ktotopotrafi.pl Wypracowania i lektury

Optymizm optymista

test Test na optymizm. Sprawdź czy jesteś raczej optymistą czy pesymistą. Pytania dotyczą zarówno Twojego nastawienia na istotne kwestie, jak też reakcji na określone sytuacje. Sprawdź jakie masz podejście do życia.
41
24
Proszę czekać ładuję komentarze...
2010-12-10 21:38:31 szybki17
Test sprawdza się w 100% tak jak myślałem jestem optymista – czyli po prostu luzak!!

Kliknij tutaj aby wyświetlić wszystkie komantarze

Loader Ładuję treść

Test stworzony przez specjalistów pracujących dla serwisu TestyOpinie.pl , zabrania się kopiowania części lub całości bez zgody serwisu.

Optymizm, optymista - rozwiąż test na optymistę i zobacz jaki jesteś. Czy zastanawiałeś się co znaczy byc optymistą? Czy myślałeś nad tym, jak radzą sobie w życiu optymiści i pesymiści i co ich różni? Jaka jest różnica miedzy podejściem 'oczywiście' a 'niestety'?

Optymista, nawet z bardzo trudnej sytuacji potrafi wyciągnąć doświadczenie i wnioski do dalszego rozwoju. Pesymista natomiast potrafi przeoczyć nawet mocno rzucające się w oczy szanse na dokonanie postępu. Optymista "szuka i znajduje", a często nawet nie szuka, a znajduje. Pesymista nie znajduje, mimo że szuka, a często nawet nie szuka, bo po co - 'przecież i tak się nie uda'.

Test 'Czy jestem optymistą' wskazuje na Twoje dominujące podejście do codziennych spraw. Przyszłości co prawda nie jesteśmy zdolni przewidzieć, ale oceniając czyjąś postawę wobec życia - optymizm / pesymizm widać już czy jego życie będzie przewagą sukcesów czy porażek.

Test składa się z 15 pytań, w których należy wybrać jedną, najbardziej do Ciebie pasującą, z czterech podanych opcji.

 

Nie traktuj wyniku tego testu, jak też naszej jego interpretacji jako nieomylnych. Mała liczba pytań, brak kontaktu osobistego, brak rzeczywistego spojrzenia na Twoje życie i podejście do spraw powoduje, iż zarówno wynik i interpretacja mogą byc obarczone błędem. Jednak z drugiej strony, nie lekceważ tego co przeczytasz, po udzieleniu odpowiedzi, gdyż test został opracowany przez specjalistów i przetestowany na dużej grupie ludzi o różnym profilu socjologicznym (wiek, wykształcenie, profesja, status społeczny, itd). Po rozwiązaniu testu i wysłaniu sms premium (2zł, 2.44 brutto) otrzymasz wynik końcowy wyrażony w % wraz z jego interpretacją.


Test - hit tygodnia
Reklama.
Najnowszy test.
Najnowszy test
Krótki test sprawdzający wiedzę na temat słowników w języku Python. Wszystkie pytania dotyczą Pythona w wersji 3. Więcej

«
Proszę czekać
Zapamiętaj mnie