Karol Lwie Serce – charakterystyka postaci, A. Lindgren

Odsłon: 22 Ocen: 7  (100 %)

test Wypracowanie dotyczy jednego z głównych bohaterów powieści Astrid Lindgren zatytułowanej „Bracia Lwie Serce”, Karola Lwa. Jest to śmiertelnie chory kilkuletni chłopiec, który miał wielkie wsparcie w jego starszym bracie, Jonatanie. To dzięki niemu Karol przestał bać się śmierci. Karol jest drobnym i wątłym dzieckiem, przez brata nazywany Sucharkiem. Przez chorobę został przykuty do łóżka. Jego największym marzeniem było stać się silnym i odważnym jak jego brat. Wypracowanie zawiera 534 wyrazy / 3377 znaków.

Wyświetl

Charakterystyka Jonatana Lwa – wypracowanie, A. Lindgren

Odsłon: 62 Ocen: 13  (92 %)

test Wypracowanie z języka polskiego jest charakterystyką Jonatana Lwa, jednego z głównych bohaterów powieści „Bracia Lwie Serce” autorstwa A. Lindgren. Jonatan jest trzynastoletnim chłopcem, który opiekuje się śmiertelnie chorym, młodszym bratem, Karolem. Jonatan to przystojny chłopiec, który wygląda „jak królewicz z bajki”. Jest wysokiego wzrostu i ma jasne włosy. Jest mądry, odważny i dzielny. Poświęca życie dla ratowania brata. Ginie w płomieniach. Wypracowanie zawiera 499 wyrazów / 3260 znaków.

Wyświetl

Charakterystyka Lisy Erikson, A. Lindgren, „Dzieci z Bullerbyn”

Odsłon: 26 Ocen: 2  (50 %)

test Wypracowanie z języka polskiego jest charakterystyką Lisy Erikson, jednej z głównych bohaterek książki A. Lindgren pod tytułem „Dzieci z Bullerbyn”. Poznajemy ją jako siedmioletnią dziewczynkę, która wraz z dwoma braćmi i rodzicami mieszka w Bullerbyn, w Zagrodzie Środkowej. Bullerbyn to mała wioska podzielona na trzy zagrody: Północną, Środkową i Południową. Lisa to wspaniała dziewczynka, dobra, uczynna i miła, kocha zwierzęta i ma kilkoro przyjaciół. Wypracowanie zawiera 464 wyrazy.

Wyświetl

Charakterystyka Lasse Eriksona, A. Lindgren „Dzieci z Bullerbyn”

Odsłon: 50 Ocen: 19  (68 %)

test Poniższe wypracowanie stanowi charakterystykę Lasse Eriksona, jednego z głównych bohaterów powieści A. Lindgren „Dzieci z Bullerbyn”. Lasse jest starszym bratem Lissy. Ma dziewięć lat i niezwykłe zdolności przywódcze. To on zazwyczaj wymyśla nowe zabawy i o wszystkim decyduje. Jest szkolnym urwisem, lubi rządzić. Jest niezwykle energicznym i żywym chłopcem, któremu ciężko wysiedzieć w szkolnej ławce. Bardzo kocha swoje rodzeństwo, chociaż nie zawsze to okazuje. Wypracowanie zawiera 421 wyrazów.

Wyświetl

Charakterystyka Bosse Eriksona, A. Lindgren „Dzieci z Bullerbyn”

Odsłon: 18 Ocen: 35  (86 %)

test Charakterystyka dotyczy jednego z głównych bohaterów książki autorstwa Astrid Lindgren „Dzieci z Bullerbyn”, Bosse Eriksona. Jest to ośmioletni chłopiec mieszkający wraz z rodzicami i rodzeństwem, w małej wiosce Bullerbyn. Bosse jest miły, uczynny i dobry, gdy trzeba staje w obronie siostry; lubi się z nią bawić, nie podziela niechęci brata do zabawy z dziewczynkami. Interesuje się ptakami i zbiera ich jaja, kolekcjonuje wydmuszki. Wypracowanie zawiera 478 wyrazów.

Wyświetl
Test - hit tygodnia
Reklama.
Najnowszy test.
Najnowszy test
Krótki test sprawdzający wiedzę na temat słowników w języku Python. Wszystkie pytania dotyczą Pythona w wersji 3. Więcej

«
Proszę czekać
Zapamiętaj mnie