Małe cycki, chudy portfel, czyli w czym problem?

Odsłon: 466 Ocen: 1  (100 %)

test Zamysłem tej książki są przekonania oraz próba przybliżenia Czytelnikowi ich siły rażenia na nasze życie. Ludzka świadomość (i podświadomość), w zasadzie w całej rozciągłości, to magazyn nazbieranych i wyprodukowanych przekonań, począwszy od gustów kulinarnych lub stosunku do owadów, kończąc na niezliczonych aspektach własnej osobowości, cech charakteru, moralności, … Opinie i oceny dotyczące innych ludzi, wnioski z doświadczeń emocjonalnych i społecznych, upodobania, preferencje, … - to wszystko razem stanowi zbiór milionów przekonań, które tworzą dla naszego umysłu swoisty komputerowy program działania. Różnimy się TYLKO i AŻ przekonaniami.

Wyświetl

Zgwałcona - powieść Stefanii Jagielnickiej-Kamienieckiej

Odsłon: 452 Ocen: 1  (100 %)

test „Zgwałcona” to najnowsza powieść pisarki Stefanii Jagielnickiej-Kamienieckiej.

Wyświetl

Duch przychodzi, kiedy chce...

Odsłon: 454 Ocen: 0 

test Opowieści sporządzone przez I. Konarzewską to pełne optymizmu i dowcipu sprawozdania z tego, co spotyka wielu Polaków – a mianowicie – z zarobkowego wyjazdu za granicę. Nie znajdzie się tu jednak ani mówienia o pieniądzach, ani klasycznego narzekania na zachodnich sąsiadów.

Wyświetl

Poszukiwacze talizmanów - powieść Piotra Trąbskiego (trylogia)

Odsłon: 455 Ocen: 0 

test Wspaniała trylogia o charakterze fantasy - Poszukiwacze talizmanów Piotra Trąbskiego Przenieś się w świat czarnoksiężników, smoków, rycerzy i demonów.

Wyświetl

Sekretna hawajska metoda przebaczania i akceptacji

Odsłon: 514 Ocen: 1  (100 %)

test Życie człowieka pełne jest problemów i mniejszych lub większych goryczy. Ciężary te, choć nie są jedyną częścią składową losu, to i tak osadzają się gdzieś w głębi umysłu i nie pozwalają na wykorzystywanie naszego potencjału w pełni ani na widzenie świata takim, jakim jest naprawdę.

Wyświetl

Morfirion - Paweł Skrobanek

Odsłon: 544 Ocen: 1  (100 %)

test Paweł Skrobanek – autor licznych publikacji naukowych, miłośnik literatury fantasy. W swojej debiutanckiej powieści pt. „Morfirion”, przedstawia wizję świata przyszłości, jednocześnie stawiając pytania dotyczące naszej egzystencji, wplatając je w losy sympatycznej młodej dziewczyny.

Wyświetl
27 28

29

30 31
Test - hit tygodnia
Reklama.
Najnowszy test.
Najnowszy test
Krótki test sprawdzający wiedzę na temat słowników w języku Python. Wszystkie pytania dotyczą Pythona w wersji 3. Więcej

«
Proszę czekać
Zapamiętaj mnie