ktotopotrafi.pl Wypracowania i lektury

Intuicja, jasnowidzenie, PSI

test Test na intuicję, jasnowidzenie i zdolności PSI. Zobacz czy posiadasz naturalną intuicję. Sprawdź czy wybrana przez Ciebie ścieżka edukacji / profesja / wykonywany zawód harmonizują z Twoim potencjałem intuicji i PSI.
82
48
Proszę czekać ładuję komentarze...
2010-12-10 21:43:30 iza19
Więcej takich testów proszę, uwielbiam takie rzeczy!! Naprawdę wszystko się sprawdza, zawsze wierzę w takie rzeczy i wiem, że są ludzie którzy mają niezwykłe zdolności!!

Kliknij tutaj aby wyświetlić wszystkie komantarze

Loader Ładuję treść

Test stworzony przez specjalistów pracujących dla serwisu TestyOpinie.pl , zabrania się kopiowania części lub całości bez zgody serwisu.

 

Test na intuicję, jasnowidzenie i zdolności PSI.

Wg opisu zaczerpniętego z "Testy PSI" (Bensdorf, Richter) - 'Psi' jest literą greckiego alfabetu, a jej przedrostek wywodzi się z pierwszych liter słowa 'psyche' (dusza). Pojęcie 'PSI' akceptowane jest przez wszystkich parapsychologów dla określania zjawisk natury paranormalnej i zdolności pozazmysłowych, w tym telepatia, jasnowidzenie, oddziaływanie na materię przez wolę, przepowiadanie przyszłości.

 

Osoba posiadająca zdolności PSI potrafi czytac cudze myśli, przepowiadac przyszłośc, oddzialywac na materię nieożywioną. Zdolności i umiejętności PSI nie są darem dla nielicznych, wiele z nich można się nauczyc lub odnalezc w sobie ich pokłady. Ludzie w różnym stopniu posiadają zdolnosci PSI, jednak tylko nieliczni z nich są tego świadomi. Większośc z nas nawet nie wie, że posiada pewien potencjał PSI, który można uczynic przyjaznym i niezwykle przydatnym w życiu.

 

Test ten stanowi zaledwie próbę wstępnej diagnozy zdolności PSI, opartej na kilku objawowych reakcjach na zjawiska i charakterystycznych sytuacjach. Test nie jest oczywiście w pełni profesjonalnym badaniem, które dokonuje się w laboratoriach parapsychologicznych. Dzięki temu testowi masz szansę na rozpoznanie swoich zdolności, co niewątpliwie jest pierwszym krokiem do ich pełniejszego uświadomienia i pogłebiania.

 

Po rozwiązaniu testu i wysłaniu sms premium (2zł, 2.44 brutto) otrzymasz wynik końcowy wyrażony w % wraz z jego interpretacją.


Test - hit tygodnia
Reklama.
Najnowszy test.
Najnowszy test
Krótki test sprawdzający wiedzę na temat słowników w języku Python. Wszystkie pytania dotyczą Pythona w wersji 3. Więcej

«
Proszę czekać
Zapamiętaj mnie