Funkcje, sprawdzian z matematyki, algebra

Odsłon: 64 Ocen: 4  (100 %)

test Przejrzyj prezentację z matematyki dotyczącą funkcji z zakresu pierwszej klasy gimnazjum. Materiał przygotowany jest na przykładach po to, aby każdy uczeń mógł lepiej zrozumieć temat. Do prezentacji z matematyki dotyczącej funkcji dołączony jest test wyboru za pomocą, którego uczeń może sprawdzić swoje umiejętności po przeanalizowaniu materiału.

Wyświetl

Funkcja liniowa - ściąga na sprawdzian, matematyka liceum

Odsłon: 115 Ocen: 5  (100 %)

test Przejrzyj prezentację z funkcji liniowej, która przeznaczona jest dla uczniów pierwszych klas liceum i technikum, dzięki której zapewniam cię, że szybciej przygotujesz się do sprawdzianu. Prezentacja z funkcji liniowej została przygotowana przez nauczyciela matematyki i składa się ona z trzech części: ściągi, testu i klucza z odpowiedziami.

Wyświetl

Funkcja liniowa - sprawdzian, test z matematyki w liceum

Odsłon: 145 Ocen: 10  (60 %)

test Rozwiąż test z matematyki dotyczący funkcji liniowej, który został przygotowany przez nauczyciela matematyki z myślą o uczniach pierwszych klas liceum i technikum. Test z funkcji liniowej składa się z dziewięciu pytań zarówno zamkniętych jak i otwartych, które dotyczą następującego zakresu wiedzy: funkcja liniowa, równomierny wzrost funkcji, wykres funkcji liniowej, nierówności liniowe.

Wyświetl

Ściaga, sprawdzian z funkcji, matematyka liceum

Odsłon: 136 Ocen: 11  (73 %)

test Przejrzyj prezentację dotyczącą całego działu funkcji, która została przygotowana przez nauczyciela matematyki specjalnie dla uczniów pierwszych klas liceum i technikum. Dzięki tej prezentacji użytkownik będzie mógł szybko i skutecznie przygotować się do sprawdzianu jak również będzie mógł sprawdzić swoją wiedzę w dołączonym teście.

Wyświetl
Test - hit tygodnia
Reklama.
Najnowszy test.
Najnowszy test
Krótki test sprawdzający wiedzę na temat słowników w języku Python. Wszystkie pytania dotyczą Pythona w wersji 3. Więcej

«
Proszę czekać
Zapamiętaj mnie