”Lalka” Bolesława Prusa

Odsłon: 35435 Ocen: 104  (63 %)

test Test - sprawdzian weryfikujący Twoją wiedzę na temat lektury pozytywizmu „Lalka” Bolesława Prusa. Test zawiera 14 najważniejszych pytań z lektury. Rozwiąż test i przygotuj się na sprawdzian z języka polskiego.

Więcej

Lektura - "Krzyżacy" H. Sienkiewicza

Odsłon: 40351 Ocen: 125  (46 %)

test Test (gimnazjum) sprawdzający Twoją wiedzę na temat lektury „Krzyżacy” H. Sienkiewicza. Powtórz wiadomości i przygotuj się do sprawdzianu z języka polskiego. Rozwiąż test, który zawiera 18 pytań.

Więcej

Lektura - "Latarnik" H. Sienkiewicza

Odsłon: 55407 Ocen: 302  (42 %)

test Test – sprawdzian (gimnazjum) z lektury „Latarnik” H. Sienkiewicza. Powtórz najważniejsze wiadomości i przygotuj się na sprawdzian z języka polskiego. Rozwiąż test, który składa się z 16 pytań.

Więcej

Lektura – „Kamienie na szaniec” A. Kamiński

Odsłon: 35217 Ocen: 106  (43 %)

test Test – sprawdzian (gimnazjum) z lektury „Kamienie na szaniec” A. Kamińskiego. Powtórz najważniejsze wiadomości i przygotuj się na sprawdzian z języka polskiego. Rozwiąż test, który składa się z 18 pytań.

Więcej

Lektura - "Mały Książę" A. de Saint Exupery

Odsłon: 46161 Ocen: 201  (38 %)

test Test (gimnazjum) sprawdzający Twoją wiedzę o lekturze „Mały Książę”. Powtórz najważniejsze wiadomości i przygotuj się do sprawdzianu z języka polskiego. Test składa się z 18 pytań.

Więcej

Lektura - "Dym" M. Konopnicka

Odsłon: 20898 Ocen: 54  (61 %)

test Test na temat lektury szkolnej „Dym” M. Konopnickiej. Przypomnij sobie najważniejsze informacje z lektury i przygotuj się na sprawdzian z języka polskiego. Rozwiąż test, składający się z 15 pytań.

Więcej

Lektura – „Sachem” H. Sienkiewicza

Odsłon: 50266 Ocen: 206  (53 %)

test Rozwiąż test i przygotuj się na sprawdzian z języka polskiego (gimnazjum). Test składa się z 16 pytań. Przekonaj się czy wiadomości, które posiadasz są wystarczające do zbliżającego się sprawdzianu z lektury „Sachem” H. Sienkiewicza.

Więcej

Lektura „Marcin Kozera” M. Dąbrowska (szkoła podstawowa)

Odsłon: 31766 Ocen: 118  (50 %)

test Test sprawdzający Twoją wiedzę na temat lektury szkolnej (podstawówka) „Marcin Kozera” M. Dąbrowskiej. Powtórz najważniejsze wiadomości i przygotuj się do sprawdzianu z języka polskiego. Rozwiąż test składający się z 17 pytań.

Więcej

Lektura – „Hobbit” J. R. R. Tolkien (szkoła podstawowa)

Odsłon: 57711 Ocen: 294  (44 %)

test Test sprawdzający Twoją wiedzę na temat lektury szkolnej (podstawówka) „Hobbit” J. R. R. Tolkiena. Powtórz najważniejsze wiadomości i przygotuj się do sprawdzianu z języka polskiego. Rozwiąż test składający się z 19 pytań.

Więcej

Test: Lektura- „Boska Komedia” Dante Alighieri

Odsłon: 15832 Ocen: 42  (50 %)

test Test oceniający poziom zaznajomienia się z lekturą szkolną (liceum) pt: „Boska Komedia”. Dzięki niemu będziesz wstanie sprawdzić zakres posiadanych przez Ciebie informacji.

Więcej

Test z lektury "Potop" Henryka Sienkiewicza

Odsłon: 45642 Ocen: 120  (65 %)

test Test, który zweryfikuje Twoją wiedzę na temat lektury "Potop" Henryka Sienkiewicza. Sprawdź czy umiesz już wszystko na zbliżający się sprawdzian z języka polskiego. Test zawiera 16 pytań dotyczących lektury.

Więcej

Test z lektury "Dziady" cz. III Adama Mickiewicza

Odsłon: 55868 Ocen: 122  (47 %)

test Sprawdź czy jesteś przygotowany na najbliższy sprawdzian z języka polskiego. Rozwiąż test z lektury "Dziady" cz. III Adama Mickiewicza i miej pewność, że ściąga nie jest Ci potrzebna.

Więcej

"Pan Tadeusz" Adam Mickiewicz, test z lektury

Odsłon: 27956 Ocen: 50  (34 %)

test Test, który zweryfikuje Twoją wiedzę na temat lektury "Pan Tadeusz" Adama Mickiewicza. Sprawdź czy umiesz już wszystko na zbliżający sie sprawdzian z języka polskiego. Test zawiera 15 pytań dotyczących lektury.

Więcej

"Lalka" Bolesław Prus - test z lektury

Odsłon: 49425 Ocen: 111  (48 %)

test Sprawdź czy jesteś przygotowany na najbliższy sprawdzian z języka polskiego. Rozwiąż test z lektury „Lalka” Bolesława Prusa i miej pewność, że ściąga nie jest Ci potrzebna.

Więcej

Lektura - "Robinson Kruzoe" D. Defoe

Odsłon: 40431 Ocen: 216  (35 %)

test Rozwiąż test i przygotuj się do sprawdzianu z języka polskiego (podstawówka) z utworu Daniela Defoe „Robinson Kruzoe”. Sprawdź swoją wiedzę i przekonaj się czy wiadomości, które posiadasz są zadowalające. Test zawiera 19 pytań.

Więcej

Lektura – „Ania z Zielonego Wzgórza” Lucy Maud Montgomery

Odsłon: 52100 Ocen: 211  (56 %)

test Test sprawdzający twoją znajomość lektury „Ania z Zielonego Wzgórza” Lucy Maud Montgomery. Powtórz najważniejsze wiadomości i przygotuj się na sprawdzian z języka polskiego (podstawówka). Test zawiera 20 pytań.

Więcej

„Quo Vadis” H. Sienkiewicza

Odsłon: 38784 Ocen: 135  (32 %)

test Test sprawdzający Twoją wiedzę dotyczącą lektury obowiązkowej na maturze „Quo Vadis” Sienkiewicza. Sprawdzian zawiera 15 pytań, które zweryfikują wiedzę z tego utworu. Rozwiąż test i przygotuj się na sprawdzian z j. polskiego.

Więcej

„Przedwiośnie” Stefan Żeromski- test z lektury

Odsłon: 57480 Ocen: 128  (46 %)

test Test, który zweryfikuje Twoją wiedzę na temat lektury „Przedwiośnie” Stefana Żeromskiego. Sprawdź czy umiesz już wszystko na zbliżający się sprawdzian z języka polskiego. Test zawiera 16 pytań dotyczących lektury.

Więcej

Test z lektury „Inny świat” Gustawa Herlinga-Grudzińskiego

Odsłon: 36137 Ocen: 89  (54 %)

test Test na temat lektury szkolnej „Inny świat” Gustawa Herlinga-Grudzińskiego. Przygotuj się na sprawdzian z języka polskiego. Rozwiąż test, składający się z 15 pytań i zweryfikuj swoją wiedzę na temat Innego świata.

Więcej

Test z lektury „Zdążyć przed Panem Bogiem” Hanny Krall

Odsłon: 37044 Ocen: 70  (53 %)

test Sprawdź czy jesteś przygotowany na najbliższy sprawdzian z języka polskiego. Rozwiąż test z lektury „Zdążyć przed Panem Bogiem” Hanny Krall i miej pewność, że ściąga nie jest Ci potrzebna. Test zawiera 14 pytań.

Więcej

Lektura - "Szatan z siódmej klasy" K. Makuszyński

Odsłon: 146587 Ocen: 521  (51 %)

test Test sprawdzający Twoją znajomość lektury „Szatan z siódmej klasy” Kornela Makuszyńskiego. Powtórz najważniejsze informacje i przygotuj się do sprawdzianu z języka polskiego. Rozwiąż test składający się z 17 pytań.

Więcej

Lektura „Opowieść wigilijna” Karol Dickens

Odsłon: 85883 Ocen: 306  (53 %)

test Rozwiąż test i przygotuj się na sprawdzian z języka polskiego (podstawówka). Powtórz wiadomości z lektury i przekonaj się czy wiesz już wszystko o „Opowieści Wigilijnej” Karola Dickensa. Test składa się z 15 pytań.

Więcej

Lektura „Ogniem i mieczem” H. Sienkiewicz

Odsłon: 11463 Ocen: 23  (61 %)

test Test sprawdzający Twoją znajomość lektury „Ogniem i mieczem” H. Sienkiewicza (podstawówka). Powtórz najważniejsze informacje i przygotuj się do sprawdzianu z języka polskiego. Rozwiąż test składający się z 18 pytań.

Więcej

Lektura „Ten obcy” I. Jurgielewiczowa

Odsłon: 93851 Ocen: 465  (58 %)

test Test sprawdzający Twoją znajomość lektury Ten obcy” I. Jurgielewiczowej (podstawówka). Powtórz najważniejsze informacje i przygotuj się do sprawdzianu z języka polskiego. Rozwiąż test składający się z 17 pytań.

Więcej

Lektura „Tomek w krainie kangurów” A. Szklarski

Odsłon: 73999 Ocen: 506  (50 %)

test Test sprawdzający Twoją znajomość lektury „Tomek z krainy kangurów” A. Szklarskiego (podstawówka). Powtórz najważniejsze wiadomości i przygotuj się do sprawdzianu z języka polskiego. Test zawiera 17 pytań dotyczących lektury.

Więcej

Lektura „Sposób na Alcybiadesa" E. Niziurski

Odsłon: 62001 Ocen: 268  (52 %)

test Test sprawdzający Twoją znajomość lektury „Sposób na Alcybiadesa” E. Niziurskiego (podstawówka). Powtórz najważniejsze informacje i przygotuj się do sprawdzianu z języka polskiego. Rozwiąż test składający się z 15 pytań.

Więcej

Lektura Bajki robotów, S. Lem

Odsłon: 102569 Ocen: 535  (48 %)

test Rozwiąż test i przygotuj się na sprawdzian z języka polskiego (podstawówka). Test składa się z 15 pytań dotyczących lektury „Bajki robotów” S. Lema.

Więcej

Lektura "Śluby panieńskie", A. Fredro

Odsłon: 12954 Ocen: 25  (56 %)

test Test sprawdzający Twoją znajomość lektury „Śluby panieńskie” A. Fredry (gimnazjum). Powtórz najważniejsze informacje i przygotuj się do sprawdzianu z języka polskiego. Rozwiąż test składający się z 15 pytań.

Więcej

Lektura - „Don Kichot” M. Cervantes, test

Odsłon: 13402 Ocen: 28  (43 %)

test Test dotyczy książki M. Cervantesa „Don Kichot” będącej lekturą szkolną w gimnazjum. Powtórz najważniejsze wiadomości i przygotuj się na sprawdzian z języka polskiego. Rozwiąż test, który składa się z 17 pytań.

Więcej

Lektura „Romeo i Julia” W. Szekspir, test

Odsłon: 33813 Ocen: 94  (50 %)

test Test sprawdzający Twoją znajomość lektury „Romeo i Julia” W. Szekspira (gimnazjum). Powtórz najważniejsze informacje i przygotuj się do sprawdzianu z języka polskiego. Rozwiąż test składający się z 16 pytań.

Więcej

Lektura „Skąpiec” Molier, test

Odsłon: 90165 Ocen: 221  (46 %)

test Test dotyczy utworu Moliera „Skąpiec” będącego lekturą szkolną w liceum / technikum. Powtórz najważniejsze wiadomości i przygotuj się na sprawdzian z języka polskiego. Rozwiąż test, który składa się z 16 pytań.

Więcej

Lektura ‘Świętoszek” Molier, test

Odsłon: 38632 Ocen: 107  (39 %)

test Test sprawdzający Twoją znajomość lektury „Świętoszek” Moliera (liceum, gimnazjum). Powtórz najważniejsze informacje i przygotuj się do sprawdzianu z języka polskiego. Rozwiąż test składający się z 17 pytań.

Więcej

Mitologia – lektura szkolna, test

Odsłon: 31248 Ocen: 72  (60 %)

test Test ze znajomości Mitologii (gimnazjum, liceum). Powtórz najważniejsze wiadomości i przygotuj się na sprawdzian lub kartkówkę z języka polskiego. Rozwiąż tez zawierający 17 pytań.

Więcej

Lektura - „Biały Kieł” Jack London

Odsłon: 13807 Ocen: 37  (57 %)

test Rozwiąż test i przygotuj się na sprawdzian z języka polskiego. Test składa się z 16 pytań. Przekonaj się czy wiadomości, które posiadasz są wystarczające do zbliżającego się sprawdzianu z języka polskiego z lektury „Biały Kieł” J. Londona.

Więcej

Lektura – „Stary człowiek i morze” E. Hemingway

Odsłon: 80134 Ocen: 180  (57 %)

test Test sprawdzający Twoją znajomość lektury „Stary człowiek i morze” E. Hemingwaya (gimnazjum). Powtórz najważniejsze informacje i przygotuj się do sprawdzianu z języka polskiego. Rozwiąż test składający się z 15 pytań.

Więcej

Lektura „Zwierzoczłekoupiór” T. Konwickiego

Odsłon: 6701 Ocen: 0 

test Rozwiąż test i przygotuj się na sprawdzian z języka polskiego. Test składa się z 16 pytań. Przekonaj się czy wiadomości, które posiadasz są wystarczające do zbliżającego się sprawdzianu z języka polskiego.

Więcej

Lektura "Faraon" B. Prus, test

Odsłon: 17064 Ocen: 19  (53 %)

test Test sprawdzający Twoją znajomość lektury „Faraon” B. Prusa (gimnazjum). Powtórz najważniejsze informacje i przygotuj się do sprawdzianu z języka polskiego. Rozwiąż test składający się z 18 pytań.

Więcej

Lektura „Szkice węglem” H. Sienkiewicz, test

Odsłon: 12479 Ocen: 19  (47 %)

test Rozwiąż test i przygotuj się na sprawdzian z języka polskiego. Przekonaj się czy wiadomości, które posiadasz są wystarczające do zbliżającego się sprawdzianu z języka polskiego z lektury „Szkice węglem” H. Sienkiewicza.

Więcej

Lektura „Makbet”, W. Szekspir, test

Odsłon: 64371 Ocen: 173  (46 %)

test Test sprawdzający Twoją znajomość lektury „Makbet” W. Szekspira (gimnazjum). Powtórz najważniejsze informacje i przygotuj się do sprawdzianu z języka polskiego. Rozwiąż test składający się z 17 pytań.

Więcej

Lektura „Buszujący w zbożu” J. D. Salingera, test

Odsłon: 57367 Ocen: 214  (49 %)

test Test sprawdzający Twoją znajomość lektury „Buszujący w zbożu” J. D. Salingera (gimnazjum). Powtórz najważniejsze informacje i przygotuj się do sprawdzianu z języka polskiego. Rozwiąż test składający się z 17 pytań

Więcej

Lektura – Opowiadania A. Czechowa, test

Odsłon: 17735 Ocen: 33  (61 %)

test Test sprawdzający Twoją znajomość lektury „Opowiadania” A. Czechowa (gimnazjum, liceum). Powtórz najważniejsze informacje i przygotuj się do sprawdzianu z języka polskiego. Rozwiąż test składający się z 16 pytań.

Więcej

Lektura „Wesele” S. Wyspiańskiego, test

Odsłon: 64589 Ocen: 174  (49 %)

test Test sprawdzający Twoją znajomość lektury „Wesele” S. Wyspiańskiego (gimnazjum, liceum). Powtórz najważniejsze informacje i przygotuj się do sprawdzianu z języka polskiego. Rozwiąż test składający się z 16 pytań.

Więcej

Lektura „Antygona” Sofoklesa, test

Odsłon: 43923 Ocen: 120  (43 %)

test Test sprawdzający Twoją znajomość lektury „Antygona” Sofoklesa (gimnazjum, liceum). Powtórz najważniejsze informacje i przygotuj się do sprawdzianu z języka polskiego. Rozwiąż test składający się z 17 pytań.

Więcej

Lektura „Przygody Tomka Sawyera” M. Twaina

Odsłon: 94630 Ocen: 478  (53 %)

test Test sprawdzający Twoją znajomość lektury „Przygody Tomka Sawyera” M. Twaina (podstawówka). Powtórz najważniejsze informacje i przygotuj się do sprawdzianu z języka polskiego. Rozwiąż test składający się z 17 pytań.

Więcej

Lektura „Wielka, większa, największa” J. Broszkiewicz

Odsłon: 19997 Ocen: 77  (53 %)

test Test sprawdzający Twoją znajomość lektury „Wielka, większa, największa” J. Broszkiewicza (podstawówka). Powtórz najważniejsze informacje i przygotuj się do sprawdzianu z języka polskiego. Rozwiąż test składający się z 16 pytań.

Więcej

Lektura „W pustyni i w puszczy” H. Sienkiewicz

Odsłon: 170041 Ocen: 727  (54 %)

test Test sprawdzający Twoją znajomość lektury „W pustyni i w puszczy” H. Sienkiewicza (podstawówka). Powtórz najważniejsze informacje i przygotuj się do sprawdzianu z języka polskiego. Rozwiąż test składający się z 18 pytań.

Więcej

Lektura „Siłaczka” S. Żeromski, test

Odsłon: 46734 Ocen: 161  (50 %)

test Rozwiąż test i przygotuj się na sprawdzian z języka polskiego (gimnazjum). Test składa się z 15 pytań dotyczących lektury szkolnej „Siłaczka” S. Żeromskiego. Sprawdź swoją wiedzę.

Więcej

Lektura „Zemsta” A. Fredro, test

Odsłon: 146801 Ocen: 506  (48 %)

test Test sprawdzający Twoją znajomość lektury „Zemsta” A. Fredry (gimnazjum). Powtórz najważniejsze informacje i przygotuj się do sprawdzianu z języka polskiego. Rozwiąż test składający się z 15 pytań.

Więcej

Lektura „Dywizjon 303” A. Fiedler, test

Odsłon: 103242 Ocen: 441  (48 %)

test Rozwiąż test i przygotuj się na sprawdzian z języka polskiego (gimnazjum). Test składa się z 15 pytań dotyczących lektury szkolnej „Dywizjon 303” A. Fiedlera. Sprawdź swoją wiedzę.

Więcej

Lektura „Chłopcy z Placu Broni” F. Molnar, test

Odsłon: 131069 Ocen: 1293  (59 %)

test Test sprawdzający Twoją znajomość lektury „Chłopcy z Placu Broni” F. Molnara (szkoła podstawowa). Powtórz najważniejsze informacje i przygotuj się do sprawdzianu z języka polskiego. Rozwiąż test składający się z 16 pytań.

Więcej

Lektura „Przygody Odyseusza” J. Parandowski, test

Odsłon: 88610 Ocen: 351  (41 %)

test Test sprawdzający Twoją znajomość lektury „Przygody Odyseusza” Jana Parandowskiego (szkoła podstawowa). Powtórz najważniejsze informacje i przygotuj się do sprawdzianu z języka polskiego. Rozwiąż test składający się z 15 pytań.

Więcej

Lektura „Przygody Hucka”, M. Twaina, test

Odsłon: 13610 Ocen: 49  (47 %)

test Test sprawdzający Twoją znajomość lektury „Przygody Hucka” M. Twaina (gimnazjum). Powtórz najważniejsze informacje i przygotuj się do sprawdzianu z języka polskiego. Rozwiąż test składający się z 17 pytań.

Więcej

Lektura „Bursztyny” Z. Kossak – Szczucka, test

Odsłon: 14626 Ocen: 24  (63 %)

test Test sprawdzający Twoją znajomość lektury „Bursztyny” Z. Kossak - Szczuckiej (gimnazjum). Powtórz najważniejsze informacje i przygotuj się do sprawdzianu z języka polskiego. Rozwiąż test składający się z 17 pytań.

Więcej

Lektura „Akademia Pana Kleksa” J. Brzechwa, test

Odsłon: 43761 Ocen: 195  (64 %)

test Test sprawdzający Twoją znajomość lektury „Akademia Pana Kleksa” J. Brzechwy (podstawówka). Powtórz najważniejsze informacje i przygotuj się do sprawdzianu z języka polskiego. Rozwiąż test składający się z 17 pytań.

Więcej

Lektura „Chłopi” W. Reymont, test

Odsłon: 31845 Ocen: 73  (60 %)

test Rozwiąż test i przygotuj się na sprawdzian z języka polskiego. Test składa się z 17 pytań. Przekonaj się czy wiadomości, które posiadasz są wystarczające do zbliżającego się sprawdzianu z języka polskiego z lektury „Chłopi” W. Reymonta.

Więcej

Lektura „Hamlet” W. Szekspir, test

Odsłon: 17042 Ocen: 33  (45 %)

test Test sprawdzający Twoją znajomość lektury „Hamlet” W. Szekspira (gimnazjum). Powtórz najważniejsze informacje i przygotuj się do sprawdzianu z języka polskiego. Rozwiąż test składający się z 17 pytań.

Więcej

Lektura „Janko Muzykant” H. Sienkiewicz, test

Odsłon: 58687 Ocen: 453  (60 %)

test Test sprawdzający Twoją znajomość lektury „Janko Muzykant” H. Sienkiewicza (podstawówka, gimnazjum). Powtórz najważniejsze informacje i przygotuj się do sprawdzianu z języka polskiego. Rozwiąż test składający się z 14 pytań.

Więcej

Lektura „Nasza szkapa” M. Konopnicka, test

Odsłon: 18574 Ocen: 78  (59 %)

test Test sprawdzający Twoją znajomość lektury „Nasza szkapa” M. Konopnickiej (podstawówka, gimnazjum). Powtórz najważniejsze informacje i przygotuj się do sprawdzianu z języka polskiego. Rozwiąż test składający się z 17 pytań.

Więcej

Lektura „Wspomnienia wojenne” K. Lanckorońska, test

Odsłon: 14808 Ocen: 44  (50 %)

test Test sprawdzający Twoją znajomość lektury „Wspomnienia wojenne” K. Lanckorońskiej (gimnazjum). Powtórz najważniejsze informacje i przygotuj się do sprawdzianu z języka polskiego. Rozwiąż test składający się z 17 pytań.

Więcej

Lektura „Bartek Zwycięzca” H. Sienkiewicz, test

Odsłon: 7597 Ocen: 9  (56 %)

test Rozwiąż test i przygotuj się na sprawdzian z języka polskiego. Przekonaj się czy wiadomości, które posiadasz są wystarczające do zbliżającego się sprawdzianu z lektury „Bartek Zwycięzca” H. Sienkiewicza.

Więcej

Lektura „Z pamiętnika poznańskiego nauczyciela” H. Sienkiewicz, test

Odsłon: 18279 Ocen: 56  (50 %)

test Test sprawdzający Twoją znajomość lektury „Z pamiętnika poznańskiego nauczyciela” H. Sienkiewicza. Powtórz najważniejsze informacje i przygotuj się do sprawdzianu z języka polskiego. Rozwiąż test składający się z 14 pytań.

Więcej

Lektura „Ojciec Goriot” H. de Balzak, test

Odsłon: 23652 Ocen: 61  (51 %)

test Test sprawdzający Twoją znajomość lektury „Ojciec Goriot” H. de Balzaka (gimnazjum, liceum). Powtórz najważniejsze informacje i przygotuj się do sprawdzianu z języka polskiego. Rozwiąż test składający się z 15 pytań.

Więcej

Lektura „Faust” (część I) J. W. Goethe, test

Odsłon: 14597 Ocen: 33  (48 %)

test Test sprawdzający Twoją znajomość lektury „Faust” J. W. Goethego (gimnazjum, liceum). Powtórz najważniejsze informacje i przygotuj się do sprawdzianu z języka polskiego. Rozwiąż test składający się z 15 pytań.

Więcej

Lektura „Giaur” G. Byrona, test

Odsłon: 14350 Ocen: 31  (65 %)

test Rozwiąż test i przygotuj się na sprawdzian z języka polskiego. Test składa się z 14 pytań. Przekonaj się czy wiadomości, które posiadasz są wystarczające do zbliżającego się sprawdzianu z języka polskiego z lektury „Giaur” G. Byrona.

Więcej

Lektura „Kordian” Juliusza Słowackiego, test

Odsłon: 39256 Ocen: 113  (58 %)

test Rozwiąż test i przygotuj się na sprawdzian z języka polskiego. Test składa się z 18 pytań. Przekonaj się czy wiadomości, które posiadasz są wystarczające do zbliżającego się sprawdzianu z języka polskiego z lektury „Kordian” J. Słowackiego.

Więcej

Lektura „Faust” (część II) J. W. Goethe, test

Odsłon: 6862 Ocen: 3  (100 %)

test Test sprawdzający Twoją znajomość lektury „Faust” (cz. II) J. W. Goethego (gimnazjum, liceum). Powtórz najważniejsze informacje i przygotuj się do sprawdzianu z języka polskiego. Rozwiąż test składający się z 15 pytań.

Więcej

Lektura „Cudzoziemka” M. Kuncewiczowa, test

Odsłon: 16084 Ocen: 30  (43 %)

test Test sprawdzający Twoją znajomość lektury „Cudzoziemka” M. Kuncewiczowej (gimnazjum, liceum). Powtórz najważniejsze informacje i przygotuj się do sprawdzianu z języka polskiego. Rozwiąż test składający się z 17 pytań.

Więcej

Lektura „Ferdydurke” W. Gombrowicz, test

Odsłon: 43464 Ocen: 85  (48 %)

test Test z lektury „Ferdydurke” W. Gombrowicza ma na celu usystematyzowanie wiadomości zdobytych na lekcjach języka polskiego. Rozwiąż test, który zawiera 17 pytań i przygotuj się na sprawdzian lub ściągę.

Więcej

Lektura „Granica” Z. Nałkowska, test

Odsłon: 43526 Ocen: 77  (44 %)

test Test sprawdzający Twoją znajomość lektury „Granica” Z. Nałkowskiej (gimnazjum, liceum). Powtórz najważniejsze informacje i przygotuj się do sprawdzianu z języka polskiego. Rozwiąż test składający się z 16 pytań.

Więcej

Lektura „Szewcy” S. I. Witkiewicz, test

Odsłon: 11426 Ocen: 17  (59 %)

test Test sprawdzający Twoją znajomość lektury „Szewcy” S. I. Witkiewicza (technikum, liceum). Powtórz najważniejsze informacje i przygotuj się do sprawdzianu z języka polskiego. Rozwiąż test składający się z 15 pytań.

Więcej

Lektura „Sklepy cynamonowe” B. Schulz, test

Odsłon: 47200 Ocen: 115  (45 %)

test Test sprawdzający Twoją znajomość lektury „Sklepy cynamonowe” B. Schulza (gimnazjum, liceum). Powtórz najważniejsze informacje i przygotuj się do sprawdzianu z języka polskiego. Rozwiąż test składający się z 15 pytań.

Więcej

Lektura „Folwark zwierzęcy” G. Orwell, test

Odsłon: 38182 Ocen: 87  (53 %)

test Rozwiąż test i przygotuj się na sprawdzian z języka polskiego. Test składa się z 17 pytań. Przekonaj się czy wiadomości, które posiadasz są wystarczające do zbliżającego się sprawdzianu z lektury „Folwark zwierzęcy” G. Orwella.

Więcej

Lektura „Ikar” Jarosław Iwaszkiewicz, test

Odsłon: 15333 Ocen: 36  (56 %)

test Test sprawdzający Twoją znajomość lektury „Ikar” J. Iwaszkiewicza (gimnazjum). Powtórz najważniejsze informacje i przygotuj się do sprawdzianu z języka polskiego. Rozwiąż test składający się z 15 pytań.

Więcej

Lektura „Konrad Wallenrod” A. Mickiewicz, test

Odsłon: 18218 Ocen: 31  (68 %)

test Rozwiąż test i przygotuj się na sprawdzian z języka polskiego. Test składa się z 14 pytań. Przekonaj się czy wiadomości, które posiadasz są wystarczające do zbliżającego się sprawdzianu z lektury „Konrad Wallenrod” A. Mickiewicza.

Więcej

Lektura „Nad Niemnem”, Eliza Orzeszkowa, test

Odsłon: 24390 Ocen: 52  (38 %)

test Test sprawdzający Twoją znajomość lektury „Nad Niemnem” E. Orzeszkowej. Powtórz najważniejsze informacje i przygotuj się do sprawdzianu z języka polskiego. Rozwiąż test składający się z 17 pytań.

Więcej

Lektura „Noce i dnie” M. Dąbrowska, test

Odsłon: 9907 Ocen: 9  (100 %)

test Rozwiąż test i przygotuj się na sprawdzian z języka polskiego. Test składa się z 17 pytań. Przekonaj się czy wiadomości, które posiadasz są wystarczające do zbliżającego się sprawdzianu z lektury „Noce i dnie” M. Dąbrowskiej.

Więcej

Lektura „Lord Jim” J. Conrad, test

Odsłon: 7532 Ocen: 3  (100 %)

test Rozwiąż test i przygotuj się na sprawdzian z języka polskiego. Test składa się z 17 pytań. Przekonaj się czy wiadomości, które posiadasz są wystarczające do zbliżającego się sprawdzianu z lektury „Lord Jim” J. Conrada.

Więcej

Lektura „Pan Wołodyjowski” H. Sienkiewicz, test

Odsłon: 11490 Ocen: 19  (74 %)

test Rozwiąż test i przygotuj się na sprawdzian z języka polskiego. Test składa się z 18 pytań. Przekonaj się czy wiadomości, które posiadasz są wystarczające do zbliżającego się sprawdzianu z lektury „Pan Wołodyjowski” H. Sienkiewicza.

Więcej

Lektura „Proces” F. Kafka, test

Odsłon: 19080 Ocen: 42  (45 %)

test Test sprawdzający Twoją znajomość lektury „Proces” F. Kafki (gimnazjum, liceum). Powtórz najważniejsze informacje i przygotuj się do sprawdzianu z języka polskiego. Rozwiąż test składający się z 16 pytań.

Więcej

Lektura „Powracająca fala” B. Prus, test

Odsłon: 10283 Ocen: 23  (52 %)

test Test sprawdzający Twoją znajomość lektury „Powracająca fala” B. Prusa (gimnazjum, liceum). Powtórz najważniejsze informacje i przygotuj się do sprawdzianu z języka polskiego. Rozwiąż test składający się z 15 pytań.

Więcej

Lektura „Pani Bovary” G. Flaubert, test

Odsłon: 20742 Ocen: 49  (53 %)

test Rozwiąż test i przygotuj się na sprawdzian z języka polskiego. Przekonaj się czy wiadomości, które posiadasz są wystarczające do zbliżającego się sprawdzianu z lektury „Pani Bovary” G. Flauberta.

Więcej

Lektura „Mistrz i Małgorzata” M. Bułhakow, test

Odsłon: 18940 Ocen: 37  (54 %)

test Rozwiąż test i przygotuj się na sprawdzian z języka polskiego. Przekonaj się czy wiadomości, które posiadasz są wystarczające do zbliżającego się sprawdzianu z lektury „Mistrz i Małgorzata” M. Bułhakowa. Test zawiera 16 pytań.

Więcej

Lektura „Pinokio” Carlo Collodi, test

Odsłon: 49409 Ocen: 267  (57 %)

test Test sprawdzający Twoją znajomość lektury „Pinokio” C. Collodi (postawówka). Powtórz najważniejsze informacje i przygotuj się do sprawdzianu z języka polskiego. Rozwiąż test składający się z 15 pytań.

Więcej

Lektura „Tajemnicza wyspa” J. Verne , test

Odsłon: 9362 Ocen: 11  (55 %)

test Rozwiąż test i przygotuj się na sprawdzian z języka polskiego. Przekonaj się czy wiadomości, które posiadasz są wystarczające do zbliżającego się sprawdzianu z lektury „Tajemnicza wyspa” J. Verne`a.

Więcej

Lektura „Wyspa skarbów” R. L. Stevensona, test

Odsłon: 12549 Ocen: 31  (48 %)

test Test sprawdzający Twoją znajomość lektury „Wyspa skarbów” R. L. Stevensona (podstawówka). Powtórz najważniejsze informacje i przygotuj się do sprawdzianu z języka polskiego. Rozwiąż test składający się z 17 pytań.

Więcej

Lektura „Opowieści o Pilocie Pirxie” S. Lem, test

Odsłon: 11452 Ocen: 61  (43 %)

test Rozwiąż test i przygotuj się na sprawdzian z języka polskiego. Przekonaj się czy wiadomości, które posiadasz są wystarczające do zbliżającego się sprawdzianu z lektury „Opowieści o Pilocie Pirxie” S. Lema.

Więcej

Lektura „Niemcy” Leona Kruczkowskiego, test

Odsłon: 33745 Ocen: 111  (61 %)

test Rozwiąż test i przygotuj się na sprawdzian z języka polskiego. Przekonaj się czy wiadomości, które posiadasz są wystarczające do zbliżającego się sprawdzianu z lektury „Niemcy” L. Kruczkowskiego.

Więcej

Lektura „Medaliony” Zofia Nałkowska, test

Odsłon: 24962 Ocen: 76  (61 %)

test Rozwiąż test i przygotuj się na sprawdzian z języka polskiego. Przekonaj się czy wiadomości, które posiadasz są wystarczające do zbliżającego się sprawdzianu z lektury „Medaliony” Z. Nałkowskiej.

Więcej

Lektura „Spotkanie mad morzem” J. Korczakowska, test

Odsłon: 58475 Ocen: 334  (56 %)

test Test sprawdzający Twoją znajomość lektury „Spotkanie nad morzem” J. Korczakowskiej. Powtórz najważniejsze informacje i przygotuj się do sprawdzianu z języka polskiego. Rozwiąż test składający się z 15 pytań.

Więcej

Lektura „Lew, Czarownica i stara szafa” C. S. Lewis, test

Odsłon: 36537 Ocen: 193  (61 %)

test Rozwiąż test i przygotuj się na sprawdzian z języka polskiego. Przekonaj się czy wiadomości, które posiadasz są wystarczające do zbliżającego się sprawdzianu z lektury „Lew, Czarownica i stara szafa” C. S. Lewisa.

Więcej

Lektura „Panna z mokrą głową” K. Makuszyński, test

Odsłon: 45602 Ocen: 331  (61 %)

test Powtórz najważniejsze wiadomości z lektury „Panna z mokrą głową” K. Makuszyńskiego i przygotuj się na sprawdzian / kartkówkę z języka polskiego. Rozwiąż test i usystematyzuj swoją wiedzę. Test zawiera 19 pytań.

Więcej

Lektura „Panny z Wilka” J. Iwaszkiewicz, test

Odsłon: 23435 Ocen: 65  (52 %)

test Rozwiąż test i przygotuj się na sprawdzian z języka polskiego. Przekonaj się czy wiadomości, które posiadasz są wystarczające do zbliżającego się sprawdzianu z lektury „Panny z Wilka” J. Iwaszkiewicza.

Więcej

Lektura „Pan Samochodzik i templariusze” Z. Nienacki, test

Odsłon: 23996 Ocen: 85  (55 %)

test .Test sprawdzający Twoją znajomość lektury „Pan Samochodzik i templariusze” Z. Nienackiego. Powtórz najważniejsze informacje i przygotuj się do sprawdzianu z języka polskiego. Rozwiąż test składający się z 18 pytań.

Więcej

Lektura „Mała księżniczka” F. H. Burnett, test

Odsłon: 30387 Ocen: 187  (60 %)

test Rozwiąż test i przygotuj się na sprawdzian z języka polskiego. Przekonaj się czy wiadomości, które posiadasz są wystarczające do zbliżającego się sprawdzianu z lektury „Mała księżniczka” F. H. Burnett. Test zawiera 16 pytań.

Więcej

Lektura „Dynastia Miziołków” Joanna Olech, test

Odsłon: 82148 Ocen: 429  (58 %)

test Rozwiąż test i przygotuj się na sprawdzian z języka polskiego. Przekonaj się czy wiadomości, które posiadasz są wystarczające do zbliżającego się sprawdzianu z lektury „Dynastia Miziołków” Joanny Olech.

Więcej

Lektura „Ferdynand Wspaniały” L. J. Kern, test

Odsłon: 32724 Ocen: 182  (66 %)

test Zapraszamy do rozwiązania testu, dzięki któremu dowiesz się, w jakim stopniu opanowałeś/aś treść lektury „Ferdynand Wspaniały” autorstwa Ludwika Jerzego Kerna. Test zawiera 16 pytań dotyczących lektury.

Więcej

Lektura „Mikołajek i inne chłopaki” R. Goscinny, J. J. Sempe, test

Odsłon: 96758 Ocen: 455  (63 %)

test Test sprawdzający Twoją znajomość lektury „Mikołajek i inne chłopaki” R. Goscinny i J. J. Sempe. Powtórz najważniejsze informacje i przygotuj się do sprawdzianu z języka polskiego. Rozwiąż test składający się z 15 pytań.

Więcej

Lektura „Lassie, wróć!” Eric Knight, test

Odsłon: 28806 Ocen: 134  (66 %)

test Powtórz najważniejsze wiadomości i przygotuj się do sprawdzianu lub odpowiedzi ustnej z języka polskiego. Rozwiąż test składający się z 17 pytań i sprawdź swoją znajomość lektury „Lassie, wróć!” E. Knighta.

Więcej

Lektura „O krasnoludkach i sierotce Marysi” M. Konopnicka, test

Odsłon: 12701 Ocen: 50  (60 %)

test Rozwiąż test i przygotuj się do lekcji języka polskiego z lektury „O krasnoludkach i sierotce Marysi” napisanej przez Marię Konopnicką. Sprawdź swoją znajomość treści lektury. Test zawiera 18 pytań.

Więcej

Lektura „Bracia Lwie Serce” A. Lindgren, test

Odsłon: 87457 Ocen: 564  (64 %)

test Rozwiąż test i przygotuj się do lekcji języka polskiego z lektury „Bracia Lwie Serce” napisanej przez Astrid Lindgren. Sprawdź swoją znajomość treści lektury. Test zawiera 19 pytań.

Więcej

Lektura „Chłopak na opak”(cz.1) H. Ożogowska, test

Odsłon: 13302 Ocen: 48  (54 %)

test Rozwiąż test i przygotuj się do lekcji języka polskiego z lektury „Chłopak na opak, czyli z pamiętnika pechowego Jacka” napisanej przez H. Ożogowską. Sprawdź swoją znajomość treści lektury. Test zawiera 15 pytań.

Więcej

Lektura „Król Maciuś Pierwszy” J. Korczak, test

Odsłon: 48931 Ocen: 390  (60 %)

test Rozwiąż test i przygotuj się do lekcji języka polskiego z lektury „Król Maciuś Pierwszy” napisanej przez Janusza Korczaka. Sprawdź swoją znajomość treści lektury. Test zawiera 14 pytań.

Więcej

Lektura „Opowiadania z Doliny Muminków”, Tove Jansson, test

Odsłon: 24180 Ocen: 128  (39 %)

test Zapraszamy do rozwiązania testu, dzięki któremu dowiesz się jak dobrze przyswoiłeś / aś treść lektury „Opowiadania z Doliny Muminków” T. Jansson. Przygotuj się na sprawdzian. Rozwiąż test, który zawiera 19 pytań związanych z lekturą.

Więcej

Lektura „Rogaś z Doliny Roztoki” M. Kownacka, test

Odsłon: 32938 Ocen: 187  (64 %)

test Rozwiąż test i przygotuj się do lekcji języka polskiego z lektury „Rogaś z Doliny Roztoki” napisanej przez M. Kownacką. Sprawdź swoją znajomość treści lektury. Test zawiera 18 pytań.

Więcej

Lektura „Władca Lewawu” D. Terakowska, test

Odsłon: 41551 Ocen: 188  (59 %)

test Test z języka polskiego ma na celu sprawdzenie, w jakim stopniu opanowałeś / aś treść lektury szkolnej „Władca Lewawu” D. Terakowskiej. Zapraszamy do rozwiązania testu, który składa się z 15 pytań.

Więcej

Lektura „Przygody Filonka Bezogonka” G. Knutsson, test

Odsłon: 35455 Ocen: 151  (62 %)

test Powtórz najważniejsze wiadomości i przygotuj się do odpowiedzi z języka polskiego. Rozwiąż test dotyczący lektury „Przygody Filonka Bezogonka” G. Knutsson i sprawdź swoją wiedzę. Test zawiera 15 pytań.

Więcej

Lektura „Księga dżungli” R. Kipling, test

Odsłon: 39417 Ocen: 251  (56 %)

test Rozwiąż test i przygotuj się do lekcji języka polskiego z lektury „Księga dżungli” R. Kiplinga. Sprawdź swoją znajomość lektury. Test zawiera 16 pytań.

Więcej

Lektura „Czarne Stopy” S. Szmaglewska, test

Odsłon: 57396 Ocen: 588  (57 %)

test Powtórz najważniejsze wiadomości z lektury „Czarne Stopy” S. Szmaglewskiej i przygotuj się do sprawdzianu lub ściągę z języka polskiego. Rozwiąż test zawierający 18 pytań.

Więcej

Lektura „Charlie i fabryka czekolady” R. Dahl, test

Odsłon: 41652 Ocen: 195  (57 %)

test Powtórz najważniejsze wiadomości i przygotuj się na sprawdzian lub odpowiedź ustną z języka polskiego. Test dotyczy lektury „Charlie i fabryka czekolady” R. Dahla i zawiera 17 pytań.

Więcej

Lektura „Anaruk, chłopiec z Grenlandii” Cz. Centkiewicz, test

Odsłon: 52493 Ocen: 271  (66 %)

test Test z języka polskiego, sprawdzający Twoją znajomość lektury „Anaruk, chłopiec z Grenlandii” autorstwa Cz. Centkiewicza. Rozwiąż test zawierający 17 pytań i przygotuj się do lekcji.

Więcej

Lektura „Kubuś Puchatek” A. A. Milne, test

Odsłon: 44119 Ocen: 190  (63 %)

test Test z języka polskiego, sprawdzający Twoją znajomość lektury „Kubuś Puchatek” autorstwa A. A. Milne. Rozwiąż test zawierający 16 pytań i przygotuj się do lekcji.

Więcej

Lektura „Oto jest Kasia” M. Jaworczakowa, test

Odsłon: 57877 Ocen: 375  (67 %)

test Rozwiąż test z języka polskiego, który pozwoli Ci usystematyzować wiadomości z przerobionej lektury „Oto jest Kasia” zdobytych na lekcji. Test zawiera 17 pytań.

Więcej

Lektura „Jacek, Wacek i Pankracek” M. Jaworczakowa, test

Odsłon: 22255 Ocen: 88  (67 %)

test Test z języka polskiego, sprawdzający Twoją znajomość lektury „Jacek, Wacek i Pankracek” M. Jaworczakowej. Rozwiąż test zawierający 17 pytań i przygotuj się do lekcji.

Więcej

Lektura „W 80 dni dookoła świata” J. Verne, test

Odsłon: 62906 Ocen: 287  (56 %)

test Powtórz najważniejsze wiadomości i przygotuj się na sprawdzian lub odpowiedź ustną z języka polskiego. Test dotyczy lektury „W 80 dni dookoła świata” J. Verne i zawiera 17 pytań.

Więcej

Lektura „Kłamczucha” M. Musierowicz, test

Odsłon: 47845 Ocen: 361  (48 %)

test Rozwiąż test z języka polskiego, który pozwoli Ci usystematyzować wiadomości z przerobionej lektury „Kłamczucha” M. Musierowicz zdobytych na lekcji. Test zawiera 17 pytań.

Więcej

Lektura „Kwiat kalafiora” M. Musierowicz, test

Odsłon: 32242 Ocen: 165  (56 %)

test Test z języka polskiego, sprawdzający Twoją znajomość lektury „Kwiat kalafiora” M. Musierowicz. Rozwiąż test zawierający 17 pytań i przygotuj się do lekcji.

Więcej

Lektura „Chatka Puchatka” A. A. Milne, test

Odsłon: 23110 Ocen: 119  (61 %)

test Test z języka polskiego, sprawdzający Twoją znajomość lektury „Chatka Puchatka” autorstwa A. A. Milne. Rozwiąż test zawierający 16 pytań i przygotuj się do lekcji.

Więcej

Lektura “Dzieci z Bullerbyn” A. Lindgren, test

Odsłon: 34595 Ocen: 170  (74 %)

test Rozwiąż test i przygotuj się do lekcji języka polskiego z lektury „Dzieci z Bullerbyn” napisanej przez Astrid Lindgren. Sprawdź swoją znajomość treści lektury. Test zawiera 19 pytań.

Więcej

Lektura „Kukuryku na ręczniku” M. Kownacka, test

Odsłon: 13752 Ocen: 34  (59 %)

test Test z języka polskiego, sprawdzający Twoją znajomość lektury „Kukuryku na ręczniku” autorstwa M Kownackiej. Rozwiąż test zawierający 14 pytań i przygotuj się do lekcji.

Więcej

Lektura „Wspomnienia niebieskiego mundurka” W. Gomulicki, test

Odsłon: 22951 Ocen: 106  (59 %)

test Rozwiąż test z języka polskiego, który pozwoli Ci usystematyzować wiadomości z przerobionej lektury „Wspomnienia niebieskiego mundurka” zdobytych na lekcji. Test zawiera 16 pytań.

Więcej

Lektura „Władca pierścieni” J. R. R. Tolkien, test

Odsłon: 11776 Ocen: 18  (67 %)

test Rozwiąż test z języka polskiego, który pozwoli Ci usystematyzować wiadomości z przerobionej lektury „Władca pierścieni” zdobytych na lekcji. Test zawiera 21 pytań.

Więcej

Lektura „Stara baśń” J. I. Kraszewski, test

Odsłon: 17703 Ocen: 63  (52 %)

test Test z języka polskiego, sprawdzający Twoją znajomość lektury „Stara baśń” autorstwa J. I. Kraszewskiego. Rozwiąż test zawierający 20 pytań i przygotuj się do lekcji.

Więcej

Lektura „Harry Potter i kamień filozoficzny”, test

Odsłon: 18367 Ocen: 66  (62 %)

test Rozwiąż test z języka polskiego, który pozwoli Ci usystematyzować wiadomości z przerobionej lektury „Harry Potter i kamień filozoficzny” zdobytych na lekcji. Test zawiera 21 pytań.

Więcej

Lektura “Pies Baskervillów” A. Conan Doyle, test

Odsłon: 39033 Ocen: 130  (58 %)

test Test z języka polskiego, sprawdzający Twoją znajomość lektury „Pies Baskerville`ów” autorstwa A. Conan Doyle`a. Rozwiąż test zawierający 19 pytań i przygotuj się do lekcji.

Więcej

Lektura „Opium w rosole” M . Musierowicz, test

Odsłon: 49547 Ocen: 178  (64 %)

test Rozwiąż test z języka polskiego, który pozwoli Ci usystematyzować wiadomości z przerobionej lektury „Opium w rosole” M. Musierowicz zdobytych na lekcji. Test zawiera 17 pytań.

Więcej

Lektura „Córka Robrojka’ M. Musierowicz, test

Odsłon: 13633 Ocen: 182  (73 %)

test Rozwiąż test z języka polskiego, który pozwoli Ci usystematyzować wiadomości z przerobionej lektury „Córka Robrojka” M. Musierowicz zdobytych na lekcji. Test zawiera 15 pytań.

Więcej

«
Proszę czekać
Zapamiętaj mnie