ktotopotrafi.pl Wypracowania i lektury

Test na asertywność w pracy

test Test na asertywność w pracy. Asertywność to umiejętność wyrażania swoich myśli, odczuć, przekonań, poglądów i wartości w sposób jasny i czytelny - bez lęku, agresji, wstydu, dyskomfortu psychicznego. Asertywność w pracy wpływa na jakość życia.
33
8
Loader Ładuję treść

Test stworzony przez specjalistów pracujących dla serwisu TestyOpinie.pl , zabrania się kopiowania części lub całości bez zgody serwisu.

Zobacz czy jesteś asertywny w pracy.

Czy potrafisz asertywnie radzić sobie w sytuacjach o wyższym stresie (rozmowa z szefem, odpowiedzialność za zespół, dodatkowe obowiążki, itp)?

Czy w pracy jesteś tym, którego można popychać, wykorzystywać i obładować nowymi obowiązkami, czy też wyraźnie potrafisz określić granicę zgodną z Twoją akceptacją (i prawem) ?

Czy wiesz, że asertywność w pracy znacząco wpływa na jakość Twojego życia, samopoczucia, relacji rodzinnych i przyjacielskich?

Czy wiesz, że będąc asertywnym, aktywnie wpływasz na swój rozwój zawodowy i stajesz się bardziej autonomicznym pracownikiem. Jeśli Twój aktualny pracodawca tego nie zauważa, nie panikuj i nie bój się - wygrasz następną rundę.

Asertywnośc się po prostu opłaca, zarówno w kategoriach materialnych, jak też psychologicznych.

Rozwiąż test i sprawdź swój poziom asertywności

Po rozwiązaniu testu otrzymasz interpretację swojego profilu asertywności, wraz z sugestiami do postępu osobistego.

Zobacz jak nauczyć sie asertywności i być asertywnym.

5 praw (według Herberta Fensterheima), jednego z twórców treningu asertywności

Masz prawo do wyrażania siebie, swoich opinii i uczuć - tak długo dopóki nie ranisz innych Masz prawo do wyrażania siebie, nawet jeśli to kogoś rani, o ile nie robisz tego w sposób agresywny Masz prawo do dysponowania swoim ciałem, czasem i własnością, jeżeli nie kierujesz się złymi pobudkam Masz prawo prosić innych dopóki uznajesz, że mają oni prawo ci odmówić Masz prawo do korzystania ze swoich praw

 

Po rozwiązaniu testu i wysłaniu sms premium (2zł, 2.46 brutto) otrzymasz wynik końcowy wyrażony w % wraz z jego interpretacją.


Test - hit tygodnia
Reklama.
Najnowszy test.
Najnowszy test
Krótki test sprawdzający wiedzę na temat słowników w języku Python. Wszystkie pytania dotyczą Pythona w wersji 3. Więcej

«
Proszę czekać
Zapamiętaj mnie