematyka różna od poprzednich i inny czas rozgrywanych wydarzeń, ale jak tamte, czyta się jednym tchem, od deski do deski. 

Wyświetl

Super dieta 26 - stwórz swoje marzenia

Odsłon: 517 Ocen: 0 

test Super dieta 26 - stwórz swoje marzenia

Wyświetl

Dni z kalendarza - ebook Małgorzaty Chaładus

Odsłon: 494 Ocen: 0 

test Na rynku wydawniczym ukazały się całkiem niedawno opowiadania Małgorzaty Chaładus – „Dni z kalendarza”. Jest to zbiór opowiadań w większości poświeconych  losom kobiet, z różnym bagażem doświadczeń, czy to u schyłku życia czy wręcz przeciwnie dopiero co rozpoczynające swój bieg.

Wyświetl

Zdeptana róża - powieść Stefanii Jagielnickiej-Kamienieckiej

Odsłon: 508 Ocen: 1  (100 %)

test Zdeptana róża - powieść Stefanii Jagielnickiej-Kamienieckiej

Wyświetl

Na myśliwskich ścieżkach

Odsłon: 457 Ocen: 0 

test W sprzedaży właśnie się ukazała książka, która powinna przypaść do gustu amatorom myślistwa. Jest to zbiór opowiadań posiadających wspólny ciąg zdarzeń z historii życia myśliwego i jego koła myśliwskiego. Opowiadania rozciągnięte są w czasie od, można powiedzieć, lat osiemdziesiątych do współczesności a autor sięga wspomnieniami do początku swojego koła myśliwskiego pod nazwą „gon” do lat zaraz powojennych, kiedy to koło myśliwskie to powstało przy sztabie wojska polskiego.

Wyświetl
27 28

29

30 31

«
Proszę czekać
Zapamiętaj mnie