ktotopotrafi.pl Wypracowania i lektury

Lektura „Chatka Puchatka” A. A. Milne, test

test Test z języka polskiego, sprawdzający Twoją znajomość lektury „Chatka Puchatka” autorstwa A. A. Milne. Rozwiąż test zawierający 16 pytań i przygotuj się do lekcji.
75
46
Loader Ładuję treść

Powtórz najważniejsze wiadomości z lektury „Chatka Puchatka” A. A. Milne i przygotuj się do lekcji języka polskiego. Sprawdź czy pamiętasz najważniejsze wydarzenia, postaci i ich przygody. Rozwiąż test zawierający 16 pytań i sprawdź Swoją wiedzę.

 

„Chatka Puchatka” to kolejna książka o niezwykłych przygodach Kubusia Puchatka i jego przyjaciół. Tym razem Puchatek wraz z Prosiaczkiem postanowili zbudować całkiem nową chatkę dla Kłapouchego, który marzł zimą. Było im bardzo przykro, że wszyscy przyjaciele mają swoje domki, w których jest ciepło i przyjemnie, a tylko Kłapouszek takiego nie ma. Kłapouchy nie wiedział, że przyjaciele postanowili zbudować mu nowy domek i poszedł poskarżyć się Krzysiowi, że jego chatka zniknęła w tajemniczych okolicznościach. Krzyś wyruszył na poszukiwanie chatki im okazało się, że to właśnie Puchatek z Prosiaczkiem przenieśli chatkę Kłapouszka w inne miejsce. W Stumilowym Lesie pojawił się nowy bohater, Tygrysek, który szybko zyskał sympatię mieszkańców Lasu.

 

Przykładowe pytania zawarte w teście: Kogo postanowił odwiedzić Puchatek?

Gdzie Puchatek znalazł Prosiaczka?

Co Prosiaczek i Puchatek postanowili zrobić dla Kłapouchego?

Kto pomógł Kłapouchemu w poszukiwaniu chatki, która tajemniczo zniknęła?

Czym Puchatek poczęstował Tygryska?

Dlaczego Tygrysek postanowił zamieszkać z Kangurzycą i jej Maleństwem?

Co zginęło Królikowi?


Test - hit tygodnia
Reklama.
Najnowszy test.
Najnowszy test
Krótki test sprawdzający wiedzę na temat słowników w języku Python. Wszystkie pytania dotyczą Pythona w wersji 3. Więcej

«
Proszę czekać
Zapamiętaj mnie