ktotopotrafi.pl Wypracowania i lektury

Lektura „Kubuś Puchatek” A. A. Milne, test

test Test z języka polskiego, sprawdzający Twoją znajomość lektury „Kubuś Puchatek” autorstwa A. A. Milne. Rozwiąż test zawierający 16 pytań i przygotuj się do lekcji.
Loader Ładuję treść

Powtórz najważniejsze wiadomości z lektury „Kubuś Puchatek” A. A. Milne i przygotuj się do lekcji języka polskiego. Sprawdź czy pamiętasz najważniejsze wydarzenia, postaci i ich przygody. Rozwiąż test zawierający 16 pytań i sprawdź Swoją wiedzę.

„Kubuś puchatek” A. A. Milne to wspaniała książka zarówno dla dzieci jak i dorosłych czytelników. Opowiada o przygodach pewnego misia, którego najlepszym przyjacielem jest chłopiec imieniem Krzyś. W lesie zamieszkują również inni towarzysze Puchatka. Są to między innymi: Prosiaczek, który wszystkiego się boi, Królik, który wiecznie na wszystko narzeka, bardzo mądra Sowa, do której udają się wszyscy mieszkańcy lasu w ważnych sprawach, Kangurzyca i jej Maleństwo, i wielu innych fantastycznych bohaterów.

Przykłady pytań z testu:

Z ilu rozdziałów składa się książka „Kubuś Puchatek” Milne?

Jak ma na imię chłopiec, z którym przyjaźnił się Kubuś Puchatek?

Gdzie mieszkał Kubuś Puchatek?

Pod jakim drzewem mieszkał Kubuś?

Co było ulubionym przysmakiem Kubusia Puchatka?

Co Kubuś pożyczył od Krzysia, co by pomogłoby mu wziąć miód z ula pszczół?

Gdzie Kubuś odnalazł ogon Kłapouchego?


Test - hit tygodnia
Reklama.
Najnowszy test.
Najnowszy test
Krótki test sprawdzający wiedzę na temat słowników w języku Python. Wszystkie pytania dotyczą Pythona w wersji 3. Więcej

«
Proszę czekać
Zapamiętaj mnie