ktotopotrafi.pl Wypracowania i lektury

Test na sukces i zaradność

test Test na sukces i zaradność życiową składa się z 16 pytań. Pierwsze 5 to metryczka demograficzna z dopasowanymi wagami statystycznymi. Kolejne 11 to już analiza psychologiczna osobowości pod kątem predyspozycji do sukcesu i stopnia zaradności.
18
26
Proszę czekać ładuję komentarze...
2010-12-10 22:00:13 anina
Wynik mam słaby, ale ja zawsze byłam nieśmiała, ale test spoko wiem co robie nie tak.

Kliknij tutaj aby wyświetlić wszystkie komantarze

Loader Ładuję treść

Test na sukces i zaradność życiową składa się z 16 pytań. Pierwsze 5 ma charakter metryczki demograficznej, gdzie pytaniom podporządkowane są określone wagi statystyczne wyrażające wpływ wymienionych czynników na postawę i zaradnośc życiową. Kolejne 11 to już analiza psychologiczna osobowości pod kątem predyspozycji do osiągania sukcesów w życiu i korespondującego z taką postawą stopnia zaradności i dojrzałości społecznej.

 

Rozwiąż test i zobacz czy jesteś zaradny(a). Przekonaj się czy  opinia specjalistów na podstawie uzyskanego wyniku jest zgodna z tym co sam(a) myślisz o sobie. Oczywiście nie traktuj interpretacji, którą otrzymasz jaką nieomylną, gdyż na podstawie kilku pytań nie jest możliwe stworzenie kompleksowego profilu psychologicznego. Raczej potraktuj interpretację testu jako sugestie do dalszego rozwoju osobistego.

 

Test został przygotowany przez specjalistów i praktyków psychologii, a następnie przetestowano go na reprezentatywnej próbie ludzi o różnym profilu socjologiczno demograficznym. Opłata za test to 2 zł (2.44 brutto). Test został opracowany na zlecenie serwisu testyopinie.pl i stanowi właśnośc tego serwisu. Tym samym odsprzedaż lub publikowanie go w Internecie jest kradzieżą i będzie zgłaszane odpowiednim organom.


Test - hit tygodnia
Reklama.
Najnowszy test.
Najnowszy test
Krótki test sprawdzający wiedzę na temat słowników w języku Python. Wszystkie pytania dotyczą Pythona w wersji 3. Więcej

«
Proszę czekać
Zapamiętaj mnie