Ciri – charakterystyka bohaterki „Krew elfów” A. Sapkowskiego

Odsłon: 16 Ocen: 2  (100 %)

test Jeśli potrzebujesz charakterystyki Ciri, jednej z bohaterek powieści „Krew elfów” Andrzeja Sapkowskiego to zapoznaj się z poniższym wypracowaniem. Może się okazać, że praca jest właśnie tym, czego potrzebujesz na przygotowanie się do lekcji języka polskiego. Wypracowanie stanowi pełną charakterystykę tej bohaterki. Ciri była nazywana „Lwiątkiem z Cintry” i pochodziła z rodu królewskiego. Była ona legendarnym dzieckiem niespodzianką, które miało zmienić losy świata. Wypracowanie zawiera 553 wyrazy.

Wyświetl

Charakterystyka Yennefer – „Krew elfów”, wypracowanie

Odsłon: 9 Ocen: 2  (0 %)

test Praca dotyczy Yennefer i stanowi charakterystykę tej postaci. Yennefer występuje w powieści A. Sapkowskiego pod tytułem „Krew elfów” będącej lekturą w szkole gimnazjalnej. Jeśli potrzebujesz charakterystyki tej postaci to zapoznaj się z poniższą pracą. Być może spełni ona Twoje oczekiwania i okaże się przydatną. Yennefer była czarodziejką o wielkiej mocy, którą starała się wykorzystywać dla dobra bezbronnych i ciemiężonych istot. Była też nauczycielką i opiekunką Ciri, którą z czasem obdarzyła macierzyńskimi uczuciami. Wypracowanie zawiera 480 wyrazów.

Wyświetl

Charakterystyka Triss Merigold – „Krew elfów” A. Sapkowski

Odsłon: 4 Ocen: 0 

test Praca dotyczy Triss Merigold i stanowi charakterystykę tej postaci. Triss występuje w powieści A. Sapkowskiego pod tytułem „Krew elfów” będącej lekturą w szkole gimnazjalnej. Jeśli potrzebujesz charakterystyki tej postaci to zapoznaj się z poniższą pracą. Być może spełni ona Twoje oczekiwania i okaże się przydatną. Triss jest czarodziejką specjalizującą się w uzdrawianiu za pomocą eliksirów. Używa swej magii dla dobra wszelkich stworzeń. Jest zwolenniczką pokoju wśród ras. Jak sama o sobie mówi: „Walczę z przyczynami, a nie skutkami. Dlatego jestem w radzie Follesta z Temerii, zasiadam tam razem z Fercartem i Keirą Metz. Radzimy, jak nie dopuścić do wojny, a gdyby do niej doszło, jak się obronić.” Wypracowanie zawiera 486 wyrazów.

Wyświetl

«
Proszę czekać
Zapamiętaj mnie