ktotopotrafi.pl Wypracowania i lektury

Test na inteligencję finansową

test Test na inteligencję finansową określa Twój sposób myślenia o finansach i liczbach. Sprawdź swoje zdolności, umiejętności i predyspozycje finansowe. Zobacz czy mechanizmy finansów są Ci znane czy obce.
24
22
Loader Ładuję treść

Test stworzony przez specjalistów pracujących dla serwisu TestyOpinie.pl , zabrania się kopiowania części lub całości bez zgody serwisu.

 

Inteligencja finansowa - czy coś takiego w ogóle istnieje?

Można wyobrazić sobie różne rodzaje inteligencji, ale finansową? Od strony naukowo – psychologicznej może rzeczywiście coś takiego jak inteligencja finansowa jest pojęciem z lekka abstrakcyjnym, ale od strony praktycznej to już inna sprawa. Przyznają Państwo sami, że istnieje coś takiego jak umiejętność dawania sobie rady z własnymi finansami. Umiejętność dobrego oszczędzania, inwestowania, szukania odpowiednich okazji do zarobku w sposób skuteczny.

Od czegoś to musi zależeć, że jedni całe życie potrafią zarabiać pieniądze a innym wychodzi to o wiele gorzej pomimo podobnej inteligencji ogólnej.

Sprawdź swój potencjał 'umysłu finansowego'. Zobacz czy poradzisz sobie w życiu w sprawach finansowych. Może odnajdziesz w sobie skutecznego inwestora, a może potrafisz zarabiac na raz wykonanej pracy, a może ...... to już sam sprawdź.

.

Test na inteligencję finansową składa się z 15 pytań. Pierwsze 10 stanowi bazę do określenia ilorazu inteligencji finansowej w skali procentowej, a kolejne 5 ma charakter profilowy. Po rozwiązaniu testu otrzymasz wynik końcowy - iloraz inteligencji finansowej wraz z interpretacją Twojego profilu 'finansowego' - Twoje mocne i słabe strony.

NIE UŻYWAJ KALKULATORA jeśli chcesz uzyskac wiarygodny wynik !


Test - hit tygodnia
Reklama.
Najnowszy test.
Najnowszy test
Krótki test sprawdzający wiedzę na temat słowników w języku Python. Wszystkie pytania dotyczą Pythona w wersji 3. Więcej

«
Proszę czekać
Zapamiętaj mnie