ktotopotrafi.pl Wypracowania i lektury

Mszaki i paprotniki - Charakterystyka

test Test z biologii (gimnazjum) sprawdzający wiedzę o mszakach i paprotnikach oraz różnicach jakie między nimi występują. Powtórz najważniejsze wiadomości i przygotuj się na sprawdzian. Test składa się z 15 pytań.
68
96
Loader Ładuję treść

Test z biologii (gimnazjum) sprawdzający wiedzę o mszakach i paprotnikach oraz różnicach jakie między nimi występują. Powtórz najważniejsze wiadomości i przygotuj się na sprawdzian. Jak zbudowane są mszaki? Jak zbudowane są paprotniki? Jak nazywany cykl rozwojowy mszaków i paprotników? Co to są gametofity? Co to są sporofity? Co to są organowce? Jakie wyróżnia się organy płciowe mszaków? Jakie jest znaczenie mszaków w przyrodzie? Jakie grupy paprotników wyróżniamy?

Rozwiąż test, przygotuj siebie lub ściągę na sprawdzian z biologii (gimnazjum, liceum), przekonaj się czy znasz odpowiedzi na powyższe i inne pytania. Test zawiera 15 pytań.


Test - hit tygodnia
Reklama.
Najnowszy test.
Najnowszy test
Krótki test sprawdzający wiedzę na temat słowników w języku Python. Wszystkie pytania dotyczą Pythona w wersji 3. Więcej
    windykacja długów i należności wrocław woj dolnośląskie długi wierzytelności odzyskiwanie płatności obrót należnościami usługi

«
Proszę czekać
Zapamiętaj mnie