ktotopotrafi.pl Wypracowania i lektury

Miłość, czy on mnie kocha

test Test miłości, psychotest czy chłopak kocha dziewczynę, czyli czy on mnie kocha. Test składa się z 12 pytań, które z dużym prawdopodobieństwem pozwalają określić uczucia chłopaka do dziewczyny.
Proszę czekać ładuję komentarze...
2011-11-30 18:42:27 (niezalogowany)
to dobrze mi tez wysz;lo że mnie kocha i bardzo z tego się cieszę

Kliknij tutaj aby wyświetlić wszystkie komantarze

Loader Ładuję treść

Test miłości, psychotest czy chłopak kocha dziewczynę, czyli czy on mnie kocha. Test składa się z 12 pytań, które z dużym prawdopodobieństwem pozwalają określić uczucia chłopaka do dziewczyny. Test skierowany jest głównie do dziewczyn w wieku 13-25 lat, które nie zawarły jeszcze związku małżeńskiego. Jednak jak wskazują wyniki uzyskane w fazie testowania testu na licznej próbie respondentów, nawet kobiety po 30 tce, jak też te które zawarły już związek małżeński mogą traktowac uzyskany wynik jako względnie wiarygodny.

Test został opracowany przez specjalistów psychologów na zlecenie serwisu www.testyopinie.pl i stanowi właśnośc tego serwisu. Pytania testowe zostały zaproponowane przez psychologa zajmującego się praktyką i terapią relacji partnerskich, szczególnie tych nieformalnych, czyli jeszcze przedmałżeńskich. Odpowiadając na pytania należy wybrac wyłącznie jedną, najbliższą prawdzie odpowiedź.

Po rozwiązaniu testu należy wysłac sms premium (2zł netto, 2.44 brutto) na podany numer, pocz czym użytkownik otrzyma kod dostępu do swojego wyniku i jego interpretacji.


Test - hit tygodnia
Reklama.
Najnowszy test.
Najnowszy test
Krótki test sprawdzający wiedzę na temat słowników w języku Python. Wszystkie pytania dotyczą Pythona w wersji 3. Więcej

«
Proszę czekać
Zapamiętaj mnie