ktotopotrafi.pl Wypracowania i lektury

Czy umiesz sprzedawać?

test Czy spełniamy szereg wytycznych predysponujących nas do pracy w charakterze sprzedawcy/handlowca.
15
3
Proszę czekać ładuję komentarze...
2012-06-12 13:12:44 grzegorz
a ja wszystkim potencjalnym handlowcom sprzedawcom polecam kursy szkolenia handlowe http://www.handlowe.szkolenia24h.pl/

Kliknij tutaj aby wyświetlić wszystkie komantarze

Loader Ładuję treść

Czy potrafię sprzedawać?

Czy umiesz sprzedawać, czy jesteś handlowcem?

Wybierając własną ścieżkę kariery często stawiamy na intratne zawody, gwarantujące duże zyski. Nie zastanawiamy się wówczas nad tym, czy spełniamy szereg wytycznych predysponujących nas do pracy w charakterze przykładowo sprzedawcy/handlowca.

Oprócz niezbędnego wykształcenia liczą się także pewne cechy charakteru, które ułatwią nam kontakt z klientem, bądź pozwolą na przygotowanie atrakcyjnej oferty handlowej.

Niektórzy mówią, że handlowcem może zostać każdy, jednak szybko okazuje się, że rekinami sprzedaży mogą zostać nieliczni.

Jaki zatem powinien być dobry sprzedawca? Przede wszystkim powinien umiejętnie słuchać, empatycznie ale i asertywnie nastawiać się do klienta, powinien także wykazywać się dużą samodzielnością i wytrwałością w pracy. Jednak to nie wszystko, dużo mówi się również o wyglądzie handlowca, a także o jego dobrej wymowie i bogatym słownictwie. Dopiero pełen wachlarz cech przyczynia się do stworzenia całościowego wizerunku handlowcy. Ważne jest oczywiście doświadczenie nabierane z biegiem lat.

Sprawdź sam siebie – czy potrafisz sprzedawać?

Oferty pracy dla sprzedawców/ handlowców szkolenia dla handlowców sprzedawców«
Proszę czekać
Zapamiętaj mnie