Funkcje, sprawdzian z matematyki, algebra

Odsłon: 64 Ocen: 4  (100 %)

test Przejrzyj prezentację z matematyki dotyczącą funkcji z zakresu pierwszej klasy gimnazjum. Materiał przygotowany jest na przykładach po to, aby każdy uczeń mógł lepiej zrozumieć temat. Do prezentacji z matematyki dotyczącej funkcji dołączony jest test wyboru za pomocą, którego uczeń może sprawdzić swoje umiejętności po przeanalizowaniu materiału.

Wyświetl

Test z funkcji

Odsłon: 43 Ocen: 7  (71 %)

test Zapoznaj się a następnie rozwiąż test z matematyki dotyczący funkcji po to, aby przekonać się czy dobrze opanowałeś materiał dotyczący tego działu. Test składa się z dziesięciu pytań zamkniętych i dotyczy zarówno teorii jak i zadań obliczeniowych. Do testu dołączony jest klucz z odpowiedziami.

Wyświetl

Funkcja liniowa - ściąga na sprawdzian, matematyka liceum

Odsłon: 115 Ocen: 5  (100 %)

test Przejrzyj prezentację z funkcji liniowej, która przeznaczona jest dla uczniów pierwszych klas liceum i technikum, dzięki której zapewniam cię, że szybciej przygotujesz się do sprawdzianu. Prezentacja z funkcji liniowej została przygotowana przez nauczyciela matematyki i składa się ona z trzech części: ściągi, testu i klucza z odpowiedziami.

Wyświetl

Funkcja liniowa - sprawdzian, test z matematyki w liceum

Odsłon: 145 Ocen: 10  (60 %)

test Rozwiąż test z matematyki dotyczący funkcji liniowej, który został przygotowany przez nauczyciela matematyki z myślą o uczniach pierwszych klas liceum i technikum. Test z funkcji liniowej składa się z dziewięciu pytań zarówno zamkniętych jak i otwartych, które dotyczą następującego zakresu wiedzy: funkcja liniowa, równomierny wzrost funkcji, wykres funkcji liniowej, nierówności liniowe.

Wyświetl

«
Proszę czekać
Zapamiętaj mnie