Angielski wypracowanie - "Holidays at the seaside".

Odsłon: 140 Ocen: 1  (100 %)

test Wypracowanie z języka angielskiego opisujące spędzanie wakacji nad morzem. Możemy w nim znaleźć kilka sposobów na spędzenie miłego czasu, takich jak opalanie się, gra w siatkówkę czy budowanie zamków z piasku. Wypracowanie prezentuje również liczne zagrożenia spowodowane nieumiejętnym spędzaniem wolnego czasu nad wodą oraz podają gotowe rozwiązania na to jak uniknąć przykrych niespodzianek. Przestrzega także przed tym czego nie wolno robić podczas pobytu nad morzem a co należy. Całe wypracowanie w języku angielskim zawiera 268 słów.

Wyświetl

Angielski wypracowanie - "Holidays in the mountains".

Odsłon: 81 Ocen: 7  (86 %)

test Wypracowanie przedstawia jak można spędzić wakacje w górach. Omawia różne sposoby na mile spędzenie czasu, od spacerów i wspinaczki po wieczorne kuligi. Prezentuje piękno gór niezależnie od pory roku. Przestrzega również przed tym czego turyści nie powinni robić gdy wybierają się w góry i wymienia niebezpieczeństwa, które mogą czekać na szlaku. Całe wypracowanie w języku angielskim zawiera 375 słów.

Wyświetl

Angielski wypracowanie - "My way of spending free time"

Odsłon: 107 Ocen: 3  (100 %)

test Wypracowanie z języka angielskiego "My way of spending free time" opisuje ulubione formy spędzania wolnego czasu przez ucznia. Pomysły i zabawy są w pewnym stopniu zależne od pogody i pory roku. Latem może to być długa przejażdżka rowerem po mieście lub długi spacer w po lesie. Zimą natomiast najpopularniejsza rozrywką jest czytanie książek w długie wieczory oraz spotkania z przyjaciółmi i wspólne oglądanie telewizji. Całe wypracowanie w języku angielskim zawiera 286 słów.

Wyświetl

Angielski wypracowanie - "The animals I like"

Odsłon: 83 Ocen: 0 

test Wypracowanie z języka angielskiego - "The animals I like" opisuje ulubione i posiadane zwierzęta ucznia oraz te, których nie lubi. Znajdują się w nim również informacje o tym jak ważne dla naszego środowiska są dzikie zwierzęta oraz jak istotne są w życiu każdego człowieka. Pokazuję także gdzie możemy zobaczyć dziś niezwykłe zwierzęta i gdzie powinno być ich miejsce. Całe wypracowanie w języku angielskim zawiera 275 słów.

Wyświetl

Angielski wypracowanie - "My hobby"

Odsłon: 205 Ocen: 9  (11 %)

test Wypracowanie z języka angielskiego pt. "My hobby" opisuje hobby ucznia. W tym przypadku jest to muzyka. Lecz nie tylko słuchanie muzyki jest bardzo ważną częścią życia dla osoby opisanej w wypracowaniu, ale istotne jest również jej tworzenie za pomocą instrumentów muzycznych oraz śpiewu. Daje to niesamowitą swobodę w ekspresji samego siebie oraz pozwala znaleźć ludzi o podobnych zainteresowaniach i zaprzyjaźnić się z nimi. Tyle możliwości daje muzyka! Całe wypracowanie w języku angielskim zawiera 295 słów.

Wyświetl

Angielski wypracowanie - "Holiday letter to a friend".

Odsłon: 99 Ocen: 0 

test Wypracowanie w języku angielskim "A letter from holiday to a friend" - List do przyjaciela z wakacji - jest formą listu do przyjaciela, w którym dziękujemy za jego poprzedni list, cieszymy się z jego udanych wakacji oraz opisujemy miejsce w którym spędzamy właśnie czas, gry, zabawy i różne sposoby spędzania wolnego czasu na letnim obozie.   Całe wypracowanie w języku angielskim zawiera 308 słów.

Wyświetl

Angielski wypracowanie - "My idol".

Odsłon: 87 Ocen: 0 

test Wypracowanie po angielsku pt. "My idol" opisuję ulubioną aktorkę - Kate Winslet. Wymienia najsłynniejsze filmy, w których grała, pokazuje początki jej kariery oraz ujawnia jej prywatne oblicze jako zwyczajnej, wrażliwej, romantycznej dziewczyny. Wypracowanie zawiera również kilka ciekawostek z życia aktorki takich na przykład jak jej ulubiona potrawa czy strach przed wodą. Całe wypracowanie w języku angielskim zawiera 344 słowa.

Wyświetl

Angielski wypracowanie - "My favourite book".

Odsłon: 119 Ocen: 1  (0 %)

test Wypracowanie po angielsku "My favourite book"  - Moja ulubiona książka, jest przedstawieniem ulubionej książki ucznia - "Pięcioro Dzieci i Coś". Opisuje ono dlaczego akurat ta książka przypadła do gustu młodemu czytelnikowi, przedstawia głównych bohaterów oraz intrygującą fabułę. Całe wypracowanie w języku angielskim zawiera 267 słów.

Wyświetl

Angielski wypracowanie - "Ideal friend"

Odsłon: 160 Ocen: 8  (88 %)

test Wypracowanie po angielsku - "Ideal friend" to charakterystyka przyjaciela idealnego którego każdy człowiek szuka. Oprócz cech charakteru, w wypracowaniu wymienione są "obowiązki" prawdziwego przyjaciela oraz rzeczy, których taki przyjaciel nie powinien nigdy robić. Całe wypracowanie w języku angielskim zawiera 436 słów.

Wyświetl

Angielski wypracowanie - "The worst day in my life".

Odsłon: 112 Ocen: 3  (100 %)

test Wypracowanie po angielsku "The worst day in my life" jest opisem najgorszego dnia w życiu pewnej uczennicy. Zła passa zaczyna się od spóźnienia na test z matematyki, potem jest miłosny zawód, kłótnia z przyjaciółką, rozdarta sukienka mamy i wielki finał w postaci wypadku i rozcięcia czoła.   Całe wypracowanie w języku angielskim zawiera 477 słów.

Wyświetl

Angielski wypracowanie - "City life"

Odsłon: 161 Ocen: 1  (0 %)

test Wypracowanie w języku angielskim - "City life" jest próbą odpowiedzi na pytanie czy życie w wielkim mieście jest łatwiejsze i przyjemniejsze od życia na wsi. Aby tego dokonać, autor porównuje aspekty społeczne, dostępność kultury, rozrywki, sztuki, opieki medycznej oraz edukacji. Całe wypracowanie w języku angielskim zawiera 682 słów.

Wyświetl

Angielski wypracowanie - "Country life"

Odsłon: 106 Ocen: 0 

test Wypracowanie w języku angielskim - "Country life" pokazuje uroki życia na wsi lecz przedstawia także niedogodności z nim związane. Posiadanie własnego domu, bliskość natury i wszechogarniający spokój to plusy takiego życia ale problemami może być kiepski dostęp do edukacji, rozrywki oraz opieki zdrowotnej. Całe wypracowanie w języku angielskim zawiera 704 słowa.

Wyświetl

Angielski wypracowanie - "My school"

Odsłon: 146 Ocen: 8  (63 %)

test Wypracowanie w języku angielskim - "My school" jest opisem szkoły do której chodzi autor. Jest to zwykła, szara, polska szkoła której brak unikalnej atmosfery, bez niczego niezwykłego. Są to główne powody niezadowolenia autora, który wolałby uczęszczać do bardziej przytulnego i "klimatycznego" miejsca. Całe wypracowanie w języku angielskim zawiera 324 słowa.

Wyświetl

Angielski wypracowanie - "My family".

Odsłon: 128 Ocen: 10  (70 %)

test Wypracowanie w języku angielskim - "My family" jest opisem najbliższej rodziny ucznia - Piotrka. Na rodzinę składają się mama prawniczka czytająca książki science fiction, tata fan jazzu i menadżer firmy komputerowej, babcia która zawsze pomoże jeśli ma się kłopot oraz siostra Zuza, miłośniczka zwierząt. Całe wypracowanie w języku angielskim zawiera 327 słów.

Wyświetl

Angielski wypracowanie - "The recipe for my favourite dish".

Odsłon: 68 Ocen: 1  (100 %)

test Wypracowanie w języku angielskim - "The recipe for my favourite dish" jest opisem ulubionej potrawy ucznia. To dokładny przepis na to jak przygotować doskonała potrawę. Podane są w nim nie tylko potrzebne składniki ale również dokładny sposób przygotowania. Całe wypracowanie w języku angielskim zawiera 359 słów.

Wyświetl

Angielski wypracowanie - "My plans for the weekend".

Odsłon: 77 Ocen: 1  (100 %)

test Wypracowanie w języku angielskim - "My plans for the weekend" są opisem planów pewnej dziewczyny na zbliżający się weekend. Rozpocznie się on chytrym podstępem, który ma na celu przekonanie rodziców by puścili ją na urodzinowe przyjęcie do koleżanki. Czy uda się jej? Całe wypracowanie w języku angielskim zawiera 487 słów.

Wyświetl

Angielski wypracowanie - "My favourite festival".

Odsłon: 143 Ocen: 6  (67 %)

test Wypracowanie w języku angielskim - "My favourite festival" - Moje ulubione  święto - jest opisem ulubionego święta jakim jest Boże Narodzenie. W wypracowaniu przedstawiony jest cały cykl przygotowań do tego święta, łącznie z opisem wszystkich tradycji z nim związanych oraz przygotowywanych na tą okazję potraw. Całe wypracowanie w języku angielskim zawiera 558 słów.

Wyświetl

Angielski wypracowanie - "My favourite magazine".

Odsłon: 89 Ocen: 2  (50 %)

test Wypracowanie w języku angielskim - "My favourite magazine" to opis ulubionego czasopisma pewnego ucznia. Czasopismo to nosi tytuł "Zwierzaki" i jest skierowany do miłośników wszelkiej fauny, flory oraz tych, którzy patrzą na świat ekologicznie. Magazyn bogaty jest w liczne stałe rubryki, doskonałej jakości zdjęcia oraz elementy rozrywkowe. Całe wypracowanie w języku angielskim zawiera 506 słów.

Wyświetl

Angielski wypracowanie - "Halloween".

Odsłon: 101 Ocen: 12  (42 %)

test Wypracowanie w języku angielskim - "Halloween" jest dokładnym opisem święta Halloween, mającego swoje początki w tradycjach i obrzędach Druidów. W wypracowaniu scharakteryzowane zostały wszystkie, współczesne jak i te starożytne, zwyczaje oraz symbole obecne w święto Halloween. Całe wypracowanie w języku angielskim zawiera 342 słowa.

Wyświetl

Angielski wypracowanie - "Going to the theatre".

Odsłon: 36 Ocen: 1  (100 %)

test Wypracowanie w języku angielskim - "Going to the theatre" opisuje powody, dla których ludzie chodzą do teatru, przyjemności z tego płynące oraz przygotowania, które trzeba poczynić przed wybraniem się do teatru. Całe wypracowanie w języku angielskim zawiera 321 słów.

Wyświetl

Angielski wypracowanie - "Protecting wild animals".

Odsłon: 169 Ocen: 8  (50 %)

test Wypracowanie w języku angielskim - "Protecting wild animals" przedstawia problem gatunków zwierząt zagrożonych wymarciem w Afryce oraz Ameryce Południowej. Pokazuje również w jaki sposób dziś ratuje się i chroni gatunki, którym grozi wymarcie. Całe wypracowanie w języku angielskim zawiera 240 słów.

Wyświetl

Angielski wypracowanie - "How to be healthy and fit".

Odsłon: 182 Ocen: 0 

test Wypracowanie w języku angielskim - "How to be healthy and fit" zwraca uwagę na to by każdy człowiek starał się ćwiczyć i utrzymywać dobrą formę. Odpowiedni wysiłek fizyczny i właściwa dieta wpłyną pozytywnie na jego obecny stan zdrowia i na większą sprawność w przyszłości. Całe wypracowanie w języku angielskim zawiera 308 słów.

Wyświetl

Angielski wypracowanie - "How to learn".

Odsłon: 115 Ocen: 4  (25 %)

test Wypracowanie w języku angielskim - "How to learn" porusza problem odpowiedniego uczenia się. Stara się wskazać najbardziej efektywny sposób uczenia się, taki, dzięki któremu zapamiętamy informacje na bardzo długi czas. Całe wypracowanie w jęzku angielskim zawiera 261 słów.

Wyświetl

Angielski wypracowanie - "A visit to the Zoo".

Odsłon: 121 Ocen: 7  (71 %)

test Wypracowanie w języku angielskim - "A visit to the Zoo" opowiada o ogrodzie zoologicznym w mieście pewnego ucznia. Uczeń - narrator opisuje dokładny wygląd zoo, wszystkie zwierzęta w nim mieszkające (w tym te najsławniejsze) oraz miejsca, które warto odwiedzić. Całe wypracowanie w języku angielskim zawiera 664 słowa.

Wyświetl

Angielski wypracowanie - "Going to the cinema"

Odsłon: 117 Ocen: 6  (33 %)

test Wypracowanie w języku angielskim - "Going to the cinema" ukazuje nam magię kina, pokazuje dlaczego ludzie uwielbiają oglądać filmy na wielkim srebrnym ekranie. Całe wypracowanie w języku angielskim zawiera 302 słowa.

Wyświetl

«
Proszę czekać
Zapamiętaj mnie