ktotopotrafi.pl Wypracowania i lektury

Test: Siła uwodzenia

test Uwodzenie jest swojego rodzaju sztuką, niepowtarzalnym sposobem zwraca na siebie uwagi płci przeciwnej. Test ma za zadanie ocenić jak sprawnie opanowałeś sztukę uwodzenia oraz udzielić ci ewentualnych wskazówek dotyczących tej sfery.
17
7
Proszę czekać ładuję komentarze...
2010-12-10 21:37:20 szybki17
Myślałem, że dzięki testowi posiądę sekrety uwodzenia, ale takich chyba niema, ale test spoko!!

Kliknij tutaj aby wyświetlić wszystkie komantarze

Loader Ładuję treść

Zastanawiasz się jak działasz na kobiety?

Nie wiesz czy sposób, w jaki do nich podchodzisz jest skuteczny ?

Czy masz problemy z poderwaniem dziewczyny ?

Sprawdź własną siłę uwodzenia - to właśnie tę umiejętność pospolicie nazywamy podrywem. „Wszystkich wspaniałych kochanków cechuje elokwencja, a uwodzenie za pomocą słów to najpewniejsza metoda zdobycia upragnionej osoby” ( Mannez, za:S. Crain Bakos, 2007).

Jak napisała Cammille Pagila uwodzenie i zaloty stanowią istotę seksualności. Uwodzenie jest bowiem przyjemnością samą w sobie a opanowane jej do perfekcji stanowi wstęp do udanego seksu (C. Pagilla,2003).

 

Uwodzenie jest swojego rodzaju sztuką, niepowtarzalnym sposobem zwraca na siebie uwagi płci przeciwnej. Jeśli myślisz, że najważniejszy jest tu wygląd fizyczny to bardzo się mylisz. Wielu przecież mężczyzn wątpliwej urody zaskarbia sobie serca pań. To sposób bycia i umiejętność autoprezentacji w jak najlepszym świetle decyduje jak bardzo okażesz się atrakcyjny i skuteczny w uwodzeniu. Nawet niewielkie szczegóły Twojego zachowania mogą sygnalizować kobietom, że jesteś interesujący. Jak myślisz, czy posiadasz zadatki na prawdziwego Casanovę i łamacza damskich serc? Wykonując poniższy test uzyskasz odpowiedź jak dobrym uwodzicielem jesteś dziś, a jakim możesz się stać. Test umożliwi ci zdobycie także wskazówek, co robić by doskonalić się w sztuce uwodzenia. Zawiera on pytania oceniające Twoje zachowania werbalne i niewerbalne. Dowiesz się, jaki jest twój stosunek do kobiet i jak wpływa na Twoją prezencję. Na bazie zdobytych w ten sposób informacji posiądziesz samoświadomość i jasny obraz własnego ja w oczach kobiet. Poznając prawdę będziesz mógł zmienić ewentualne popełniane błędy i nareszcie zdobyć kobietę która Ci się podoba. Opłata za test to 2 zł (2.44 brutto). Test został opracowany na zlecenie serwisu testyopinie.pl i stanowi właśnośc tego serwisu. Tym samym odsprzedaż lub publikowanie go w Internecie jest kradzieżą i będzie zgłaszane odpowiednim organom.«
Proszę czekać
Zapamiętaj mnie