Procenty, matematyka sprawdzian ściąga

Odsłon: 86 Ocen: 1  (0 %)

test Zapoznaj się z prezentacją, która umożliwi ci w szybki i skuteczny sposób zdobyć wiedzę z zakresu I klasy gimnazjum dotyczącą procentów. Dodatkowo w przygotowanym przez nas materiale znajduje się test składający się z 12 pytań zamkniętych, który pozwoli ci na sprawdzenie swoich wiadomości.

Wyświetl

Wyrażenia algebraiczne

Odsłon: 89 Ocen: 9  (67 %)

test Wejdź na tą stronę i naucz się w prosty i szybki sposób na sprawdzian z matematyki z wyrażeń algebraicznych. Materiały, które przedstawiamy zawierają definicje jak również przykładowe zadania wraz z rozwiązaniami w celu ułatwienia uczniom zrozumienia tematu dotyczącego wyrażeń algebraicznych.

Wyświetl

Test z procentów

Odsłon: 84 Ocen: 18  (83 %)

test Pobierz test z matematyki dotyczący procentów po to, aby sprawdzić swoją wiedzę przed sprawdzianem jak również kartkówką. Test dotyczący procentów składa się z dwunastu pytań zamkniętych – jest to test wyboru. W teście znajdują się pytaniadotyczące definicji oraz zadań.

Wyświetl

Kangur Matematyczny

Odsłon: 2303 Ocen: 1  (100 %)

test Kangur Matematyczny to konkurs cieszący się niezmierną popularnością na całym świecie. Organizowany na wielką skalę od 20 lat stał się wyznacznikiem standardów jakie powielają niejedne konkursy wiedzy. Kilka najważniejszych informacji.

Wyświetl
Test - hit tygodnia
Reklama.
Najnowszy test.
Najnowszy test
Krótki test sprawdzający wiedzę na temat słowników w języku Python. Wszystkie pytania dotyczą Pythona w wersji 3. Więcej
    sprawdź listę absolutnie najlepszych portali randkowych aby nie przegapić szansy na poznanie atrakcyjnych kobiet najlepsze amp darmowe

«
Proszę czekać
Zapamiętaj mnie