Horror z piekła rodem

Odsłon: 542 Ocen: 0 

test „Horror z piekła rodem” to tytuł nowej powieści, jak sama nazwa wskazuje z gatunku horrorów. Jest to opowieść o ludziach trudniących się czarną magią, o demonach i diabłach. Historia osnuta w tej dosyć skromnej objętościowo powieści przypomina nieco słynną powieść Michaiła Bułchakowa „Mistrz i Małgorzata”.

Wyświetl

Wolność niejedno ma imię

Odsłon: 996 Ocen: 0 

test W obiegu mamy nową powieść autorstwa Grzegorza Szymborskiego pod tytułem „Wolność niejedno ma imię”. Jest to powieść historyczna ściśle związana z wydarzeniami prawdziwymi a osadzona w realiach XVIII wiecznej Rzeczpospolitej Obojga Narodów. Ten okres historyczny kojarzony jest słusznie z czasem upadku pierwszej polskiej państwowości. Rzeczpospolita po wiekach potęgi i wspaniałości przechodzi niezaprzeczalny i głęboki kryzys polityczny a także społeczny i gospodarczy. Kryzys ten z powodu silnych państw sąsiednich przeradza się ostatecznie w całkowity upadek, co wiemy wszyscy z historii.

Wyświetl

W ścianach Dżangała

Odsłon: 986 Ocen: 1  (100 %)

test  Jacek Kantorczyk w niezwykle ciekawy sposób spisał swoje przeżycia jakie mu towarzyszyły podczas wyprawy na masyw Dżangała oraz towarzyszących mu partnerów i kaprysy przyrody, trudne, kryzysowe sytuacje, od których w górach się wręcz roi.

Wyświetl

Punkt Liziniewicza

Odsłon: 582 Ocen: 1  (100 %)

test Bohater książki jest trochę dosadnie mówiąc nienormalny, chociaż się tego nie widzi – albo i nigdzie nie ujęto tego dosłownie.

Wyświetl

Myśli banalne i niebanalne

Odsłon: 523 Ocen: 0 

test W obiegu wydawniczym ukazał się e-book będący swego rodzaju zbiorem sentencji, aforyzmów i złotych myśli. Nosi on tytuł „Myśli banalne i niebanalne ” i został napisany przez Annę Marię Mianowską, osobę z dużym życiowym doświadczeniem. Autorka we wstępie do swego dzieła podkreśla że w dzisiejszych czasach ludzie są bardzo zbiegani i nie maja czasu na kulturę i refleksję a zwłaszcza na literaturę piękną i płynącą z niej mądrość życiową oraz doznania estetyczne.

Wyświetl

Szukając jutra – Piotr Wołoszyk

Odsłon: 686 Ocen: 1  (100 %)

test Książka pt. „Szukając Jutra” opisuje skomplikowane losy Damiana, który po przykrych doświadczeniach w rodzinnym domu, szuka sensu życia.

Wyświetl
27 28

29

30 31

«
Proszę czekać
Zapamiętaj mnie