Polscy nobliści i laureaci nagrody Nike

Odsłon: 9291 Ocen: 0 

test Test z zakresu polskiej literatury. Sprawdź swoją znajomość polskich noblistów literackich i laureatów nagrody Nike. Test składa się z 15 pytań, w których wybierasz jedną prawidłową odpowiedź.

Więcej

Polska w dobie Średniowiecza

Odsłon: 13766 Ocen: 31  (71 %)

test Kiedy narodziło się państwo polskie? Od jakiego plemienia wzięła się nazwa Polska? W którym roku Polska przyjęła chrzest? W którym roku odbył się zjazd gnieźnieński? Sprawdź swoją wiedzę. Test zawiera 15 pytań.

Więcej

Antyk, charakterystyka epoki starożytnej

Odsłon: 24541 Ocen: 42  (40 %)

test Test sprawdzający wiedzę na temat Antyku. Czym się charakteryzował? Jakie były główne myśli filozoficzne? Jakie znasz arcydzieła literatury antycznej? Którzy twórcy reprezentowali sztukę starożytną? Test składa się z 15 pytań.

Więcej

Renesans – cechy epoki, poglądy, dzieła

Odsłon: 22978 Ocen: 48  (31 %)

test Test sprawdzian na temat Renesansu, epoki wszechstronnych odkryć, nowych poglądów i ideałów. Poznaj charakterystyczne cechy epoki renesansowej. Przygotuj się do sprawdzianu. Rozwiąż test składający się z 15 pytań.

Więcej

Barok charakterystyka epoki

Odsłon: 13805 Ocen: 20  (40 %)

test Test - sprawdzian z języka polskiego na temat epoki barokowej w Polsce i Europie, na przykładzie wybranych utworów literackich. Powtórz najważniejsze wiadomości i przygotuj się na sprawdzian. Test zawiera 16 pytań.

Więcej

Oświecenie – charakterystyka epoki

Odsłon: 26147 Ocen: 106  (21 %)

test Test sprawdzian na temat epoki Oświecenia, wieku rozumu, powrotu do ideałów klasycznych. Poznaj charakterystyczne cechy epoki Oświecenia. Przygotuj się do sprawdzianu z języka polskiego. Rozwiąż test składający się z 16 pytań.

Więcej

Romantyzm – charakterystyka epoki

Odsłon: 12254 Ocen: 12  (100 %)

test Test - sprawdzian z epoki Romantyzmu, okresu przeciwstawiającego się klasycyzmowi i racjonalizmowi. Powtórz najważniejsze wiadomości i przygotuj się na sprawdzian z języka polskiego. Test zawiera 16 pytań.

Więcej

Pozytywizm – charakterystyka epoki

Odsłon: 48034 Ocen: 142  (50 %)

test Test sprawdzający wiedzę na temat epoki Pozytywizmu. Jakie były główne myśli filozoficzne? Jakie znasz utwory literackie reprezentujące tę epokę? Rozwiąż test i przygotuj się na sprawdzian z języka polskiego. Test składa się z 16 pytań.

Więcej

Młoda polska – charakterystyka epoki

Odsłon: 31330 Ocen: 69  (48 %)

test Test sprawdzający wiedzę na temat epoki Młodej Polski. Jakie były główne myśli filozoficzne? Jakie znasz utwory literackie okresu Młodej Polski? Rozwiąż test i przygotuj się na sprawdzian z języka polskiego. Test składa się z 16 pytań.

Więcej

Dwudziestolecie międzywojenne – charakterystyka epoki

Odsłon: 32941 Ocen: 58  (60 %)

test Test sprawdzający wiedzę na temat epoki Dwudziestolecia międzywojennego. Główne myśli filozoficzne. Literatura okresu międzywojennego. Rozwiąż test i przygotuj się na sprawdzian z języka polskiego. Test składa się z 16 pytań.

Więcej

Polska literatura współczesna po 1939 – charakterystyka

Odsłon: 20505 Ocen: 40  (58 %)

test Test - sprawdzian na temat polskiej literatury współczesnej po 1939 roku. Podział literatury na okresy. Literatura okresu wojny i okupacji. Rozwiąż test i przygotuj się na sprawdzian z języka polskiego. Test składa się z 16 pytań.

Więcej

”Lalka” Bolesława Prusa

Odsłon: 37378 Ocen: 105  (62 %)

test Test - sprawdzian weryfikujący Twoją wiedzę na temat lektury pozytywizmu „Lalka” Bolesława Prusa. Test zawiera 14 najważniejszych pytań z lektury. Rozwiąż test i przygotuj się na sprawdzian z języka polskiego.

Więcej

Romantyzm- test w epoki

Odsłon: 50298 Ocen: 139  (22 %)

test Rozwiąż test i przygotuj się do sprawdzianu z języka polskiego. Test zawiera 15 pytań z całego okresu romantyzmu. Nawiązuje do wszytskich twórców okresu romantyzmu m.in. do Adama Mickiewicza i Juliusza Słowackiego

Więcej

Lektura - "Krzyżacy" H. Sienkiewicza

Odsłon: 42643 Ocen: 125  (46 %)

test Test (gimnazjum) sprawdzający Twoją wiedzę na temat lektury „Krzyżacy” H. Sienkiewicza. Powtórz wiadomości i przygotuj się do sprawdzianu z języka polskiego. Rozwiąż test, który zawiera 18 pytań.

Więcej

Lektura - "Latarnik" H. Sienkiewicza

Odsłon: 61404 Ocen: 343  (44 %)

test Test – sprawdzian (gimnazjum) z lektury „Latarnik” H. Sienkiewicza. Powtórz najważniejsze wiadomości i przygotuj się na sprawdzian z języka polskiego. Rozwiąż test, który składa się z 16 pytań.

Więcej

Lektura – „Kamienie na szaniec” A. Kamiński

Odsłon: 38071 Ocen: 111  (43 %)

test Test – sprawdzian (gimnazjum) z lektury „Kamienie na szaniec” A. Kamińskiego. Powtórz najważniejsze wiadomości i przygotuj się na sprawdzian z języka polskiego. Rozwiąż test, który składa się z 18 pytań.

Więcej

Lektura - "Mały Książę" A. de Saint Exupery

Odsłon: 48878 Ocen: 207  (38 %)

test Test (gimnazjum) sprawdzający Twoją wiedzę o lekturze „Mały Książę”. Powtórz najważniejsze wiadomości i przygotuj się do sprawdzianu z języka polskiego. Test składa się z 18 pytań.

Więcej

Lektura - "Dym" M. Konopnicka

Odsłon: 24322 Ocen: 64  (66 %)

test Test na temat lektury szkolnej „Dym” M. Konopnickiej. Przypomnij sobie najważniejsze informacje z lektury i przygotuj się na sprawdzian z języka polskiego. Rozwiąż test, składający się z 15 pytań.

Więcej

Lektura – „Sachem” H. Sienkiewicza

Odsłon: 56300 Ocen: 224  (53 %)

test Rozwiąż test i przygotuj się na sprawdzian z języka polskiego (gimnazjum). Test składa się z 16 pytań. Przekonaj się czy wiadomości, które posiadasz są wystarczające do zbliżającego się sprawdzianu z lektury „Sachem” H. Sienkiewicza.

Więcej

Lektura „Marcin Kozera” M. Dąbrowska (szkoła podstawowa)

Odsłon: 41307 Ocen: 142  (51 %)

test Test sprawdzający Twoją wiedzę na temat lektury szkolnej (podstawówka) „Marcin Kozera” M. Dąbrowskiej. Powtórz najważniejsze wiadomości i przygotuj się do sprawdzianu z języka polskiego. Rozwiąż test składający się z 17 pytań.

Więcej

Lektura – „Hobbit” J. R. R. Tolkien (szkoła podstawowa)

Odsłon: 61721 Ocen: 309  (44 %)

test Test sprawdzający Twoją wiedzę na temat lektury szkolnej (podstawówka) „Hobbit” J. R. R. Tolkiena. Powtórz najważniejsze wiadomości i przygotuj się do sprawdzianu z języka polskiego. Rozwiąż test składający się z 19 pytań.

Więcej

Twórczość Jana Andrzeja Morsztyna, utwory: „Do trupa”, „Niestatek”, „Do Panny”

Odsłon: 8406 Ocen: 0 

test Test sprawdzający wiedzę z twórczości Morsztyna. Istotne fakty z życia autora, główne kierunki kształtujące jego twórczość.Budowa i treści trzech obowiązujących w klasach liceum/ technikum dzieł: „Do trupa”, „Niestatek”, „Do panny”.

Więcej

Test: Lektura- „Boska Komedia” Dante Alighieri

Odsłon: 22589 Ocen: 74  (49 %)

test Test oceniający poziom zaznajomienia się z lekturą szkolną (liceum) pt: „Boska Komedia”. Dzięki niemu będziesz wstanie sprawdzić zakres posiadanych przez Ciebie informacji.

Więcej

Test z lektury "Potop" Henryka Sienkiewicza

Odsłon: 53642 Ocen: 171  (61 %)

test Test, który zweryfikuje Twoją wiedzę na temat lektury "Potop" Henryka Sienkiewicza. Sprawdź czy umiesz już wszystko na zbliżający się sprawdzian z języka polskiego. Test zawiera 16 pytań dotyczących lektury.

Więcej

Test z lektury "Dziady" cz. III Adama Mickiewicza

Odsłon: 70134 Ocen: 199  (42 %)

test Sprawdź czy jesteś przygotowany na najbliższy sprawdzian z języka polskiego. Rozwiąż test z lektury "Dziady" cz. III Adama Mickiewicza i miej pewność, że ściąga nie jest Ci potrzebna.

Więcej

"Pan Tadeusz" Adam Mickiewicz, test z lektury

Odsłon: 31445 Ocen: 63  (35 %)

test Test, który zweryfikuje Twoją wiedzę na temat lektury "Pan Tadeusz" Adama Mickiewicza. Sprawdź czy umiesz już wszystko na zbliżający sie sprawdzian z języka polskiego. Test zawiera 15 pytań dotyczących lektury.

Więcej

"Lalka" Bolesław Prus - test z lektury

Odsłon: 53602 Ocen: 134  (46 %)

test Sprawdź czy jesteś przygotowany na najbliższy sprawdzian z języka polskiego. Rozwiąż test z lektury „Lalka” Bolesława Prusa i miej pewność, że ściąga nie jest Ci potrzebna.

Więcej

Lektura - "Robinson Kruzoe" D. Defoe

Odsłon: 44239 Ocen: 227  (35 %)

test Rozwiąż test i przygotuj się do sprawdzianu z języka polskiego (podstawówka) z utworu Daniela Defoe „Robinson Kruzoe”. Sprawdź swoją wiedzę i przekonaj się czy wiadomości, które posiadasz są zadowalające. Test zawiera 19 pytań.

Więcej

Lektura – „Ania z Zielonego Wzgórza” Lucy Maud Montgomery

Odsłon: 56705 Ocen: 228  (57 %)

test Test sprawdzający twoją znajomość lektury „Ania z Zielonego Wzgórza” Lucy Maud Montgomery. Powtórz najważniejsze wiadomości i przygotuj się na sprawdzian z języka polskiego (podstawówka). Test zawiera 20 pytań.

Więcej

„Quo Vadis” H. Sienkiewicza

Odsłon: 44248 Ocen: 158  (31 %)

test Test sprawdzający Twoją wiedzę dotyczącą lektury obowiązkowej na maturze „Quo Vadis” Sienkiewicza. Sprawdzian zawiera 15 pytań, które zweryfikują wiedzę z tego utworu. Rozwiąż test i przygotuj się na sprawdzian z j. polskiego.

Więcej

„Przedwiośnie” Stefan Żeromski- test z lektury

Odsłon: 72167 Ocen: 209  (46 %)

test Test, który zweryfikuje Twoją wiedzę na temat lektury „Przedwiośnie” Stefana Żeromskiego. Sprawdź czy umiesz już wszystko na zbliżający się sprawdzian z języka polskiego. Test zawiera 16 pytań dotyczących lektury.

Więcej

Test z lektury „Zdążyć przed Panem Bogiem” Hanny Krall

Odsłon: 46065 Ocen: 112  (50 %)

test Sprawdź czy jesteś przygotowany na najbliższy sprawdzian z języka polskiego. Rozwiąż test z lektury „Zdążyć przed Panem Bogiem” Hanny Krall i miej pewność, że ściąga nie jest Ci potrzebna. Test zawiera 14 pytań.

Więcej

Lektura - "Szatan z siódmej klasy" K. Makuszyński

Odsłon: 152920 Ocen: 541  (51 %)

test Test sprawdzający Twoją znajomość lektury „Szatan z siódmej klasy” Kornela Makuszyńskiego. Powtórz najważniejsze informacje i przygotuj się do sprawdzianu z języka polskiego. Rozwiąż test składający się z 17 pytań.

Więcej

Lektura „Opowieść wigilijna” Karol Dickens

Odsłon: 91251 Ocen: 316  (53 %)

test Rozwiąż test i przygotuj się na sprawdzian z języka polskiego (podstawówka). Powtórz wiadomości z lektury i przekonaj się czy wiesz już wszystko o „Opowieści Wigilijnej” Karola Dickensa. Test składa się z 15 pytań.

Więcej

Lektura „Ogniem i mieczem” H. Sienkiewicz

Odsłon: 13331 Ocen: 23  (61 %)

test Test sprawdzający Twoją znajomość lektury „Ogniem i mieczem” H. Sienkiewicza (podstawówka). Powtórz najważniejsze informacje i przygotuj się do sprawdzianu z języka polskiego. Rozwiąż test składający się z 18 pytań.

Więcej

Lektura „Ten obcy” I. Jurgielewiczowa

Odsłon: 96944 Ocen: 470  (58 %)

test Test sprawdzający Twoją znajomość lektury Ten obcy” I. Jurgielewiczowej (podstawówka). Powtórz najważniejsze informacje i przygotuj się do sprawdzianu z języka polskiego. Rozwiąż test składający się z 17 pytań.

Więcej

Test, twórczość Mickiewicza

Odsłon: 30395 Ocen: 90  (38 %)

test Powtórz najważniejsze wiadomości i przygotuj się na sprawdzian z języka polskiego (liceum, technikum, gimnazjum) z życia i twórczości Adama Mickiewicza. Rozwiąż test składający się z 17 pytań. Sprawdź swoją wiedzę.

Więcej

Juliusz Słowacki, życie i twórczość

Odsłon: 16225 Ocen: 37  (38 %)

test Test sprawdzający Twoją znajomość życia i twórczości Juliusza Słowackiego (gimnazjum, liceum, technikum). Powtórz najważniejsze informacje i przygotuj się do sprawdzianu z języka polskiego. Rozwiąż test składający się z 16 pytań.

Więcej

Lektura „Tomek w krainie kangurów” A. Szklarski

Odsłon: 78714 Ocen: 529  (50 %)

test Test sprawdzający Twoją znajomość lektury „Tomek z krainy kangurów” A. Szklarskiego (podstawówka). Powtórz najważniejsze wiadomości i przygotuj się do sprawdzianu z języka polskiego. Test zawiera 17 pytań dotyczących lektury.

Więcej

Lektura „Sposób na Alcybiadesa" E. Niziurski

Odsłon: 68067 Ocen: 306  (53 %)

test Test sprawdzający Twoją znajomość lektury „Sposób na Alcybiadesa” E. Niziurskiego (podstawówka). Powtórz najważniejsze informacje i przygotuj się do sprawdzianu z języka polskiego. Rozwiąż test składający się z 15 pytań.

Więcej

Lektura Bajki robotów, S. Lem

Odsłon: 111450 Ocen: 562  (48 %)

test Rozwiąż test i przygotuj się na sprawdzian z języka polskiego (podstawówka). Test składa się z 15 pytań dotyczących lektury „Bajki robotów” S. Lema.

Więcej

Lektura "Śluby panieńskie", A. Fredro

Odsłon: 19508 Ocen: 50  (48 %)

test Test sprawdzający Twoją znajomość lektury „Śluby panieńskie” A. Fredry (gimnazjum). Powtórz najważniejsze informacje i przygotuj się do sprawdzianu z języka polskiego. Rozwiąż test składający się z 15 pytań.

Więcej

Lektura - „Don Kichot” M. Cervantes, test

Odsłon: 16053 Ocen: 35  (46 %)

test Test dotyczy książki M. Cervantesa „Don Kichot” będącej lekturą szkolną w gimnazjum. Powtórz najważniejsze wiadomości i przygotuj się na sprawdzian z języka polskiego. Rozwiąż test, który składa się z 17 pytań.

Więcej

Lektura „Romeo i Julia” W. Szekspir, test

Odsłon: 35864 Ocen: 97  (51 %)

test Test sprawdzający Twoją znajomość lektury „Romeo i Julia” W. Szekspira (gimnazjum). Powtórz najważniejsze informacje i przygotuj się do sprawdzianu z języka polskiego. Rozwiąż test składający się z 16 pytań.

Więcej

Lektura „Skąpiec” Molier, test

Odsłon: 94633 Ocen: 238  (46 %)

test Test dotyczy utworu Moliera „Skąpiec” będącego lekturą szkolną w liceum / technikum. Powtórz najważniejsze wiadomości i przygotuj się na sprawdzian z języka polskiego. Rozwiąż test, który składa się z 16 pytań.

Więcej

Lektura ‘Świętoszek” Molier, test

Odsłon: 42312 Ocen: 118  (42 %)

test Test sprawdzający Twoją znajomość lektury „Świętoszek” Moliera (liceum, gimnazjum). Powtórz najważniejsze informacje i przygotuj się do sprawdzianu z języka polskiego. Rozwiąż test składający się z 17 pytań.

Więcej

Mitologia – lektura szkolna, test

Odsłon: 32811 Ocen: 72  (60 %)

test Test ze znajomości Mitologii (gimnazjum, liceum). Powtórz najważniejsze wiadomości i przygotuj się na sprawdzian lub kartkówkę z języka polskiego. Rozwiąż tez zawierający 17 pytań.

Więcej

Lektura - „Biały Kieł” Jack London

Odsłon: 15964 Ocen: 41  (59 %)

test Rozwiąż test i przygotuj się na sprawdzian z języka polskiego. Test składa się z 16 pytań. Przekonaj się czy wiadomości, które posiadasz są wystarczające do zbliżającego się sprawdzianu z języka polskiego z lektury „Biały Kieł” J. Londona.

Więcej

Lektura – „Stary człowiek i morze” E. Hemingway

Odsłon: 83333 Ocen: 185  (58 %)

test Test sprawdzający Twoją znajomość lektury „Stary człowiek i morze” E. Hemingwaya (gimnazjum). Powtórz najważniejsze informacje i przygotuj się do sprawdzianu z języka polskiego. Rozwiąż test składający się z 15 pytań.

Więcej

Lektura „Zwierzoczłekoupiór” T. Konwickiego

Odsłon: 7882 Ocen: 0 

test Rozwiąż test i przygotuj się na sprawdzian z języka polskiego. Test składa się z 16 pytań. Przekonaj się czy wiadomości, które posiadasz są wystarczające do zbliżającego się sprawdzianu z języka polskiego.

Więcej

Lektura "Faraon" B. Prus, test

Odsłon: 19088 Ocen: 19  (53 %)

test Test sprawdzający Twoją znajomość lektury „Faraon” B. Prusa (gimnazjum). Powtórz najważniejsze informacje i przygotuj się do sprawdzianu z języka polskiego. Rozwiąż test składający się z 18 pytań.

Więcej

Lektura „Szkice węglem” H. Sienkiewicz, test

Odsłon: 15517 Ocen: 32  (47 %)

test Rozwiąż test i przygotuj się na sprawdzian z języka polskiego. Przekonaj się czy wiadomości, które posiadasz są wystarczające do zbliżającego się sprawdzianu z języka polskiego z lektury „Szkice węglem” H. Sienkiewicza.

Więcej

Lektura „Makbet”, W. Szekspir, test

Odsłon: 75239 Ocen: 217  (48 %)

test Test sprawdzający Twoją znajomość lektury „Makbet” W. Szekspira (gimnazjum). Powtórz najważniejsze informacje i przygotuj się do sprawdzianu z języka polskiego. Rozwiąż test składający się z 17 pytań.

Więcej

Lektura „Buszujący w zbożu” J. D. Salingera, test

Odsłon: 60528 Ocen: 221  (48 %)

test Test sprawdzający Twoją znajomość lektury „Buszujący w zbożu” J. D. Salingera (gimnazjum). Powtórz najważniejsze informacje i przygotuj się do sprawdzianu z języka polskiego. Rozwiąż test składający się z 17 pytań

Więcej

Lektura – Opowiadania A. Czechowa, test

Odsłon: 23132 Ocen: 53  (64 %)

test Test sprawdzający Twoją znajomość lektury „Opowiadania” A. Czechowa (gimnazjum, liceum). Powtórz najważniejsze informacje i przygotuj się do sprawdzianu z języka polskiego. Rozwiąż test składający się z 16 pytań.

Więcej

Lektura „Wesele” S. Wyspiańskiego, test

Odsłon: 74932 Ocen: 255  (46 %)

test Test sprawdzający Twoją znajomość lektury „Wesele” S. Wyspiańskiego (gimnazjum, liceum). Powtórz najważniejsze informacje i przygotuj się do sprawdzianu z języka polskiego. Rozwiąż test składający się z 16 pytań.

Więcej

Lektura „Antygona” Sofoklesa, test

Odsłon: 48373 Ocen: 133  (42 %)

test Test sprawdzający Twoją znajomość lektury „Antygona” Sofoklesa (gimnazjum, liceum). Powtórz najważniejsze informacje i przygotuj się do sprawdzianu z języka polskiego. Rozwiąż test składający się z 17 pytań.

Więcej

Lektura „Przygody Tomka Sawyera” M. Twaina

Odsłon: 100061 Ocen: 508  (53 %)

test Test sprawdzający Twoją znajomość lektury „Przygody Tomka Sawyera” M. Twaina (podstawówka). Powtórz najważniejsze informacje i przygotuj się do sprawdzianu z języka polskiego. Rozwiąż test składający się z 17 pytań.

Więcej

Lektura „Wielka, większa, największa” J. Broszkiewicz

Odsłon: 21915 Ocen: 79  (53 %)

test Test sprawdzający Twoją znajomość lektury „Wielka, większa, największa” J. Broszkiewicza (podstawówka). Powtórz najważniejsze informacje i przygotuj się do sprawdzianu z języka polskiego. Rozwiąż test składający się z 16 pytań.

Więcej

Lektura „W pustyni i w puszczy” H. Sienkiewicz

Odsłon: 175872 Ocen: 751  (54 %)

test Test sprawdzający Twoją znajomość lektury „W pustyni i w puszczy” H. Sienkiewicza (podstawówka). Powtórz najważniejsze informacje i przygotuj się do sprawdzianu z języka polskiego. Rozwiąż test składający się z 18 pytań.

Więcej

Lektura „Siłaczka” S. Żeromski, test

Odsłon: 52873 Ocen: 187  (51 %)

test Rozwiąż test i przygotuj się na sprawdzian z języka polskiego (gimnazjum). Test składa się z 15 pytań dotyczących lektury szkolnej „Siłaczka” S. Żeromskiego. Sprawdź swoją wiedzę.

Więcej

Lektura „Zemsta” A. Fredro, test

Odsłon: 155520 Ocen: 541  (47 %)

test Test sprawdzający Twoją znajomość lektury „Zemsta” A. Fredry (gimnazjum). Powtórz najważniejsze informacje i przygotuj się do sprawdzianu z języka polskiego. Rozwiąż test składający się z 15 pytań.

Więcej

Lektura „Dywizjon 303” A. Fiedler, test

Odsłon: 113117 Ocen: 499  (49 %)

test Rozwiąż test i przygotuj się na sprawdzian z języka polskiego (gimnazjum). Test składa się z 15 pytań dotyczących lektury szkolnej „Dywizjon 303” A. Fiedlera. Sprawdź swoją wiedzę.

Więcej

Lektura „Chłopcy z Placu Broni” F. Molnar, test

Odsłon: 137456 Ocen: 1337  (59 %)

test Test sprawdzający Twoją znajomość lektury „Chłopcy z Placu Broni” F. Molnara (szkoła podstawowa). Powtórz najważniejsze informacje i przygotuj się do sprawdzianu z języka polskiego. Rozwiąż test składający się z 16 pytań.

Więcej

Lektura „Przygody Odyseusza” J. Parandowski, test

Odsłon: 96044 Ocen: 376  (42 %)

test Test sprawdzający Twoją znajomość lektury „Przygody Odyseusza” Jana Parandowskiego (szkoła podstawowa). Powtórz najważniejsze informacje i przygotuj się do sprawdzianu z języka polskiego. Rozwiąż test składający się z 15 pytań.

Więcej

Lektura „Przygody Hucka”, M. Twaina, test

Odsłon: 15207 Ocen: 50  (48 %)

test Test sprawdzający Twoją znajomość lektury „Przygody Hucka” M. Twaina (gimnazjum). Powtórz najważniejsze informacje i przygotuj się do sprawdzianu z języka polskiego. Rozwiąż test składający się z 17 pytań.

Więcej

Lektura „Bursztyny” Z. Kossak – Szczucka, test

Odsłon: 16155 Ocen: 26  (58 %)

test Test sprawdzający Twoją znajomość lektury „Bursztyny” Z. Kossak - Szczuckiej (gimnazjum). Powtórz najważniejsze informacje i przygotuj się do sprawdzianu z języka polskiego. Rozwiąż test składający się z 17 pytań.

Więcej

Lektura „Akademia Pana Kleksa” J. Brzechwa, test

Odsłon: 47388 Ocen: 204  (64 %)

test Test sprawdzający Twoją znajomość lektury „Akademia Pana Kleksa” J. Brzechwy (podstawówka). Powtórz najważniejsze informacje i przygotuj się do sprawdzianu z języka polskiego. Rozwiąż test składający się z 17 pytań.

Więcej

Lektura „Chłopi” W. Reymont, test

Odsłon: 38194 Ocen: 100  (57 %)

test Rozwiąż test i przygotuj się na sprawdzian z języka polskiego. Test składa się z 17 pytań. Przekonaj się czy wiadomości, które posiadasz są wystarczające do zbliżającego się sprawdzianu z języka polskiego z lektury „Chłopi” W. Reymonta.

Więcej

Lektura „Hamlet” W. Szekspir, test

Odsłon: 24741 Ocen: 70  (50 %)

test Test sprawdzający Twoją znajomość lektury „Hamlet” W. Szekspira (gimnazjum). Powtórz najważniejsze informacje i przygotuj się do sprawdzianu z języka polskiego. Rozwiąż test składający się z 17 pytań.

Więcej

Lektura „Janko Muzykant” H. Sienkiewicz, test

Odsłon: 77726 Ocen: 609  (60 %)

test Test sprawdzający Twoją znajomość lektury „Janko Muzykant” H. Sienkiewicza (podstawówka, gimnazjum). Powtórz najważniejsze informacje i przygotuj się do sprawdzianu z języka polskiego. Rozwiąż test składający się z 14 pytań.

Więcej

Lektura „Nasza szkapa” M. Konopnicka, test

Odsłon: 24773 Ocen: 110  (62 %)

test Test sprawdzający Twoją znajomość lektury „Nasza szkapa” M. Konopnickiej (podstawówka, gimnazjum). Powtórz najważniejsze informacje i przygotuj się do sprawdzianu z języka polskiego. Rozwiąż test składający się z 17 pytań.

Więcej

Lektura „Wspomnienia wojenne” K. Lanckorońska, test

Odsłon: 17049 Ocen: 50  (52 %)

test Test sprawdzający Twoją znajomość lektury „Wspomnienia wojenne” K. Lanckorońskiej (gimnazjum). Powtórz najważniejsze informacje i przygotuj się do sprawdzianu z języka polskiego. Rozwiąż test składający się z 17 pytań.

Więcej

Bolesław Prus – życie i twórczość, test

Odsłon: 9155 Ocen: 11  (82 %)

test Test sprawdzający Twoją znajomość życia i twórczości B. Prusa (gimnazjum, liceum, technikum). Powtórz najważniejsze informacje i przygotuj się do sprawdzianu z języka polskiego. Test zawiera 16 pytań.

Więcej

Henryk Sienkiewicz – życie i twórczość, test

Odsłon: 11030 Ocen: 14  (36 %)

test Test sprawdzający Twoją znajomość życia i twórczości H. Sienkiewicza (gimnazjum, liceum, technikum). Powtórz najważniejsze informacje i przygotuj się do sprawdzianu z języka polskiego. Test zawiera 17 pytań.

Więcej

Lektura „Bartek Zwycięzca” H. Sienkiewicz, test

Odsłon: 9028 Ocen: 10  (60 %)

test Rozwiąż test i przygotuj się na sprawdzian z języka polskiego. Przekonaj się czy wiadomości, które posiadasz są wystarczające do zbliżającego się sprawdzianu z lektury „Bartek Zwycięzca” H. Sienkiewicza.

Więcej

Lektura „Z pamiętnika poznańskiego nauczyciela” H. Sienkiewicz, test

Odsłon: 20889 Ocen: 63  (49 %)

test Test sprawdzający Twoją znajomość lektury „Z pamiętnika poznańskiego nauczyciela” H. Sienkiewicza. Powtórz najważniejsze informacje i przygotuj się do sprawdzianu z języka polskiego. Rozwiąż test składający się z 14 pytań.

Więcej

Lektura „Ojciec Goriot” H. de Balzak, test

Odsłon: 40311 Ocen: 137  (47 %)

test Test sprawdzający Twoją znajomość lektury „Ojciec Goriot” H. de Balzaka (gimnazjum, liceum). Powtórz najważniejsze informacje i przygotuj się do sprawdzianu z języka polskiego. Rozwiąż test składający się z 15 pytań.

Więcej

Lektura „Faust” (część I) J. W. Goethe, test

Odsłon: 21849 Ocen: 63  (57 %)

test Test sprawdzający Twoją znajomość lektury „Faust” J. W. Goethego (gimnazjum, liceum). Powtórz najważniejsze informacje i przygotuj się do sprawdzianu z języka polskiego. Rozwiąż test składający się z 15 pytań.

Więcej

Lektura „Giaur” G. Byrona, test

Odsłon: 31949 Ocen: 117  (56 %)

test Rozwiąż test i przygotuj się na sprawdzian z języka polskiego. Test składa się z 14 pytań. Przekonaj się czy wiadomości, które posiadasz są wystarczające do zbliżającego się sprawdzianu z języka polskiego z lektury „Giaur” G. Byrona.

Więcej

Lektura „Kordian” Juliusza Słowackiego, test

Odsłon: 52236 Ocen: 212  (57 %)

test Rozwiąż test i przygotuj się na sprawdzian z języka polskiego. Test składa się z 18 pytań. Przekonaj się czy wiadomości, które posiadasz są wystarczające do zbliżającego się sprawdzianu z języka polskiego z lektury „Kordian” J. Słowackiego.

Więcej

Lektura „Faust” (część II) J. W. Goethe, test

Odsłon: 8254 Ocen: 3  (100 %)

test Test sprawdzający Twoją znajomość lektury „Faust” (cz. II) J. W. Goethego (gimnazjum, liceum). Powtórz najważniejsze informacje i przygotuj się do sprawdzianu z języka polskiego. Rozwiąż test składający się z 15 pytań.

Więcej

Lektura „Cudzoziemka” M. Kuncewiczowa, test

Odsłon: 20310 Ocen: 44  (45 %)

test Test sprawdzający Twoją znajomość lektury „Cudzoziemka” M. Kuncewiczowej (gimnazjum, liceum). Powtórz najważniejsze informacje i przygotuj się do sprawdzianu z języka polskiego. Rozwiąż test składający się z 17 pytań.

Więcej

Lektura „Ferdydurke” W. Gombrowicz, test

Odsłon: 50023 Ocen: 97  (46 %)

test Test z lektury „Ferdydurke” W. Gombrowicza ma na celu usystematyzowanie wiadomości zdobytych na lekcjach języka polskiego. Rozwiąż test, który zawiera 17 pytań i przygotuj się na sprawdzian lub ściągę.

Więcej

Lektura „Granica” Z. Nałkowska, test

Odsłon: 48448 Ocen: 92  (43 %)

test Test sprawdzający Twoją znajomość lektury „Granica” Z. Nałkowskiej (gimnazjum, liceum). Powtórz najważniejsze informacje i przygotuj się do sprawdzianu z języka polskiego. Rozwiąż test składający się z 16 pytań.

Więcej

Lektura „Szewcy” S. I. Witkiewicz, test

Odsłon: 16615 Ocen: 36  (53 %)

test Test sprawdzający Twoją znajomość lektury „Szewcy” S. I. Witkiewicza (technikum, liceum). Powtórz najważniejsze informacje i przygotuj się do sprawdzianu z języka polskiego. Rozwiąż test składający się z 15 pytań.

Więcej

Lektura „Sklepy cynamonowe” B. Schulz, test

Odsłon: 67658 Ocen: 180  (39 %)

test Test sprawdzający Twoją znajomość lektury „Sklepy cynamonowe” B. Schulza (gimnazjum, liceum). Powtórz najważniejsze informacje i przygotuj się do sprawdzianu z języka polskiego. Rozwiąż test składający się z 15 pytań.

Więcej

Lektura „Folwark zwierzęcy” G. Orwell, test

Odsłon: 40933 Ocen: 91  (52 %)

test Rozwiąż test i przygotuj się na sprawdzian z języka polskiego. Test składa się z 17 pytań. Przekonaj się czy wiadomości, które posiadasz są wystarczające do zbliżającego się sprawdzianu z lektury „Folwark zwierzęcy” G. Orwella.

Więcej

Lektura „Ikar” Jarosław Iwaszkiewicz, test

Odsłon: 17390 Ocen: 40  (58 %)

test Test sprawdzający Twoją znajomość lektury „Ikar” J. Iwaszkiewicza (gimnazjum). Powtórz najważniejsze informacje i przygotuj się do sprawdzianu z języka polskiego. Rozwiąż test składający się z 15 pytań.

Więcej

Lektura „Konrad Wallenrod” A. Mickiewicz, test

Odsłon: 55900 Ocen: 243  (50 %)

test Rozwiąż test i przygotuj się na sprawdzian z języka polskiego. Test składa się z 14 pytań. Przekonaj się czy wiadomości, które posiadasz są wystarczające do zbliżającego się sprawdzianu z lektury „Konrad Wallenrod” A. Mickiewicza.

Więcej

Lektura „Nad Niemnem”, Eliza Orzeszkowa, test

Odsłon: 28165 Ocen: 62  (37 %)

test Test sprawdzający Twoją znajomość lektury „Nad Niemnem” E. Orzeszkowej. Powtórz najważniejsze informacje i przygotuj się do sprawdzianu z języka polskiego. Rozwiąż test składający się z 17 pytań.

Więcej

Lektura „Noce i dnie” M. Dąbrowska, test

Odsłon: 11646 Ocen: 13  (69 %)

test Rozwiąż test i przygotuj się na sprawdzian z języka polskiego. Test składa się z 17 pytań. Przekonaj się czy wiadomości, które posiadasz są wystarczające do zbliżającego się sprawdzianu z lektury „Noce i dnie” M. Dąbrowskiej.

Więcej

Lektura „Lord Jim” J. Conrad, test

Odsłon: 13724 Ocen: 37  (51 %)

test Rozwiąż test i przygotuj się na sprawdzian z języka polskiego. Test składa się z 17 pytań. Przekonaj się czy wiadomości, które posiadasz są wystarczające do zbliżającego się sprawdzianu z lektury „Lord Jim” J. Conrada.

Więcej

Lektura „Pan Wołodyjowski” H. Sienkiewicz, test

Odsłon: 13675 Ocen: 23  (70 %)

test Rozwiąż test i przygotuj się na sprawdzian z języka polskiego. Test składa się z 18 pytań. Przekonaj się czy wiadomości, które posiadasz są wystarczające do zbliżającego się sprawdzianu z lektury „Pan Wołodyjowski” H. Sienkiewicza.

Więcej

Lektura „Proces” F. Kafka, test

Odsłon: 24763 Ocen: 56  (45 %)

test Test sprawdzający Twoją znajomość lektury „Proces” F. Kafki (gimnazjum, liceum). Powtórz najważniejsze informacje i przygotuj się do sprawdzianu z języka polskiego. Rozwiąż test składający się z 16 pytań.

Więcej

Lektura „Powracająca fala” B. Prus, test

Odsłon: 13271 Ocen: 31  (48 %)

test Test sprawdzający Twoją znajomość lektury „Powracająca fala” B. Prusa (gimnazjum, liceum). Powtórz najważniejsze informacje i przygotuj się do sprawdzianu z języka polskiego. Rozwiąż test składający się z 15 pytań.

Więcej

Lektura „Pani Bovary” G. Flaubert, test

Odsłon: 39038 Ocen: 107  (43 %)

test Rozwiąż test i przygotuj się na sprawdzian z języka polskiego. Przekonaj się czy wiadomości, które posiadasz są wystarczające do zbliżającego się sprawdzianu z lektury „Pani Bovary” G. Flauberta.

Więcej

Lektura „Mistrz i Małgorzata” M. Bułhakow, test

Odsłon: 23471 Ocen: 54  (48 %)

test Rozwiąż test i przygotuj się na sprawdzian z języka polskiego. Przekonaj się czy wiadomości, które posiadasz są wystarczające do zbliżającego się sprawdzianu z lektury „Mistrz i Małgorzata” M. Bułhakowa. Test zawiera 16 pytań.

Więcej

Lektura „Pinokio” Carlo Collodi, test

Odsłon: 52739 Ocen: 274  (57 %)

test Test sprawdzający Twoją znajomość lektury „Pinokio” C. Collodi (postawówka). Powtórz najważniejsze informacje i przygotuj się do sprawdzianu z języka polskiego. Rozwiąż test składający się z 15 pytań.

Więcej

Lektura „Tajemnicza wyspa” J. Verne , test

Odsłon: 11371 Ocen: 14  (43 %)

test Rozwiąż test i przygotuj się na sprawdzian z języka polskiego. Przekonaj się czy wiadomości, które posiadasz są wystarczające do zbliżającego się sprawdzianu z lektury „Tajemnicza wyspa” J. Verne`a.

Więcej

Lektura „Wyspa skarbów” R. L. Stevensona, test

Odsłon: 15049 Ocen: 41  (54 %)

test Test sprawdzający Twoją znajomość lektury „Wyspa skarbów” R. L. Stevensona (podstawówka). Powtórz najważniejsze informacje i przygotuj się do sprawdzianu z języka polskiego. Rozwiąż test składający się z 17 pytań.

Więcej

Lektura „Opowieści o Pilocie Pirxie” S. Lem, test

Odsłon: 13535 Ocen: 64  (45 %)

test Rozwiąż test i przygotuj się na sprawdzian z języka polskiego. Przekonaj się czy wiadomości, które posiadasz są wystarczające do zbliżającego się sprawdzianu z lektury „Opowieści o Pilocie Pirxie” S. Lema.

Więcej

Lektura „Niemcy” Leona Kruczkowskiego, test

Odsłon: 36554 Ocen: 115  (60 %)

test Rozwiąż test i przygotuj się na sprawdzian z języka polskiego. Przekonaj się czy wiadomości, które posiadasz są wystarczające do zbliżającego się sprawdzianu z lektury „Niemcy” L. Kruczkowskiego.

Więcej

Lektura „Medaliony” Zofia Nałkowska, test

Odsłon: 36145 Ocen: 108  (57 %)

test Rozwiąż test i przygotuj się na sprawdzian z języka polskiego. Przekonaj się czy wiadomości, które posiadasz są wystarczające do zbliżającego się sprawdzianu z lektury „Medaliony” Z. Nałkowskiej.

Więcej

Lektura „Spotkanie mad morzem” J. Korczakowska, test

Odsłon: 62707 Ocen: 351  (56 %)

test Test sprawdzający Twoją znajomość lektury „Spotkanie nad morzem” J. Korczakowskiej. Powtórz najważniejsze informacje i przygotuj się do sprawdzianu z języka polskiego. Rozwiąż test składający się z 15 pytań.

Więcej

Lektura „Lew, Czarownica i stara szafa” C. S. Lewis, test

Odsłon: 41818 Ocen: 252  (63 %)

test Rozwiąż test i przygotuj się na sprawdzian z języka polskiego. Przekonaj się czy wiadomości, które posiadasz są wystarczające do zbliżającego się sprawdzianu z lektury „Lew, Czarownica i stara szafa” C. S. Lewisa.

Więcej

Lektura „Panna z mokrą głową” K. Makuszyński, test

Odsłon: 58773 Ocen: 400  (61 %)

test Powtórz najważniejsze wiadomości z lektury „Panna z mokrą głową” K. Makuszyńskiego i przygotuj się na sprawdzian / kartkówkę z języka polskiego. Rozwiąż test i usystematyzuj swoją wiedzę. Test zawiera 19 pytań.

Więcej

Lektura „Panny z Wilka” J. Iwaszkiewicz, test

Odsłon: 37142 Ocen: 128  (53 %)

test Rozwiąż test i przygotuj się na sprawdzian z języka polskiego. Przekonaj się czy wiadomości, które posiadasz są wystarczające do zbliżającego się sprawdzianu z lektury „Panny z Wilka” J. Iwaszkiewicza.

Więcej

Lektura „Pan Samochodzik i templariusze” Z. Nienacki, test

Odsłon: 28620 Ocen: 103  (58 %)

test .Test sprawdzający Twoją znajomość lektury „Pan Samochodzik i templariusze” Z. Nienackiego. Powtórz najważniejsze informacje i przygotuj się do sprawdzianu z języka polskiego. Rozwiąż test składający się z 18 pytań.

Więcej

Lektura „Mała księżniczka” F. H. Burnett, test

Odsłon: 36650 Ocen: 205  (61 %)

test Rozwiąż test i przygotuj się na sprawdzian z języka polskiego. Przekonaj się czy wiadomości, które posiadasz są wystarczające do zbliżającego się sprawdzianu z lektury „Mała księżniczka” F. H. Burnett. Test zawiera 16 pytań.

Więcej

Lektura „Dynastia Miziołków” Joanna Olech, test

Odsłon: 87928 Ocen: 457  (58 %)

test Rozwiąż test i przygotuj się na sprawdzian z języka polskiego. Przekonaj się czy wiadomości, które posiadasz są wystarczające do zbliżającego się sprawdzianu z lektury „Dynastia Miziołków” Joanny Olech.

Więcej

Lektura „Ferdynand Wspaniały” L. J. Kern, test

Odsłon: 35891 Ocen: 187  (65 %)

test Zapraszamy do rozwiązania testu, dzięki któremu dowiesz się, w jakim stopniu opanowałeś/aś treść lektury „Ferdynand Wspaniały” autorstwa Ludwika Jerzego Kerna. Test zawiera 16 pytań dotyczących lektury.

Więcej

Lektura „Mikołajek i inne chłopaki” R. Goscinny, J. J. Sempe, test

Odsłon: 109401 Ocen: 489  (62 %)

test Test sprawdzający Twoją znajomość lektury „Mikołajek i inne chłopaki” R. Goscinny i J. J. Sempe. Powtórz najważniejsze informacje i przygotuj się do sprawdzianu z języka polskiego. Rozwiąż test składający się z 15 pytań.

Więcej

Lektura „Lassie, wróć!” Eric Knight, test

Odsłon: 32260 Ocen: 142  (68 %)

test Powtórz najważniejsze wiadomości i przygotuj się do sprawdzianu lub odpowiedzi ustnej z języka polskiego. Rozwiąż test składający się z 17 pytań i sprawdź swoją znajomość lektury „Lassie, wróć!” E. Knighta.

Więcej

Lektura „O krasnoludkach i sierotce Marysi” M. Konopnicka, test

Odsłon: 14863 Ocen: 51  (59 %)

test Rozwiąż test i przygotuj się do lekcji języka polskiego z lektury „O krasnoludkach i sierotce Marysi” napisanej przez Marię Konopnicką. Sprawdź swoją znajomość treści lektury. Test zawiera 18 pytań.

Więcej

Lektura „Bracia Lwie Serce” A. Lindgren, test

Odsłon: 93522 Ocen: 592  (64 %)

test Rozwiąż test i przygotuj się do lekcji języka polskiego z lektury „Bracia Lwie Serce” napisanej przez Astrid Lindgren. Sprawdź swoją znajomość treści lektury. Test zawiera 19 pytań.

Więcej

Lektura „Chłopak na opak”(cz.1) H. Ożogowska, test

Odsłon: 15264 Ocen: 48  (54 %)

test Rozwiąż test i przygotuj się do lekcji języka polskiego z lektury „Chłopak na opak, czyli z pamiętnika pechowego Jacka” napisanej przez H. Ożogowską. Sprawdź swoją znajomość treści lektury. Test zawiera 15 pytań.

Więcej

Lektura „Król Maciuś Pierwszy” J. Korczak, test

Odsłon: 55635 Ocen: 417  (59 %)

test Rozwiąż test i przygotuj się do lekcji języka polskiego z lektury „Król Maciuś Pierwszy” napisanej przez Janusza Korczaka. Sprawdź swoją znajomość treści lektury. Test zawiera 14 pytań.

Więcej

Lektura „Opowiadania z Doliny Muminków”, Tove Jansson, test

Odsłon: 27265 Ocen: 134  (40 %)

test Zapraszamy do rozwiązania testu, dzięki któremu dowiesz się jak dobrze przyswoiłeś / aś treść lektury „Opowiadania z Doliny Muminków” T. Jansson. Przygotuj się na sprawdzian. Rozwiąż test, który zawiera 19 pytań związanych z lekturą.

Więcej

Lektura „Rogaś z Doliny Roztoki” M. Kownacka, test

Odsłon: 37592 Ocen: 198  (63 %)

test Rozwiąż test i przygotuj się do lekcji języka polskiego z lektury „Rogaś z Doliny Roztoki” napisanej przez M. Kownacką. Sprawdź swoją znajomość treści lektury. Test zawiera 18 pytań.

Więcej

Lektura „Władca Lewawu” D. Terakowska, test

Odsłon: 47521 Ocen: 213  (59 %)

test Test z języka polskiego ma na celu sprawdzenie, w jakim stopniu opanowałeś / aś treść lektury szkolnej „Władca Lewawu” D. Terakowskiej. Zapraszamy do rozwiązania testu, który składa się z 15 pytań.

Więcej

Lektura „Przygody Filonka Bezogonka” G. Knutsson, test

Odsłon: 42601 Ocen: 181  (63 %)

test Powtórz najważniejsze wiadomości i przygotuj się do odpowiedzi z języka polskiego. Rozwiąż test dotyczący lektury „Przygody Filonka Bezogonka” G. Knutsson i sprawdź swoją wiedzę. Test zawiera 15 pytań.

Więcej

Lektura „Księga dżungli” R. Kipling, test

Odsłon: 44761 Ocen: 275  (55 %)

test Rozwiąż test i przygotuj się do lekcji języka polskiego z lektury „Księga dżungli” R. Kiplinga. Sprawdź swoją znajomość lektury. Test zawiera 16 pytań.

Więcej

Lektura „Czarne Stopy” S. Szmaglewska, test

Odsłon: 73217 Ocen: 731  (56 %)

test Powtórz najważniejsze wiadomości z lektury „Czarne Stopy” S. Szmaglewskiej i przygotuj się do sprawdzianu lub ściągę z języka polskiego. Rozwiąż test zawierający 18 pytań.

Więcej

Lektura „Charlie i fabryka czekolady” R. Dahl, test

Odsłon: 45393 Ocen: 206  (55 %)

test Powtórz najważniejsze wiadomości i przygotuj się na sprawdzian lub odpowiedź ustną z języka polskiego. Test dotyczy lektury „Charlie i fabryka czekolady” R. Dahla i zawiera 17 pytań.

Więcej

Lektura „Anaruk, chłopiec z Grenlandii” Cz. Centkiewicz, test

Odsłon: 55068 Ocen: 280  (66 %)

test Test z języka polskiego, sprawdzający Twoją znajomość lektury „Anaruk, chłopiec z Grenlandii” autorstwa Cz. Centkiewicza. Rozwiąż test zawierający 17 pytań i przygotuj się do lekcji.

Więcej

Lektura „Kubuś Puchatek” A. A. Milne, test

Odsłon: 49584 Ocen: 209  (63 %)

test Test z języka polskiego, sprawdzający Twoją znajomość lektury „Kubuś Puchatek” autorstwa A. A. Milne. Rozwiąż test zawierający 16 pytań i przygotuj się do lekcji.

Więcej

Lektura „Oto jest Kasia” M. Jaworczakowa, test

Odsłon: 66976 Ocen: 420  (68 %)

test Rozwiąż test z języka polskiego, który pozwoli Ci usystematyzować wiadomości z przerobionej lektury „Oto jest Kasia” zdobytych na lekcji. Test zawiera 17 pytań.

Więcej

Lektura „Jacek, Wacek i Pankracek” M. Jaworczakowa, test

Odsłon: 27529 Ocen: 108  (66 %)

test Test z języka polskiego, sprawdzający Twoją znajomość lektury „Jacek, Wacek i Pankracek” M. Jaworczakowej. Rozwiąż test zawierający 17 pytań i przygotuj się do lekcji.

Więcej

Lektura „W 80 dni dookoła świata” J. Verne, test

Odsłon: 66723 Ocen: 298  (55 %)

test Powtórz najważniejsze wiadomości i przygotuj się na sprawdzian lub odpowiedź ustną z języka polskiego. Test dotyczy lektury „W 80 dni dookoła świata” J. Verne i zawiera 17 pytań.

Więcej

Lektura „Kłamczucha” M. Musierowicz, test

Odsłon: 62165 Ocen: 487  (47 %)

test Rozwiąż test z języka polskiego, który pozwoli Ci usystematyzować wiadomości z przerobionej lektury „Kłamczucha” M. Musierowicz zdobytych na lekcji. Test zawiera 17 pytań.

Więcej

Lektura „Kwiat kalafiora” M. Musierowicz, test

Odsłon: 42740 Ocen: 250  (56 %)

test Test z języka polskiego, sprawdzający Twoją znajomość lektury „Kwiat kalafiora” M. Musierowicz. Rozwiąż test zawierający 17 pytań i przygotuj się do lekcji.

Więcej

Lektura „Chatka Puchatka” A. A. Milne, test

Odsłon: 25584 Ocen: 121  (62 %)

test Test z języka polskiego, sprawdzający Twoją znajomość lektury „Chatka Puchatka” autorstwa A. A. Milne. Rozwiąż test zawierający 16 pytań i przygotuj się do lekcji.

Więcej

Lektura “Dzieci z Bullerbyn” A. Lindgren, test

Odsłon: 37142 Ocen: 174  (74 %)

test Rozwiąż test i przygotuj się do lekcji języka polskiego z lektury „Dzieci z Bullerbyn” napisanej przez Astrid Lindgren. Sprawdź swoją znajomość treści lektury. Test zawiera 19 pytań.

Więcej

Lektura „Kukuryku na ręczniku” M. Kownacka, test

Odsłon: 16732 Ocen: 42  (62 %)

test Test z języka polskiego, sprawdzający Twoją znajomość lektury „Kukuryku na ręczniku” autorstwa M Kownackiej. Rozwiąż test zawierający 14 pytań i przygotuj się do lekcji.

Więcej

Lektura „Wspomnienia niebieskiego mundurka” W. Gomulicki, test

Odsłon: 24501 Ocen: 106  (59 %)

test Rozwiąż test z języka polskiego, który pozwoli Ci usystematyzować wiadomości z przerobionej lektury „Wspomnienia niebieskiego mundurka” zdobytych na lekcji. Test zawiera 16 pytań.

Więcej

Lektura „Władca pierścieni” J. R. R. Tolkien, test

Odsłon: 13189 Ocen: 18  (67 %)

test Rozwiąż test z języka polskiego, który pozwoli Ci usystematyzować wiadomości z przerobionej lektury „Władca pierścieni” zdobytych na lekcji. Test zawiera 21 pytań.

Więcej

Lektura „Stara baśń” J. I. Kraszewski, test

Odsłon: 19223 Ocen: 63  (52 %)

test Test z języka polskiego, sprawdzający Twoją znajomość lektury „Stara baśń” autorstwa J. I. Kraszewskiego. Rozwiąż test zawierający 20 pytań i przygotuj się do lekcji.

Więcej

Lektura „Harry Potter i kamień filozoficzny”, test

Odsłon: 20763 Ocen: 73  (62 %)

test Rozwiąż test z języka polskiego, który pozwoli Ci usystematyzować wiadomości z przerobionej lektury „Harry Potter i kamień filozoficzny” zdobytych na lekcji. Test zawiera 21 pytań.

Więcej

Lektura “Pies Baskervillów” A. Conan Doyle, test

Odsłon: 43361 Ocen: 150  (54 %)

test Test z języka polskiego, sprawdzający Twoją znajomość lektury „Pies Baskerville`ów” autorstwa A. Conan Doyle`a. Rozwiąż test zawierający 19 pytań i przygotuj się do lekcji.

Więcej

Lektura „Opium w rosole” M . Musierowicz, test

Odsłon: 55129 Ocen: 214  (61 %)

test Rozwiąż test z języka polskiego, który pozwoli Ci usystematyzować wiadomości z przerobionej lektury „Opium w rosole” M. Musierowicz zdobytych na lekcji. Test zawiera 17 pytań.

Więcej

Lektura „Córka Robrojka’ M. Musierowicz, test

Odsłon: 16400 Ocen: 186  (72 %)

test Rozwiąż test z języka polskiego, który pozwoli Ci usystematyzować wiadomości z przerobionej lektury „Córka Robrojka” M. Musierowicz zdobytych na lekcji. Test zawiera 15 pytań.

Więcej

«
Proszę czekać
Zapamiętaj mnie