ktotopotrafi.pl Wypracowania i lektury

Moje szanse na znalezienie pracy

test Test - Moje szanse na znalezienie pracy zawiera 8 pytań profilowych, które pozwalają z wysokim prawdopodobieństwem określić szansę na znalezienie oczekiwanej pracy. Test przygotowany przez specjalistów.
16
3
Loader Ładuję treść

Test stworzony przez specjalistów pracujących dla serwisu TestyOpinie.pl , zabrania się kopiowania części lub całości bez zgody serwisu.

Test - "Moje szanse na znalezienie pracy" zawiera 8 pytań profilowych, o charakterze psychologicznym, które pozwalają z wysokim prawdopodobieństwem określić szansę na znalezienie oczekiwanej pracy w ciągu następnych 3 miesięcy. Pytania testu w sposób ukryty nawiązują do Twojej osobowości, asertywności i poczucia kompetencji jako pracownika, Dlatego rozwiązując test wyobraź sobie jakbyś już wcześniej pracował na stanowisku, którego poszukujesz. Wizualizacja wykonywanego zawodu będzie łatwiejsza jeśli faktycznie już pracowałeś na takim stanowisku.

Wynik testu, jaki uzyskasz wraz z jego interpretacją może stanowic dla Ciebie ważną osobistą wskazówkę i profesjonalną radę w Twoich zmaganiach podczas poszukiwania pracy !!!

.

Przykładowe pytania

Jak wykorzystujesz czas bez pracy, aby podnieść swoją wartość na rynku pracy i w przyszłości znaleźć satysfakcjonujące dla siebie zatrudnienie? Zaznacz Jakie sposoby poszukiwania pracy wykorzystujesz? Zaznacz Na rynku jest bardzo trudna sytuacja i nie ma pracy w Twoim zawodzie. Ze szczególnie ważnych powodów nie możesz też podjąć pracy w innym mieście lub kraju. Określ swoje prawdziwe nastawienie w takiej sytuacji. Możesz zaznaczyć więcej pól Umiejętności autoprezentacji. Zaznacz najbliższe Ci stwierdzenie

 

Nie traktuj wyniku tego testu, jak też naszej jego interpretacji jako nieomylnych. Mała liczba pytań, brak kontaktu osobistego, brak rzeczywistego spojrzenia na Twoje życie, kompetencje zawodowe, staż pracy, itp. powoduje, iż zarówno wynik i interpretacja mogą byc obarczone błędem. Jednak z drugiej strony, nie lekceważ tego wyniku, gdyż test został opracowany przez specjalistów i przetestowany na znacznej grupie ludzi o różnym doświadczeniu zawodowym i profilu socjologicznym (wiek, wykształcenie, profesja, status społeczny, itd). Po rozwiązaniu testu i wysłaniu sms premium (2zł, 2.44 brutto) otrzymasz wynik końcowy wyrażony w procentach wraz z jego interpretacją.


Test - hit tygodnia
Reklama.
Najnowszy test.
Najnowszy test
Krótki test sprawdzający wiedzę na temat słowników w języku Python. Wszystkie pytania dotyczą Pythona w wersji 3. Więcej

«
Proszę czekać
Zapamiętaj mnie