ktotopotrafi.pl Wypracowania i lektury

Intuicja, jasnowidzenie, PSI

test Test na intuicję, jasnowidzenie i zdolności PSI. Zobacz czy posiadasz naturalną intuicję. Sprawdź czy wybrana przez Ciebie ścieżka edukacji / profesja / wykonywany zawód harmonizują z Twoim potencjałem intuicji i PSI.
76
44
Proszę czekać ładuję komentarze...
2010-12-10 21:43:30 iza19
Więcej takich testów proszę, uwielbiam takie rzeczy!! Naprawdę wszystko się sprawdza, zawsze wierzę w takie rzeczy i wiem, że są ludzie którzy mają niezwykłe zdolności!!

Kliknij tutaj aby wyświetlić wszystkie komantarze

Loader Ładuję treść

Test stworzony przez specjalistów pracujących dla serwisu TestyOpinie.pl , zabrania się kopiowania części lub całości bez zgody serwisu.

 

Test na intuicję, jasnowidzenie i zdolności PSI.

Wg opisu zaczerpniętego z "Testy PSI" (Bensdorf, Richter) - 'Psi' jest literą greckiego alfabetu, a jej przedrostek wywodzi się z pierwszych liter słowa 'psyche' (dusza). Pojęcie 'PSI' akceptowane jest przez wszystkich parapsychologów dla określania zjawisk natury paranormalnej i zdolności pozazmysłowych, w tym telepatia, jasnowidzenie, oddziaływanie na materię przez wolę, przepowiadanie przyszłości.

 

Osoba posiadająca zdolności PSI potrafi czytac cudze myśli, przepowiadac przyszłośc, oddzialywac na materię nieożywioną. Zdolności i umiejętności PSI nie są darem dla nielicznych, wiele z nich można się nauczyc lub odnalezc w sobie ich pokłady. Ludzie w różnym stopniu posiadają zdolnosci PSI, jednak tylko nieliczni z nich są tego świadomi. Większośc z nas nawet nie wie, że posiada pewien potencjał PSI, który można uczynic przyjaznym i niezwykle przydatnym w życiu.

 

Test ten stanowi zaledwie próbę wstępnej diagnozy zdolności PSI, opartej na kilku objawowych reakcjach na zjawiska i charakterystycznych sytuacjach. Test nie jest oczywiście w pełni profesjonalnym badaniem, które dokonuje się w laboratoriach parapsychologicznych. Dzięki temu testowi masz szansę na rozpoznanie swoich zdolności, co niewątpliwie jest pierwszym krokiem do ich pełniejszego uświadomienia i pogłebiania.

 

Po rozwiązaniu testu i wysłaniu sms premium (2zł, 2.44 brutto) otrzymasz wynik końcowy wyrażony w % wraz z jego interpretacją.


Test - hit tygodnia
Reklama.
Najnowszy test.
Najnowszy test
Krótki test sprawdzający wiedzę na temat słowników w języku Python. Wszystkie pytania dotyczą Pythona w wersji 3. Więcej
    kasyno bez depozytu zmiana dns czyli jak obejść blokadę strony hazardowej regulamin oraz netykieta forum chat hot slot który
    31 gru 2011. Sklep prowadzi autoryzowany dystrybutor SKOFF firma DOMUS.
    ledowe.info

«
Proszę czekać
Zapamiętaj mnie