Obraz społeczeństwa w noweli „Janko Muzykant” H. Sienkiewicza

Odsłon: 56 Ocen: 6  (67 %)

test Wypracowanie dokładnie analizuje nowelę Henryka Sienkiewicz pod tytułem „Janko Muzykant”. Uwidoczniony zostaje zawarty w niej przez autora obraz społeczeństwa polskiego ówczesnych lat. Całość poparta została cytatami pochodzącymi z tekstu lektury. Wypracowanie zawiera 446 słów.

Wyświetl

Lektura - "Krzyżacy" H. Sienkiewicza

Odsłon: 42643 Ocen: 125  (46 %)

test Test (gimnazjum) sprawdzający Twoją wiedzę na temat lektury „Krzyżacy” H. Sienkiewicza. Powtórz wiadomości i przygotuj się do sprawdzianu z języka polskiego. Rozwiąż test, który zawiera 18 pytań.

Więcej

Lektura - "Latarnik" H. Sienkiewicza

Odsłon: 61404 Ocen: 343  (44 %)

test Test – sprawdzian (gimnazjum) z lektury „Latarnik” H. Sienkiewicza. Powtórz najważniejsze wiadomości i przygotuj się na sprawdzian z języka polskiego. Rozwiąż test, który składa się z 16 pytań.

Więcej

Lektura – „Sachem” H. Sienkiewicza

Odsłon: 56300 Ocen: 224  (53 %)

test Rozwiąż test i przygotuj się na sprawdzian z języka polskiego (gimnazjum). Test składa się z 16 pytań. Przekonaj się czy wiadomości, które posiadasz są wystarczające do zbliżającego się sprawdzianu z lektury „Sachem” H. Sienkiewicza.

Więcej

Test z lektury "Potop" Henryka Sienkiewicza

Odsłon: 53641 Ocen: 171  (61 %)

test Test, który zweryfikuje Twoją wiedzę na temat lektury "Potop" Henryka Sienkiewicza. Sprawdź czy umiesz już wszystko na zbliżający się sprawdzian z języka polskiego. Test zawiera 16 pytań dotyczących lektury.

Więcej

„Quo Vadis” H. Sienkiewicza

Odsłon: 44248 Ocen: 158  (31 %)

test Test sprawdzający Twoją wiedzę dotyczącą lektury obowiązkowej na maturze „Quo Vadis” Sienkiewicza. Sprawdzian zawiera 15 pytań, które zweryfikują wiedzę z tego utworu. Rozwiąż test i przygotuj się na sprawdzian z j. polskiego.

Więcej

Lektura „W pustyni i w puszczy” H. Sienkiewicz

Odsłon: 175872 Ocen: 751  (54 %)

test Test sprawdzający Twoją znajomość lektury „W pustyni i w puszczy” H. Sienkiewicza (podstawówka). Powtórz najważniejsze informacje i przygotuj się do sprawdzianu z języka polskiego. Rozwiąż test składający się z 18 pytań.

Więcej

«
Proszę czekać
Zapamiętaj mnie