ktotopotrafi.pl Wypracowania i lektury

Test Mój partner na męża

test Rozwiązując poniższy test sprawdzisz jak duże są Twoje szanse na znalezienie wymarzonego partnera na męża. Oceń czy popełniasz poważne błędy, które zrażają do Ciebie mężczyzn. Uzyskaj wskazówki, które zwiększą szansę Twojego powodzenia.
14
11
Proszę czekać ładuję komentarze...
2010-12-06 10:50:59 nutka12
Czy najpierw mam szukać partnera na męża a później zrobić test, czy też odwrotnie - najpierw zrobić test i wg wyniku szukać partnera na męża ? A w ogóle to już zrobiłam ten test - dość ciekawy.

Kliknij tutaj aby wyświetlić wszystkie komantarze

Loader Ładuję treść

Czy zastanawiałaś się, czy uda ci się odnaleźć tego jedynego? Czy marzysz o prawdziwej miłości? A może po prostu najbardziej na świecie pragniesz być kochana i szanowana?

"Każdy z nas jest aniołem, z jednym skrzydłem. Jeśli chcemy pofrunąć, musimy mocno się objąć” (L. Decrescenz)

Tematyka ludzkich uczuć jest bardzo złożona; każdy z nas jest bowiem odrębną jednostką mającą szereg potrzeb i wyobrażeń dotyczących przyszłego partnera. Obraz, który budujemy, najczęściej jest wyidealizowany, gdyż obejmuje konkretne cechy fizyczne oraz zachowania będące właściwe jedynie dla nas samych. W starciu z rzeczywistością wytworzony w ten sposób obraz nie ma racji bytu. Jeśli na drodze doświadczeń korygujemy go i dostosowujemy do realiów, mamy szanse na poprawną ocenę partnera. Jeśli jednak kurczowo się go trzymamy oddalamy od siebie osoby mogące rzeczywiście stanowić dla nas wyzwanie. Poniższy test ma za zadanie ocenić szanse na znalezienie odpowiedniego partnera. Pytania w nim zawarte zostały celowo skonstruowane w ten sposób, aby realnie ocenić na ile potrafisz dobierać odpowiednich partnerów.

Jak pisał Brown: „ Udany związek zależy od dwóch rzeczy: od znalezienia właściwej osoby i bycia właściwą osobą”. Ten cytat obrazuje główne składniki udanego pożycia. Nie sztuką jest bowiem doszukiwanie się wad u drugiej osoby ale odnalezienie takiej, której wady zaakceptujemy a nawet pokochamy i która odwzajemni się tym samym. Nieprawdą jest, że to mężczyźni wybierają nas – kobiety, to my pozwalamy się wybierać. Swym zachowaniem wysyłasz jasne komunikaty do ewentualnych partnerów. Jeśli robisz to nieumiejętnie lub celowo zatajasz prawdę narażasz się na porażkę i rozczarowanie. Nie pozwól, aby nieświadome gesty decydowały o twej przyszłości. To Ty bowiem musisz wziąć odpowiedzialność za własną przyszłość i realnie ocenić swe szanse. Znając je możesz wiele zmienić i nareszcie stać się tą właściwą osobą. Sprawdź dzięki testowi czy potrafisz pomóc szczęściu i świadomie wybrać partnera. Test umożliwi Ci uzyskanie odpowiedzi, co robisz właściwie a co powinnaś zmienić, a także da wskazówki jak odszukać partnera pozostając zawsze sobą.

Po rozwiązaniu testu i wysłaniu sms premium (2zł, 2.44 brutto) użytkownik otrzyma końcowy wynik w wartości % i oraz interpretację opisową swojego wyniku.


Test - hit tygodnia
Reklama.
Najnowszy test.
Najnowszy test
Krótki test sprawdzający wiedzę na temat słowników w języku Python. Wszystkie pytania dotyczą Pythona w wersji 3. Więcej

«
Proszę czekać
Zapamiętaj mnie