ktotopotrafi.pl Wypracowania i lektury

Czy jestem seksowna/y, czy wygladam ładnie?

test Czy jesteś sexy? Wygląd osobisty ma dla ludzi duże znaczenie. Jest pierwszą rzeczą, na jaką zwracamy uwagę, gdy kogoś poznajemy, często od pierwszego wrażenia zależy, jak będą postrzegać nas inni.
30
20
Loader Ładuję treść

Czy jesteś sexy?

Czy jestem seksowna/y, czy wygladam ładnie?

Wygląd osobisty ma dla ludzi duże znaczenie. Jest pierwszą rzeczą, na jaką zwracamy uwagę, gdy kogoś poznajemy, często od pierwszego wrażenia zależy, jak będą postrzegać nas inni. To sprawia, że dla wielu osób wygląd zewnętrzny jest ważniejszy, niż cechy charakteru czy poczucie humoru. Osoby atrakcyjne mają w życiu codziennym zdecydowanie łatwiej – szybciej znajdą partnera/partnerkę lub dobrą pracę, najczęściej są także pewne siebie i zdecydowane.

Nie tylko dziewczyny mają obsesje na punkcie swojego wyglądu, także mężczyźni coraz częściej chodzą do kosmetyczki lub do solarium. Dziewczyny za to chętnie biorą przykład z panów i dbają o kondycję na siłowni. Wszystko to, by z zadowoleniem patrzeć w lustro i nie przejmować się nadwagą czy zmarszczkami. Osoby z niska samooceną, mają spore problemy z nawiązywaniem kontaktów, są mniej pewne i przebojowe od ludzi atrakcyjnych.

Na taki obraz współczesnego świata wpływają otaczające nas media – w niemal każdym teledysku, reklamie czy filmie widzimy seksownych i atrakcyjnych tancerzy, aktorów. Mało kto zwraca uwagę, że zostali oni ucharakteryzowani przez sztab wizażystów, fryzjerów i specjalistów od kreowania wizerunku, a ich codzienny wygląd nie różni się wiele od osób mijanych na ulicy. Jednak masowa obsesja na punkcie wyglądu zewnętrznego sprawia, że z każdej strony atakują nas reklamy kosmetyków, odżywek czy sprzętu sportowego. Powstaje wiele miejsc, gdzie możemy poprawić swój wygląd – siłownia, centra SPA, salony kosmetyczne czy zakłady fryzjerskie. Panie potrafią spędzać nawet pół dnia u ulubionej fryzjerki czy kosmetyczki, a panowie trenują do ostatnich sił w sali gimnastycznej.

Wielu z nas ma problem z określeniem swojej atrakcyjności – nasz test pomoże poznać ci odpowiedzi na nurtujące cię pytania.

Tagi: sexowny

Test - hit tygodnia
Reklama.
Najnowszy test.
Najnowszy test
Krótki test sprawdzający wiedzę na temat słowników w języku Python. Wszystkie pytania dotyczą Pythona w wersji 3. Więcej

«
Proszę czekać
Zapamiętaj mnie