ktotopotrafi.pl Wypracowania i lektury

Test na inteligencję pedagogiczną

test Inteligencja pedagogiczna to kluczowa cecha dobrego rodzica i opiekuna. Sprawdź czy Twoja "pedagogika" jest inteligentna. Upewnij się że Twoje dzieci rosną w mądrym domu.
23
6
Proszę czekać ładuję komentarze...
2010-12-10 22:32:17 renata
No to chyba będę dobra mamą. A w najgorszym wypadku zostanę nauczycielem :)

Kliknij tutaj aby wyświetlić wszystkie komantarze

Loader Ładuję treść

 

Test stworzony przez specjalistów pracujących dla serwisu TestyOpinie.pl , zabrania się kopiowania części lub całości bez zgody serwisu.

Zapraszamy na test pedagogiczny, sprawdzający Twoje umiejętności pedagogiczne i predyspozycje wychowawcze.

Inteligencja pedagogiczna to kluczowa cecha dobrego rodzica i opiekuna. Sprawdź czy Twoja "pedagogika" jest inteligentna. Upewnij się że Twoje dzieci rosną w atmosferze miłości i bezpieczeństwa. Upewnij się, że jesteś dobrym wychowawcą, który potrafi dojrzale kształtowac dziecko, pokazując mu głębię zjawisk wewnętrznych i zewnętrznych.

 

Test na inteligencję pedagogiczną złożony jest z 15 pytań, w których można wybrać wyłącznie jedną opcję wśród kilku podanych. Odpowiedzi są punktowane od 0 do 3 pkt. W wyniku końcowym pod każdym pytaniem, wyświetli się 'odpowiedz poprawna' ale oznacza to tylko, iż odpowiedzi została przyporządkowana wartość punktowa 0-3 i nie dotyczy to poprawności merytorycznej (pedagogicznej). Po rozwiązaniu testu i wysłaniu sms premium (2zł, 2.44 brutto) użytkownik otrzyma końcowy wynik w wartości % inteligencji pedagogicznej oraz interpretację opisową swojego profilu. «
Proszę czekać
Zapamiętaj mnie