ktotopotrafi.pl Wypracowania i lektury

Test osobowości wg Dalai Lamy

test W wolnej chwili, sprawdź siebie... Ten test zawiera tylko cztery krótkie pytania, ale odpowiedzi na pewno Cię zaskoczą. Twój umysł i Twoje uczucia są jak spadochron: najlepiej gdy są otwarte. Ten test pochodzi od Dalai Lamy w roku milenijnym.
26
21
Proszę czekać ładuję komentarze...
2010-12-10 21:49:48 nutka12
No no, nie wiedziałam, że w tak prosty sposób można się tyle o sobie dowiedzieć.

Kliknij tutaj aby wyświetlić wszystkie komantarze

Loader Ładuję treść

Ten test pochodzi od Dalaj Lamy w roku milenijnym.

Test zawiera tylko cztery krótkie pytania, ale odpowiedzi na pewno Cię zaskoczą. Nie oszukuj samego siebie tylko dlatego, że jesteś ciekawy odpowiedzi. Test jest także dobra zabawą, ale tylko wtedy gdy dokładnie przestrzegasz poleceń. Nie oszukiwać!

Pomyśl sobie życzenie zanim zaczniesz! Weź kartkę i ołówek i zapisuj odpowiedzi. Będziesz ich potem potrzebował. To jest poważny test pytań i odpowiedzi, który powie Ci wiele prawdy o Tobie samym.

Uwaga: Odpowiadaj na pytania w kolejności i zgodnie ze swoimi uczuciami. Zapisuj swoje odpowiedzi na kartce i nie zaznaczaj żadnych opcji przy pytaniu, gdyż nie wpływa to na interpretację, którą otrzymasz w postaci opisowej.

 

Po rozwiązaniu testu i wysłaniu sms premium (2zł, 2.44 brutto) otrzymasz klucz interpretacyjny do odczytania profilu swojej osobowości.


Test - hit tygodnia
Reklama.
Najnowszy test.
Najnowszy test
Krótki test sprawdzający wiedzę na temat słowników w języku Python. Wszystkie pytania dotyczą Pythona w wersji 3. Więcej
    red tube

    redtube videos free sex redhead wife loves hard fucking min brazilian mom latina porn

    redtube.net.pl

«
Proszę czekać
Zapamiętaj mnie