ktotopotrafi.pl Wypracowania i lektury

Test zdrady, czy on mnie zdradza

test Powinnaś wiedzieć, że większości zdrad, które mają miejsce można było zaradzić. Sprawdź więc już dziś czy ten problem dotyczy Ciebie. Dzięki testowi dowiesz się czy twój partner myśli o zdradzie albo już cie zdradza.
37
18
Proszę czekać ładuję komentarze...
2010-12-10 21:35:52 szybki17
Zrobiłem ten test, żeby wiedzieć po czym dziewczyny sprawdzają , że facet zdradza dzięki temu nie zaliczę wpadki!!cha cha

Kliknij tutaj aby wyświetlić wszystkie komantarze

Loader Ładuję treść

Zachowanie twojego partnera ostatnio się zmieniło?

Często zadajesz sobie pytanie czy Twój facet nie kręci na boku ?

Sprawdź czy masz powody do obaw, czy Twój partner jest zdolny zdradzić, a może już to robi?

Czy zastanawiałaś się tak naprawdę czym jest zdrada. Znaczenie tego słowa uogólniając oznacza świadome i intencjonalne podważenie zaufania przez druga osobę. Najczęściej jedna ze stron z jej powodu ponosi ogromne straty emocjonalne i psychiczne. Zdrada bez względu na sferę, której dotyczy jest zjawiskiem potępianym społecznie, moralnie i etycznie. Najbardziej dotkliwa wydaje się być zawsze zdrada partnera, ukochanej osoby, której bezgranicznie wierzymy i w której pokładamy swe nadzieje na przyszłość. Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości lub obawy, a parter swym zachowaniem potęguje je powinnaś zastanowić się i sprawdzić na ile możesz mu wierzyć.

Poniższy test jest próbą oceny na ile Twoje lęki i obawy są uzasadnione i czy jesteś zagrożona zdradą. Powinnaś wiedzieć, że większości zdrad, które mają miejsce można było zaradzić. Zdrada bowiem nie pojawia się znikąd, nie jest dziełem przypadku czy przypływem nagłych niekontrolowanych odczuć. Cały jej proces zaczyna się w umyśle partnera; powoli każdy problem urasta w jego umyśle i emocjach, by w końcu stać się wytłumaczeniem do zdradzenia. Pamiętaj również, że my sami często swym zachowaniem popychamy parterów w inne ramiona. Zachowania i zahamowania będące częścią Twojej osobowości mogą powodować zwiększenie ryzyka zdrady.

 

Test ten jest przeznaczony dla kobiet, które nie są dotknięta manią, schizofrenią, chorobą afektywną dwubiegunową, czy też innymi formami zaburzeń psychicznych, które rzutują na relacje interpersonalne. Choroby i zaburzenia psychiczne uniemożliwiają właściwą interpretację udzielonych odpowiedzi i aby dokonać takiej analizy należałoby odbyć bezpośrednią sesję diagnostyczną z terapeutą, psychologiem lub psychiatrą. Po rozwiązaniu testu należy wysłac sms premium (2zł netto, 2.44 brutto) na podany numer, pocz czym użytkownik otrzyma kod dostępu do swojego wyniku i jego interpretacji.


Test - hit tygodnia
Reklama.
Najnowszy test.
Najnowszy test
Krótki test sprawdzający wiedzę na temat słowników w języku Python. Wszystkie pytania dotyczą Pythona w wersji 3. Więcej

«
Proszę czekać
Zapamiętaj mnie