ktotopotrafi.pl Wypracowania i lektury

Budowa i funkcje tkanek roślinnych

test Test - sprawdzian z biologii (gimnazjum) na temat roślin i tkanek z jakich są zbudowane. Powtórz najwazniejsze wiadomości i przygotuj się na sprawdzian z biologii. Test składa się z 15 pytań.
83
68
Loader Ładuję treść

Test - sprawdzian z biologii (gimnazjum) na temat roślin i tkanek z jakich są zbudowane. Powtórz najwazniejsze wiadomości i przygotuj się na sprawdzian z biologii. Rośliny to jedne z najbardziej zróżnicowanych organizmów żyjących na Ziemi. Należą do nich organizmy mikroskopijnych rozmiarów jak i potężne drzewa. Przypomnij sobie jak się dzielą tkanki roślinne i jakie pełnią funkcje? Co wchodzi w skład tkanek twórczych? Jaki jest podział tkanek stałych? Która tkanka jest odpowiedzialna za ochronę rośliny? W której tkance zachodzą procesy związane z życiem rośliny?

Rozwiąż test, przygotuj ściągę lub siebie na sprawdzian z biologii (gimnazjum, liceum), przekonaj się czy znasz odpowiedzi na powyższe i inne pytania. Test zawiera 15 pytań.


Test - hit tygodnia
Reklama.
Najnowszy test.
Najnowszy test
Krótki test sprawdzający wiedzę na temat słowników w języku Python. Wszystkie pytania dotyczą Pythona w wersji 3. Więcej
    narożnik to praktyczny wielofunkcyjny mebel który z powodzeniem zastąpi sofę czy zestaw wypoczynkowy
    bartekmeble.pl

«
Proszę czekać
Zapamiętaj mnie